Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] [N16] [TINO] Wersje wyposażenia + dekodowanie VIN


Gość Mas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam prosze o zdekodowanie mojego nr vin

oto chodzi ze nie wiem czy mam abs na tablicy rozdzielczej jest ale sie nie pali apod maska brakuje 2 bezpiecznikow od abs po 40a a pod kierownica sa bezpieczniki od abs

 

oto moj nr vin: SJNFAAN16U0034921

 

czy moglbys podac z tlumaczeniem zgory dziekuje

 

Sprawdź czy to poprawny VIN - program mówi, że numer jest nieprawidłowy.

 

Jeżeli to nie stanowi problemu proszę o rozkodowanie nr SJNFDAN16U0141169 z tłumaczeniem na ludzki ;) Nabyłem niedawno i nie do końca jestem wszystkiego pewien. Dzięki :diabel:

 

5d hatchback, silnik YD22DDT, 81kW, produkcja 12/2000, kolor Z01 - dark blue metallic.

 

4 poduszki, klima, dodatkowy pakiet wyposażenia, wersja Ambiance, 3x 3-punktowe pasy z tyłu + zagłówki, centralny zamek, lusterka w kolorze nadwozia, 4x elektryczne szyby, na rynek holenderski, abs.

 

Mas, jak nie masz co robic, to w wolnym czasie poprosilbym o przeswietlenie mojej biedoty :D

VIN: SJNFAAN16U0314742

 

Nie żebym się jakoś bardzo nudził, ale czasami coś tu rozkoduję ;)

 

5d hatchback, silnik QG15DE, 66kW, produkcja 06/2002, kolor DX1 - Century Green.

2 poduszki, klima, elektryczne szyby z przodu, na rynek polski, abs

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam to ja ponownie to prawidlowy nr podam jeszcze raz oczywiscie to anglik ,z prawej stony kierownica to wszytsko znalazlem pod maska na blaszce:

 

Fan16 FDFAREFN16EEA --G-E

 

SJNFAAN16U0034921

 

I PISZE NISSAN EUROPE

 

MAM NADZIEJE ZE TO CI POMOZE Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mas: Jakbyś miał kiedyś chwilę czasu to bardzo bym prosił o parametry dla poniżeszgo numeru VIN :-)

 

SJNFHAN16U0593310

 

Pozdrawiam serdecznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo proszę o rozkodowanie:

SJNFAAN16U0088528

5d hatchback, silnik QG15DE, 66kW, produkcja 07/2000, kolor BT3 - dark blue, 2x poduszka powietrzna, na rynek polski.

 

Mas: Jakbyś miał kiedyś chwilę czasu to bardzo bym prosił o parametry dla poniżeszgo numeru VIN :-)

SJNFHAN16U0593310

Pozdrawiam serdecznie !

5d hatchback, silnik K9K, 60kW, produkcja 04/2005, kolor KY5 - Techno Grey Metallic, 4x poduszka, auto klima, wersja sport, centralny zamek, elementy w kabinie malowane na aluminium, halogeny przednie, 4x ele szyby, na rynek włoski, abs, sterowanie radiem w kierownicy. Jest jeszcze coś - side guard w kolorze nadwozia, ale nie jestem pewien co to - progi??

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja poprosze o rozkodowanie:

SJNEDAN16U0107167

Z góry dziekuje.

Wyszło:

3d hatchback, silnik YD22DDT, 81kW, produkcja 09/2000, kolor BW3 - Tornado Grey,

4x poduszki, klima, dodatkowy pakiet wyposażenia, wersja Ambiance, 3x 3-punktowe pasy z tyłu i zagłówki, centralny, lusterka w kolorze, ele szyby, na rynek holenderski, abs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze coś - side guard w kolorze nadwozia, ale nie jestem pewien co to - progi??

 

Pozdro

 

Wydaje mi się że chodzi o listwy boczne w kolorze nadwozia ?

