Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Coobcia Sunny N14 GTI - BANDIT [193KM & 208Nm]


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem foto kółeczek co mi się marzą:

104694pcsp.jpg

Są mistrzowskie nieprawdzarz ??

No i dzięki nim przy długodystansowym katowaniu nie powinno się nic dziać z pompą wspomy i alternatorem - bowiem te zespoły nie lubią wysokich obrotów a te kółeczka mają większą średnicę i nieco spowalniają obroty pomp i alternatora... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kop dalej w necie-bo z miesiąca na miesiąc znajdujesz coraz fajniejsze graty

A mam pytanko-wiesz może jaką moc ktoś uzyskał maxymalnie z wolnossącego SR20?ale nie VVL???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. poza konikami ogarnałem także całe przednie zawieszenie, poduszki silnika, mocowania drążka zmiany biegów oraz maglownicy za sprawką tych czerwonych gumek:

131020081956.jpg

131020081966.jpg

131020081967.jpg

Trochę było z tym zabawy i siłowania się prasą ale efekt powalający - silnik nic się nie trzesie za to trochę buda, do tego ultra mega precyzyjny lewar zmiany biegów się zrobił no i to samo z zawieszeniem, przy ruszaniu ostrym nic koła się nie rozbiegają i to samo przy hamowaniu po części to zasługa tego czerwonego plasticzku a po części wozka z almery VZR:

131020081965.jpg

 

Bo mój jak widać był tak pogniły że ledwo trzymał przedni lewy wachacz:

131020081961.jpg

 

Tak więc drodzy klubowicze sprawdzcie stany swoich chrupków !!

Ja jakbym swoim wystartował w takim stanie jakim był to murowane że wyrwało by mi dolny lewy wachacz :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarek z AUTOR zamawiał do swojego GTI i do pewnego 1,4 w którym od niedawna siedzi SR20DET... tak więc cena była naprawdę promocyjna z lotniczą ekspresową wysyłką do PL wyszło niespełna 600zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Almie masz z tyłu belkę a w Sunnym niezależne. Co do przodu to poduszki wahacza są takie same w Almerze i Sunny. Tuleje wahacza i stabilizator nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tańsza produkcja i serwis a tam to same wady...

Śmieszy mnie że jak wprowadzili FOCUSa pierwszej genracji to wszyscy popadli w mega zachwyt że z tyłu jest wielowachaczowe zawieszenie że to nie spotykane w klasie, a taki sunny w latach 90 miał to samo :D

No koniec OT :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nowa Corvetta ma z tyłu zawieszenie piórowe jak w Żuku
Dlatego jest najgorzej prowadzącym się wozem w klasie super aut...

Ps. Jutro wchodzi do mnie BILSTEIN B6 tak wiec wymarzony zawias będzie skompletowany :)

Po zawiasie dolot, dostrajanie i jakieś pierdółki przy silniku typu kółeczka no i czas na odchrupianie:

- odmalowac wnętrze

- jakieś wstawki karbonowe

- wywalić pompę ABS i nieco odmalowac pod maską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, chrupka nie poznam jak go zobaczę ;) Ale te 0,4 jak go pomalujesz to z łatwością czerwona siostra nadrobi- na suchym :D i ze slickami :D A może tego mojego ABS-a też wywalisz, jak amorki do srebrnej ;) przywiozę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motomax.jpg

No półoś doszła i wleciała ekspresowo :)

Piękna robota przy okazji zregenerowali obydwa przeguby i dali nowe marżety więc napęd jest dopieszczony i przygotowany do boju :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygotowany do boju :diabel:

No to fajowo, ale z drugim dzieciakiem czerwonym, płci zeńskiej, też trzeba coś pomajsterkować ;) Też by sie pościgała inaczej! Nie tylko na prostej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek

No półoś doszła i wleciała ekspresowo :)

Piękna robota przy okazji zregenerowali obydwa przeguby i dali nowe marżety więc napęd jest dopieszczony i przygotowany do boju :diabel:

Skąd ja znam ten towar? ;) Dobry zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...