Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Filtr zasilania ,czy filtr na kable RCA?


frezeer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja np. mam elektryczne szyby i w środkowej konsoli mam ogniska zakłóceń, w dachu mam elektryczny szyber i on tez lubi przeszkadzać.

 

O widzisz - ja o tym zapomniałem, bo nie mam taki udogodnień u siebie. Dzięki za przypomnienie, że niektórzy posiadają takie bajery. Gdybym takowe miał to bym to zrobił tak:

- jakieś konkretne sygnałowe w prawym progu - mało kabli + dobra sygnałówka = 0 zakłóceń,

- zasilanie kanałem środkowym - tu chyba nie będzie miał kogo zakłócać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

theant, w P10 np. kanał środkowy byłby OK, gdyby nie ten przepust pomiędzy popielnica a kanapa tylną ;/

 

Możesz jaśniej? Wiem, miałem trochę problemów z przepchnięciem pod tapicerką przewodu właśnie w tym miejscu o którym piszesz - z tym że ja mam N16. Ale parę lat w branży teleinformatycznej robi swoje - nie przez takie miejsca się przewody przeciągało i było ok. Trzeba sposobem - jak przejdzie przewód YDYp 3x1,5mm2 to wystarczy sygnałówkę przymocować do niego np. taśmą izolacyjną i dalej to już z górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem?! Same korzyści :) Tak wedle zaleceń producentów sprzętu powinno sie instalować.
czyli jak widac teoria o masie do karoserii lezy :D

 

Powracajac do tematu to te sygnalowki Stingera niweluja pentle z tego co zapewnia producent.

Albo sprobuj sposobem Szmera i owin RCA folia alu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w n16 jest w srodkowym tunelu jest sterownik poduszek powietrznych. Nie bedzie zaklucal?

 

Przez kanał nie puszczasz centralnie środkiem bo i inne rzeczy przeszkadzają. Wcisnąć można, a nawet trzeba pod tapicerkę - najlepiej z prawej strony kanału. Nic mi nie zakłóca, więc i Tobie nie powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DJSzmer
czyli jak widac teoria o masie do karoserii lezy :D

 

:) Oj bReko, a popatrz na swój Aku i napisz nam tu, gdzie (-) z Aku masz podłączony w swoim aucie? (do czego?)

 

Zaznaczam, ze wielokrotny mistrz świata, europy i Polski w dziedzinie CA, ma masę pociągniętą z budy :)

 

[ Dodano: Sro 07 Maj, 2008 12:33 ]

frezeer, przecisnąć przewód to pryszcz :) nie jedna instalacje robiłem i nie przez takie miejsca przechodziłem z o wiele grubszymi przewodami. Problem leży głównie w tym ze to miejsce jest narażone na uszkodzenia mechaniczne, można to zabezpieczyć grubym peszlem PET bądź PE, ale będzie to mało estetyczne, nawet pod tapicerka/wykładziną.

A taki peszel fi 12mm to już sporo do przeciśnięcia przez te plastiki mostku.

 

Przewody nie koniecznie trzeba puszczać tym "korytkiem" co jest wiązka. Ja w P10 zdjąłem tą wykładzinę, i przewody puściłem pod "korytkiem". Tam jest sporo miejsca, są też otwory w belkach poprzecznych i belkach mocujących fotele. Zaleta jest jeszcze to że wychodzi nieco mniej przewodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bReko, a popatrz na swój Aku i napisz nam tu, gdzie (-) z Aku masz podłączony w swoim aucie? (do czego?)
do budy :P ale ludzie robia tak, ty takze i problemow z tym nie ma:P Ja poprostu uwazam ze to rozwiazanie jest lepsze :) A zreszta tak jak pisalem w innym temacie argumentacje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...