Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mokra wykładzina podłogowa z przodu


Gość buli107
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze mam to samo. Bylem w Serwisie, niby pogrzebali, ale woda leje sie dalej. Wkurza mnie to bo zaczyna smierdziec stechlizna... Auto nowka i taki babol. Chyba trzeba bedzie ich przycisnac. Niech wymienia seryjnie u wszystkich bo cos mi tu smierdzi bledem w sztuce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam to samo. Bylem w Serwisie, niby pogrzebali, ale woda leje sie dalej. Wkurza mnie to bo zaczyna smierdziec stechlizna... Auto nowka i taki babol. Chyba trzeba bedzie ich przycisnac. Niech wymienia seryjnie u wszystkich bo cos mi tu smierdzi bledem w sztuce...

 

Radzę kupić gumofilce dla pasażera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo przegląd to powalczę o wymianę.

Wykładzina to pikuś, chociaż aby ją wymienić trzeba trochę rzeczy wymontować - fotele i całą konsole przy lewarku zmiany biegów, nie mówiąc już o listwach i progach, jak dobrze się przyłożą to może ponownie poprawnie złożą (serwis). Gorzej jeżeli "podgnije" wygłuszenie kabiny (gąbka-filc od przedniej strony kabiny wygłuszająca i izolująca cieplnie silnik), to praktycznie jest nie do wymiany bez rozbebeszenie całości kabiny- wszytko od przedniej szyby do podłogi. Mam trochę doświadczenia w tym temacie, ale w D22 i sadze, że w D40 za dużo się nie zmieniło. A tak przy okazji musieli w D40 coś schrzanić, że tylu użytkowników ma ten sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedługo wybieram się w dłuższą podróż ok 5-6 tyś km a że brakuje mi czasu postanowiłem sam zrobić to rurkę z której leci woda, rozbebeszyłem wykładzinę ale co dalej czy ta rurka znajduje się tam gdzie strzałka na 1 zdjęciu?

 

oczywiście gąbka przesiąknięta odessałem wodę odkurzaczem piorącym bo było tego trochę

 

03092008484eiu4.jpg

 

03092008482fr1.jpg

 

03092008481su4.jpg

 

rurka na zewnątrz

 

03092008476ehf6.jpg

 

[ Dodano: Sro 10 Wrz, 2008 18:47 ]

Serwis 1 godzina i po temacie. Zrobi to każda firma zajumjaca sie serwisem klimatyzacji bez narażania gwarancji.

 

taa dzisiaj byłem w serwisie robili mi to 3 godziny bez osuszania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

też miałem wode pod dywanikiem pasażera i sam poradziłem zdjołem rurke z komory silnika (tą zagiętą) pod tą rurka jest plastik w kształcie rury króry jest po stronie pasażera w kabinie na ten plastik nasunąłem gumową rurke o dł.ok 2-3cm i zalożyłem orginalna na miejsce i po kłopocie. instrukcji moge udzielic telefonicznie 662 186 317. odbieram tylko do 19stej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem w serwisie, zrobili jakas prowizorke, zobaczymy jak bedzie.

Nissanowi temat jest znany, ponoc inzynierowie opracowali rozwiazanie.

Ma byc dostepne juz niedlugo, i zrobia akcje wymiany tych czesci.

 

Po za tematem, chcialbym pochwalic Service Nissana na Karwinach KMJ Kaszubowscy:

za fachowosc oraz podejscie do sprawy (klienta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Albert D40
Wczoraj bylem w serwisie, zrobili jakas prowizorke, zobaczymy jak bedzie.

Nissanowi temat jest znany, ponoc inzynierowie opracowali rozwiazanie.

Ma byc dostepne juz niedlugo, i zrobia akcje wymiany tych czesci.

 

Po za tematem, chcialbym pochwalic Service Nissana na Karwinach KMJ Kaszubowscy:

za fachowosc oraz podejscie do sprawy (klienta).

 

Mi w KMJ juz dwa razy probowali zrobic i nadal leci, ale rzeczywiscie cos tak wspominali ze nad tym pracuja heh. Chyba lepiej bedzie sie samemu tym zajac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Masz racje, leci :(

Chyba faktycznie trzeba tam przylozyc swoja reke, ale ponoc jakies samodzielne przerobki moga doprowadzic do utraty gwarancji "?"

Ciekawe co na to Nissan...?

 

Zadzwonilem do KMJ w Gdyni w poniedzialek zeby przypomniec o skraplaczu i dzis bylem w serwisie i podobno usuneli usterke bo juz sami opracowali jakis patent. Jak u ciebie leci to dzon do nich. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc to masowa akcja Nissana, z tego co wiem, to naprawiaja babola wszystkim posiadaczom feralnych Navarek. Wiec po co publikowac rozwiazanie skoro mozna cisnac service o wymiane.

A jezeli nie to niech sie dogadaja z KMJ w Gdyni lub Gdansku i sciagna patent.

 

Ale jezeli ktos sie upiera, zerkne pod maske i popstrykam. Szczerze mowiac, to sam tego jeszcze nie widzialem, ale sucho jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak naprawiali w Sz-nie to powiedzieli, że fabrycznie rurka odprowadzająca wodę była za krótka, że część lała się na zewnątrz a część do wewnątrz. Albo ją przedłużyli albo wymienili na dłuższą, w każdym bądź razie już nie leci. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...