 

Dzięki, wszystko się zgadza tylko ten sport coś nie bardzo mi pasuje :-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yankee pewnie jest tak jak piszesz :)

A wersja sport Ci wyszła bezsprzecznie - sprawdziłem teraz jeszcze raz :D

 

Mas bądź uprzejmy i zdekoduj SJNFHAN16U0486772 z opisem-thx pozdro

5d hatchback, produkcja 02/2004, silnik K9K, 60kW, kolor - KY5 - techno grey metallic, 4x poduszki, klima, centralny zamek, radio CD, abs, wyprodukowane dla krajów francuskojęzycznych, jest jeszcze coś o kodzie: PNTG5 - nie mam do tego opisu, więc niestety nie wiem co to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój też proszę SJNFDAN16U0121944

5d hatchback, produkcja 10/2000, silnik YD22DDT, 81kW, kolor Z11 - czarny, 4x poduszki, klima, dodatkowy pakiet wyposażenia wnętrza, wersja sport, 3x 3-punktowe pasy + zagłówki z tyłu, centralny, lampy p.mgłowe, lusterka w kolorze, ele szyby z przodu, radio, na rynek niemiecki, abs, kierownica w skórze, spojler tylni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Jesli nie problem, poprosze o zdekodowanie mojego nowego nabytku

SJNEBAN16U0051496

Wychodzi tak:

3d hatchback, produkcja 06/2000, silnik QG14DE, 84kW, kolor AV3 - Raspberry red, 4x poduszka, dodatkowy pakiet wyposażenia, wersja Sport, 3x 3punktowe pasy + zagłówki z tyłu, centralny zamek, halogeny z przodu, lusterka w kolorze, interfejs OBD2, ele szyby, na rynek polski, abs, tylni spojler, kierownica w skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi tak:

silnik QG14DE, 84kW

 

Dzieki wielkie. Mam nadzieje ze literówka i miało być QG18DE

Kurde 4 poduszki mam :D

 

Oczywiście literówka :D

 

Witam!

byłbym wdzięczny za zdekodowanie mojego VIN'ka ;)

SJNEDAN16U0037696

Z góry dziękuję dobroczyńcy.

I gotowe:

3d hatchback, silnik YD22DDT, 81kW, produkcja 05/2000, kolor KH3 - Black, 4x poduszka, klima, dodatkowy pakiet wyposażenia, wersja Luxury, alufelgi, 3x 3-punktowe pasy + zagłówki z tyłu, centralny zamek, lampy p.mgłowe, lusterka w kolorze, ele szyby, radio, na rynek włoski, abs, sterowanie radiem z kierownicy, kierownica w skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę mnie nie było, ale już dekoduję ;)

 

Ja również bym prosiła o zdekodowanie, jeśli można :)

 

SJNFDAN16U0029588

 

Dzięki wielkie :)

 

5d hatchback, produkcja 04/2000, silnik YD22DDT, 81kW, kolor BT3 - dark blue,

4x poduszka, klima, dodatkowy pakiet wyposażenia, wersja Luxury, 3x 3pkt pasy + zagłówki z tyłu, centralny zamek, lusterka w kolorze, 4x ele szyby, radio, na rynek niemiecki, abs, ster. radiem w kierownicy.

 

Witam.

Ja również poproszę o zdekodowanie nr vin: SJNFAAN16U0314736

z góry dziękuję.

pozdrawiam

Hawkins

 

5d hatchback, produkcja, 06/2002, silnik QG15DE, 66kW, kolor DX1 - century green,

2x poduszka, klima, 2x ele szyba, na rynek polski, abs.

 

[ Dodano: Pią 21 Lis, 2008 19:22 ]

Witam. Mam prośbę . Proszę o pomoc w rozkodowaniu nr VIN VSKTBAV10U0036809.

Sprawa bardzo pilna będę wdzięczny. POzdrawiam

 

produkcja 02/2001, silnik QG18DE,wersja LX, kolor BW3 - tornado grey,

4x poduszka, klima, dodatkowy pakiet wyposażenia, wersja Luxury, 15" alufelgi, 3x 3pkt pasy + zagłówki z tylu, centralny zamek, lampy p.mgłowe, lusterka w kolorze, 4x ele szyby, na rynek polski, kierownica w skórze.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...