Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] [N16] [TINO] Wersje wyposażenia + dekodowanie VIN


Gość Mas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ^_ZeNeK_^

Witam

 

Prosil bym o zdekodowanie takiego vin'a: JN1FCAN15U0128980

Glownie chodzi mi o wyposazenie i kolor lakieru bo niestety nie roznych stronach probowalem i tam mi takich informacji nie pokazuje.

 

Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość matiii31

Interesuje mnie rozkodowanie VIN SJNEAAN16U0256781 w miarę dokładnie czy rok produkcji wiadomy ,jaka to wersja? Z góry wielkie dzięki za pomoc.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość waldi1961

witam, jakie ma wyposażenie ALmera Visia + N16

 

A to jest mój VIN: SJNBAAN16U2684610 proszę rozkodować, mi nie chodzą stronki do rozkodowania, dzięki.

Edytowane przez waldi1961
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

A ja też bym mógł poprosić:

VSKTBAV10U0135830,

 

Jeśli to aktualne model: TATALEFV10EG5-2-35

rok: 10.2003, kolor: z01 (ciemny niebieski), kolor wnętrza: G (szary w modelach od lutego 2003), silnik: QG18DE, EGI, obszar: EUC (centralna i południowa Europa), grade: GX (to nie wiem co znaczy), skrzynia 5 biegowa.

Poduszki kierowca, pasażer i boczne, klima auto, radio ze sterowaniem z kierownicy, F/Antipollution F/sin (tu pewnie chodzi o normę EURO), na rynek Niemiecki. A dalej to ciężko, ale chyba szyberdach, nawigacja, lusterka sterowane elektrycznie i podgrzewane, ostatnie znaki modelu odpowiadają wyposażeniu "-2-35", tyle, że coś mi tu nie gra. 14 = "-"; 15 = "2" (szyberdach), 16 = "-", 17= "3" (navigation combi), 18 = "5" (Lusterka...). No, ale to jest dla modeli do lutego 2003, później są kody literowe, a u Ciebie są cyfry i kreski, no chyba, że kody literowe dla modeli po lutym to jedynie uzupełnienie do danych dla modeli do lutego...tyle znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam sie nad kupnem Nissana Almery mógłby ktos sprawdzic numer VIN jakie ma ono wyposażenie i inne o oto numer VIN Nissan Almera 2002 r VIN SJNFAAN16U0250364

Byłbym bardzo wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam sie nad kupnem Nissana Almery mógłby ktos sprawdzic numer VIN jakie ma ono wyposażenie i inne o oto numer VIN Nissan Almera 2002 r VIN SJNFAAN16U0250364

Byłbym bardzo wdzieczny.

 

Model: N16E - FDFALEFN16EGADEC1L, 11.2001, kolor: BX1 (cudbury blue metallic), kolor wnętrza: K (szary) , 5 drzwiowy "hedżbek", obszar EUC (Europa centralna i południowa), platforma EP2 (Electric platform "wyższego sortu"), silnik QG15DE (66kW), wyposażenie: specyfikacja sport,

poduszki kierowca pasażer + side, klima, 3 punktowe pasy, aktywna regulacja zagłówków, pilot w kluczyku, lampy mgielne, elektryczne lusterka podgrzewane, elektryczne szyby przód, ABS, CD radio, 6 głośników, gniazdo 12 woltów z tyłu na rynek niemiecki, spoiler, skórzana kierownica, przyciski do radia w kierownicy, podłokietnik z tyłu, uchwyty na kubki, skrytki, uchwyty, lampki do czytania, norma Euro4 emisji spalin, regulacja prędkości wycieraczek.

Edytowane przez tomkek1912
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Także prosiłbym bardzo o rozkodowanie kodu VIN, chodzi mi głównie o wyposażenie. Almera N16 2001r VIN SJNEBAN16U0149247.

 

Z góry dziękuje bardzo.

Pozdrawiam

 

Model: N16E - EATALEFN16EGADLJAB, 01.2001, Kolor: KLO (srebrny), kolor wnętrza: K (szary), 3 drzwiowy hatchback, silnik QG18DE (84 KW), skrzynia pięciobiegowa, platforma elektryczna EP2 (high standard), obszar EUC (Europa centralna i południowa), na rynek polski.

