Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mokra wykładzina podłogowa z przodu


Gość buli107
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, własnie wojażuję po Francji i Hiszpanii i zauwazyłem u pasażera z przodu mokrą wykładzinę, dość mocno nasiaknietą, fakt że klima dostaje w kość ale to chyba nie powód aby woda dostawała sie do srodka ?? Jakieś sugestie na szybko ?? Bo na serwis to przyjdzie czas po powrocie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt że klima dostaje w kość ale to chyba nie powód aby woda dostawała sie do srodka

mimo wszystko sprawdź odpływ kondensu z parownika pewnie jest gdzieś na ścianie grodziowej może sie przytkało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GRZEGORZ36

miałem to samo rurka spadła i skropliny lały sie do środka 20min w serwisie i po kłopocie,

z tego co widziałem to facet robił to od środka, jest tam taka neoprenowa osłona musisz to rozbebeszyć i połączyć z rurka widoczną na kabinie jak podniesiesz maskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem wczoraj z 3000 km drogi i zauważyłem to samo. muszę sprawdzić tą rurkę.

 

[ Dodano: Czw 24 Lip, 2008 07:43 ]

Robił to ktoś samodzielnie? Do serwisu mam torche daleko i mało czasu więc moze ktoś z doświadczeniem w tej kwestii mógłby wstawic instrukcję (coś na kształt instruckji DAYLIGHTS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zobaczyłem to samo bez robienia dłuższych tras, jak auto zgnije to nie mój problem. Po za tym co w obecnych czasach wyprawiają to głowa boli auto za grubo ponad 100 tyś a uszczelki ku.....a które ścierają się od przeciągnięcia palca, o spasowaniu już nie mówię żenada k....a żenada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis 1 godzina i po temacie. Zrobi to każda firma zajumjaca sie serwisem klimatyzacji bez narażania gwarancji.

Gówno prawda. Wymiana przykrótkiej rurki odprowadzającej wodę to pół godzinki . Problem z wykładziną. Cała mokra pod spodem, a pod spodem jest gąbka......Mając do wyboru pozostawienie auta na kilka dni zdecydowałem się na co innego. Wykładzina zadarta do góry co by schła i tak jeżdżę, aż wyschnie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doge --- to nie musi byc serwis - ja mam do nissana tak samo daleko - wystarczy dobra firma zajmujaca się klima samochodową, ale masz teraz chyba inne zmartwienia...

 

jutro oddaje do serwisu to powiem żeby i rurkę zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może wystarczy po prostu rurkę przetkać. W D22 jest bardzo dobrze widoczna od strony silnika w na ściance po stronie pasażera - kawałek gumowej rurki skierowanej do dołu. Zresztą w upalne dni jak zostawiam samochód w garażu, czy na parkingu to zawsze zostawiam dość pokaźna plamę wody i wtedy mam pewność, że klima działa i skropliny nie wlewają się do kabiny.

 

Jeżeli chcesz coś zrobić dobrze i szybko - to zrób to sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wystarczy po prostu rurkę przetkać. W D22 jest bardzo dobrze widoczna od strony silnika w na ściance po stronie pasażera - kawałek gumowej rurki skierowanej do dołu. Zresztą w upalne dni jak zostawiam samochód w garażu, czy na parkingu to zawsze zostawiam dość pokaźna plamę wody i wtedy mam pewność, że klima działa i skropliny nie wlewają się do kabiny.

 

Jeżeli chcesz coś zrobić dobrze i szybko - to zrób to sam.

To że woda leje się na zewnątrz nie daje gwarancji że nie dostaje się również do wewnątrz. Tak było u mnie. Na zewnątrz jezioro, a wewnątrz bajoro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W D22 jest bardzo dobrze widoczna od strony silnika w na ściance po stronie pasażera - kawałek gumowej rurki skierowanej do dołu.
a zrob fotke i zaznacz na fotce gdzie to??? prosze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosisz i masz :)

 

Obrazek

browarek dla ciebie - mam nadzieje ze odnajde ja u siebie bo u mnie to od samej gory juz ustrojstwa tyle ze nie wiem czy sie przebije...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybys doczytal ostatnie posty to bys wiedzial a nie pisal bezsensownych postow... ehh.. :zly2:

 

Mistrzu Percepcji, gdybys czytal uwaznie i zadal sobie trud aby przejrzec ostatnie posty , zapewne wiedzialbys ze wczesniejszy post autora zdjecia " z rurka" dotyczyl modelu D22.

Z uwagi na to postanowilem zadac pytanie, a jesli nie potrafisz na nie odpowiedziec to nie bij piany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...