Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spalnie D22


Gość orzecht
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to moja pierwsza wizyta na forum, kto by pomyślał, że pierwszy temat jaki będę przeglądać to spalanie - najmniej przyjemna sprawa z tego całego interesu ;s

 

d22 nosi nazwe handlowa PICKUP i wystepowal miedzy innymi w wersji navara, d40 natomiast dostal NAVARA jako nazwe handlowa, NP300 to natomiast nowa nazwa handlowa dla dawnego PICKUP'a (d22) - ale zagmatwali - w stanach wszystkie te auta to po prostu FRONTIER

 

W skrócie jeśli można ;) -

 

1) Marka / Model (nazwa handlowa) / Oznaczenie seryjne / Kabiny / Paka

 

NISSAN / PICKUP / D20 / - / 2 wersje kabinowe / 2 wersje + zabudowy

NISSAN / NAVARA PICKUP / D22 / wersja 1 + 2 wersje wyposażenia / 2 wersje kabinowe / 2 wersje + zabudowy

NISSAN / NAVARA PICKUP / D22 / wersja 2 liftingowana + 2 wersje wyposażenia / 2 wersje kabinowe / 2 wersje + zabudowy

NISSAN / NAVARA PICKUP / D40 + 4 wersje wyposażenia / 2 wersje kabinowe / 2 wersje + zabudowy

NISSAN / NP300 PICK UP / - / 4 wersje kabinowe / 4 wersje + zabudowy

 

Dodatkowo każda wersja posiada różne wersje silnikowe, osobną nazwę posiada wersja Kanadyjska/USA - FRONTIER, zmiany: silnik 4.0, drugi lifting D22.

 

Chyba wszystko? ;) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Patrol 260

Tak dla tych wszystkich mądrych teoretyków,że Pizkupa D-22 z 2006r nie było zdjęcia dowodu rejestracyjnego

-> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a1627b26dfb92552.html

-> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9b6ba87d80e970ea.html

Pierwsza rejestracja jak widać styczeń 2007 , do tego moge zrobić zdjęcia faktur zakupu, ksiązki serwisowej, i instrukcji na której nawet jest data prosukcji z końca 2006 Wszystko kupione w polsce , nie ukrywam vinu, dociekliwi niech sobie sprawdzą w ASO . A to jest moje auto dla ciekawskiech teoretyków.

-> http://www.polskajazda.pl/Samochody/Nissan/Pickup/41212

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację. W trakcie rozmowy wszyscy skupiliśmy się na naszym rynku, a przeciez D22 był/jest produkowany i oferowany na róznych rynkach pod różnymi nazwami, czasem dostępny w oficjalnej sieci dealerskiej, czasem nie itd. Przecież jak teoretycznie go już u nas nie było to ciągle można było znaleźć różne egzemplarze chyba jakoś sciągane przez dealerów swoimi kanałami.

A co do dowodu rejestracyjnego to ja mam np. wpisane u siebie Nissan Navara 2.5DI :okulary2:, a mam normalnego pickupka nawet nie w wersji Navara :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość grzegorz71

Hej wszyscy rozpisuja sie jakie to nie modele nissan robił a i tak to wsiorawno -temat był spalanie ja mam d22 2,5di z 2004 bez klimy i bajerów ale niestety miasto-16 trasa 11 teren prawie 20 , napotkane d22 mówia ze to za duzo ale nie mam fachowca do przeglądu a przez laptopa nie mozna sie podłaczyc , do40 niech nie mieszaja w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...