Wyposażenie: specyfikacja sport, spoiler, kierownica w skórze, anti-lock brake system (ABS/ 4 wheel antiskid), elektrycznie opuszczane szyby z przodu, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka w kolorze nadwozia, lampy mgielne, kluczyk z pilotem, 3 punktowe pasy bezpieczeństwa z tyłu, zagłówek centralny z tyłu, aktywna regulacja zagłówków, poduszki kierowca i pasażer + side, wykończenie środka - pakiet ARST3 (to coś z wygodą), 15 calowe "alusy", osłony przeciwsłoneczne z lusterkami i podświetleniem, podłokietnik z uchwytem na kubek z tyłu, uchwyt na teczkę (torebkę), wycieraczki z regulowaną prędkością, radio + 6 głośników, soket 12 Woltów (chyba chodzi o ten z tyłu).

 

Dziwne, nie widzę nic o klimatyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

Jestem nowym szczęśliwym posiadaczem Almerki z 1997r - 1.4 GX, więc z tego co czytałem to najuboższa wersja raczej.

 

Bardzo proszę o odkodowanie numeru VIN: JN1FAAN15U0128754

 

Z góry dziękuję

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

Jestem nowym szczęśliwym posiadaczem Almerki z 1997r - 1.4 GX, więc z tego co czytałem to najuboższa wersja raczej.

 

Bardzo proszę o odkodowanie numeru VIN: JN1FAAN15U0128754

 

Z góry dziękuję

Pozdrawiam serdecznie

 

model: N15 - FAVALDFN15EGAB-DTK, 07.1997, Kolor: AP0 (red pearl metallic), kolor wnętrza: G (czarny), 5 drzwiowy hatchback, silnik GA14DE, skrzynia pięciobiegowa, obszar EUC.2WD

Wyposażenie: wersja GX, with seat cover (nie wiem o co chodzi, o jakieś poszycie fotela) & headrest (zagłówek), lampa stop, chyba zderzak i lusterka w kolorze nadwozia, 2 głośniki, no i nie rozumiem co znaczy: "power steering less" i "airbag less", może, że nie ma wspomagania, ani poduszki ale że nawet u kierowcy? Do stycznia 1998 te dane są jakoś dziwnie opisane. Może gdzieś w internecie jest jakiś opis co się dokładnie kryje pod oznaczeniami wyposażenia modelu: "B-DTK". Z FASTa wychodzi mi tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Witam mógłby ktos sprawdzic numer VIN Nissana Almery bo tez nad tym sie zastanawiam nad kupnem

Numer VIN SJNFBAN16U0116443

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Witam mógłby ktos sprawdzic numer VIN Nissana Almery bo tez nad tym sie zastanawiam nad kupnem

Numer VIN SJNFBAN16U0116443

 

Model: N16E - FATALEFN16EGABACAA, 10.2000, Kolor: DV8 (jasny zielony), kolor wnętrza: K (szary), 5 drzwiowy hatchback, silnik QG18DE (84 KW), skrzynia pięciobiegowa, platforma elektryczna EP2 (high standard), obszar EUC (Europa centralna i południowa), na rynek generalnie francuski (+terytoria zależne, zamorskie).

Wyposażenie: specyfikacja luxury (tyle, że nie wiem co wchodziło w jego standard).

 

FATALEFN16...B**** - luxury specyfication

FATALEFN16...*A*** - lusterka podgrzewane w kolorze nadwozia

FATALEFN16...**C** - klimatyzacja, osłony przeciwsłoneczne z lusterkami i podświetleniem, podłokietnik z uchwytem na kubek z tyłu, pasek to trzymania teczki, oświetlenie do czytania

FATALEFN16...***A* - poduszki kierowca, pasażer + side, pasy z naciągaczem/ regulacją napinania (jakoś tak), aktywne zagłówki, zagłówki z tyłu i trzypunktowy pas, regulacja prędkości wycieraczek, ABS, pilot w kluczyku - centralny zamek

FATALEFN16...****A - elektrycznie opuszczane szyby z przodu i z tyłu, radio + 6 głośników, wyjście 12 Woltów z tyłu

instalacja LPG lub kompatybilność pod instalację (raczej to drugie), sterowanie radia z kierownicy

Edytowane przez tomkek1912
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mógłby ktos rozkodowac numer VIN nissana almery bo własnie ja kupiłem.

Chodzi mi o wyposazenie i inne.

Numer VIN SJNBBAN16U0364977

Prosze o odpowiedz.

Dziekuje

Edytowane przez gaco12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam Serdecznie.

Jeśli byłaby możliwość zdekodowania VINu to byłbym zainteresowany.

SJNFHAN16U0453544 - jakoś dziwnie podejrzewam że w wyposażeniu to pół auta nie z mojej wersji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie.

Jeśli byłaby możliwość zdekodowania VINu to byłbym zainteresowany.

