Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czarne Sunny GTI - SR20VE (brat blizniak Yarka ;-)


Gość rossi20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też ostatnio pojechałem na spalarni jakiegoś małolata w cifie coupe. Straszną miał chęć sie ze mną ścignąć, nawet wysłał kumpla, żeby sie mnie zapytał czy stanę. Już na 1 byłem 3/4 długości przed nim. 2, 1,5 długości, na trójce mrugał już długimi, ze koniec.

 

Mina jaką zrobił do kumpli była bezcenna. Pewnie smutne tłumaczenie, że to 2.0 itp, itd. To było 1.6 136Km ale co tam, auto za ~20kpln :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D to nie był godny rywal dla GTi

 

wiem :) a co do Vti to myślę, że z serią dał bym radę bez problemu. Kumpel Ibizą GTI (ABF z porządnym dolotem) delikatnie pojechał Vti a później ja pojechałem jego :one:

 

[ Dodano: Sob 07 Cze, 2008 19:34 ]

nie róbmy już OT w temacie Rossiego

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko nie jedna honde nasze nissany jeszcze objada ;-)

Trzymam kciuki, jeszcze trochę popracuję z czerwoną- /tylko 175 na 3-ce/ - i mozemy

hondziaków na jakieś fajne ściganko zaprosić, najlepiej na torze lub lotnisku. Może można coś wynająć za niewielką kasę. Gratuluję projektu :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko 175 na 3-ce

 

kurde, ale długie skrzynie maja te Primery. U mnie odcina jest chyba przy ~150?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie zdążyłem z czerwoną na Borsk, tam można by było sprawdzić. A tak tylko 3-ka, bo przy lotnisku, też jest za krótko :P Jeżdżę tam o 5.30 jak nikogo nie ma :D I to nie do odcinki, zmiana biegów na 6500-7000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Rossi gratulacje zakupu i szybkich modyfikacji! teraz warto pomyslec nad lsd. a cichy przelot el-teca to tylko kwestia czasu ;) wyjara sie siano i bedzie ryczalo jak u mnie. chwalili sie, ze maja lepsze siano od chinskiego deszczu ale okazalo sie tylko kwestia czasu...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narazie jest w maire cicho dzwiek na dole basowy , pozniej troche glosniej ale bez tragedii ;-) zobaczymy czy sie podglosni . w poprzednihw ydechach nie zauwazylem tego ;-) no ja tylko musze ogarnac jeszcze sprzeglo - kwestia wymiany bo nowe juz mam ;-) i pojechac wkoncu na ta hamownie i podstroic cos tam pewno ;-) a co do skrzyni to w sunny sa krotkie, czasami tak szybo sie wkreca ze lapie sie na odcince :-p ale przy nowym sprzegle nie bedzie sie przynajmniej slizgal tak cholernie ;-)

 

Nowy dolot by SS Garage:

 

DSCN1904.jpg

 

Dzis wieczorem 2 kille - Lancia Kappa 2 L Turbo - 200 Koni i BMW 325i Coupe E36 - ale troche wsi bo sprzeglem wylem na pol miasta - teraz jzu wiem co oznacza slizgajace sie sprzeglo = brak przyspieszenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolot profeska :)

Jeszcze hamowania dostroić a potem to sprzęgło ogrnąć i zapolować na jakieś grubsze ryby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe kile pełen szacun dla tego silniczka i osób które go stroiły !!!, dużo napisane w temacie pare fotek przydałby się jakiś filmik z przyśpieszenia jednego z tych VE bo taki niedosyt jakiś jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wrzuce Exedy i wtedy bedzie mozna cos nagrac , bo narazie wiecej by wyl niz przyspieszal ;-) jeszcze ogarne tylko cholernie ciekniecie spod miski olejowej bo juz nie mam do niej sily -) zakleje ja wokol poxylina :diabel2:

 

[ Dodano: Wto 17 Cze, 2008 21:05 ]

Exedy on board ;-)

 

Photo-0012.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przysłuchałem się dzisiaj twojemu sprintowi spod mojego garażu no i sprzęgło łapało jak trzeba, jak się ułoży za jakieś 10-15 tyś km to dopiero bedzie męsko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jest taka opcja ze za jakis czas bedzie lepiej łapało niz teraz tuz po zamontowaniu :-)??? Dzis wieczorem wracałem z pracy i się z łapałem sie z dwoma Peugotami 206 z 206clubunet.pl i mialem okazje sprawdzic mocne bicie biegów i przy sprincie i nareszcie nie slyszałem żadnego wycia :diabel: Jeszcze hamulce wrzucic żeby to wyhamowac i luzik. W piątek może hamownia to w koncu bede wiedzial ile mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Rossi, gratuluję pięknego auta. Felunek pasuje idealnie i nadaję autu, trudno określić, jakiejś takiej mocy. Mi sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mimo ze to 16 cali i pewno dosc ciezkie to mi sie tez bardzo podba idelanie zgrane z autem i dlatego pewno je zostawilem ;-) Mimo ze nie typowe JDM tylko German Style ale daja radę. Na zime jakies 15 musze trafic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi, ile mogła by dodać przekładka płaskich tłoków do VE? Powiedzmy, że mamy seryjne 187KM VE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze nie bylo hamowanka, a koniecznie musi byc bo nie wiem czym dysponuje a po drugie zawsze mozna precyzyjniej dostroic woz ;-) No Kuba mowil ze nastepnym korkiem w celu dodania mocy to walki z sr16ve i doprezyc tlokami z sr20de, wtedy cos pod 210-215 koni mozna uzyskac pewno. same tloki nie wiem ile dadza ......... Na to odpowie Kuba ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...