SJNFHAN16U0453544 - jakoś dziwnie podejrzewam że w wyposażeniu to pół auta nie z mojej wersji :(

 

Model N16E - FTKALEFN16TGA1-E22, rok produkcji 10.2003

5 drzwi hatchback, silnik K9K 60kW, na obszar europejski, skrzynia manualna 5 biegowa, kolor wnętrza: G -szary , kolor nadwozia: EY2 - silica gold metallic

platforma elektryczna EP2 (high standard)

wyposażenie: wersja luxury, na rynek belgijski

FTKALEFN16...1**** - acenta seat fabric & door trim, kieszonki na tyłach przednich siedzeń, elektryczne lusterka w kolorze nadwozia, czujnik temp. zew., jakis uchwyt specjalny, lampki do czytania, osłony przeciwsłoneczne z podświetlanymi lusterkami, chromowane klamki wewnątrz i na zewnątrz, lifter - siedzenia przód i tył (pewnie chodzi o regulację), podłokietnik z tyłu, full rear door side trim, komputer pokładowy z 5 calowym monochromatycznym wyświetlaczem, CD player + 6 głośników

FTKALEFN16...*-*** - brak adnotacji

FTKALEFN16...**E** - poduszki kierowca, pasażer + side, aktywna regulacja zagłówków, centralny zamek, regulacja prędkości wycieraczek, elektrycznie opuszczane szyby z przodu i z tyłu, ABS z EBD, coloured tailgate finisher (nie wiem co to)

FTKALEFN16...***2* - klimatyzacja auto

FTKALEFN16...****2 - sterowanie radiem z kierownicy

 

Chyba tyle.

 

Witam.

Witam mógłby ktoś sprawdzić numer VIN mojego Nissana Almery?

SJNFDAN16U0016255

 

Model N16E - FVHALEFN16TGABDCAA, rok produkcji 03.2000

5 drzwi hatchback, silnik YD22DDT 81kW, na obszar europejski, skrzynia manualna 5 biegowa, kolor wnętrza: K -szary , kolor nadwozia: BT3 - ciemny niebieski

platforma elektryczna EP2 (high standard)

wyposażenie: wersja luxury, na rynek włoski

FVHALEFN16...B**** - luxury specification

FVHALEFN16...*D*** - lampy przeciwmgielne, felgi 15" "alu", kierownica w skórze, podgrzewane elektryczne lusterka

FVHALEFN16...**C** - pasek z rzępą do trzymania teczki z tyłu, podłokietnik z uchwytami na kubek z tyłu, przyciski do radia na kierownicy, podświetlane lusterka w osłona przeciwsłonecznych, lampki do czytania, klimatyzacja

FVHALEFN16...***A* - aktywna regulacja zagłówków, poduszki kierowca pasażer + side, napinane pasy, 3 punktowe pasy i zagłówki z tyłu, centralny zamek, regulacja prędkości wycieraczek, ABS

FVHALEFN16...****A - elektrycznie opuszczane szyby z przodu i z tyłu chyba też, złącze 12 Volt z tyłu, radio + 6 głośników

 

Tyle mam o tym.

 

Witam.

Mógłby ktos rozkodowac numer VIN nissana almery bo własnie ja kupiłem.

Chodzi mi o wyposazenie i inne.

Numer VIN SJNBBAN16U0364977

Prosze o odpowiedz.

Dziekuje

 

Model N16E - CATALEFN16EGA1-E22, rok produkcji 10.2002

Sedan, silnik QG18DE 85kW, na obszar europejski, skrzynia manualna 5 biegowa, kolor wnętrza: G -szary , kolor nadwozia: KY0 - nowy srebrny metallic

platforma elektryczna EP2 (high standard)

wyposażenie: wersja luxury, na rynek polski

CATALEFN16...1**** - acenta seat fabric & door trim, kieszonki na tyłach przednich siedzeń, elektryczne lusterka w kolorze nadwozia, czujnik temp. zew., jakis uchwyt specjalny, lampki do czytania, osłony przeciwsłoneczne z podświetlanymi lusterkami, chromowane klamki wewnątrz i na zewnątrz, lifter - siedzenia przód i tył (pewnie chodzi o regulację), podłokietnik z tyłu, full rear door side trim, komputer pokładowy z 5 calowym monochromatycznym wyświetlaczem, CD player + 6 głośników

CATALEFN16...*-*** - brak adnotacji

CATALEFN16...**E** - poduszki kierowca, pasażer + side, aktywna regulacja zagłówków, centralny zamek, regulacja prędkości wycieraczek, elektrycznie opuszczane szyby z przodu i z tyłu, ABS z EBD, coloured tailgate finisher (nie wiem co to)

CATALEFN16...***2* - klimatyzacja auto

CATALEFN16...****2 - sterowanie radiem z kierownicy

Edytowane przez tomkek1912
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...