Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, może też tak być. Jednak kogo bym nie zapytał to mówi, że jeżeli nie wymienisz oleju co 5k to na bagnecie widać różnicę - dotyczyło DE i Rev-Up. 

 

Osobiście jeszcze nic nie dolewałem, zbyt krótko mam zetkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie:

Spotkać niemalowaną zetkę nie jest łatwo, zwłaszcza sprowadzaną - dlatego warto prosić o zdjęcia sprzed naprawy.

Jeżeli ktoś bawi się w odłączanie poduszki (czy to przy siedzeniu czy kierownicy) przy włączonym aku to brak pytań, przecież pierwsze co się robi to odłącza, aby komputer nie świrował - o ile faktycznie to ten problem.

 

cześć ogólnie to nie popełnili błędu nie ma sensu odpinac aku

błąd airbaga kasujesz prostą procedurą z przekrecaniem kluczyka w stacyjce na yt są filmiki jeśli by komuś nie wychodziło to włącza filmik na tel i robi wszystko w tym samym momencie co na filmiku. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto, jak pisze sprzedający, było po gradobiciu i zostało odkupione od ubezpieczalni we Francji. Właściciel miał problemy z bankiem i auto ponoć przez prawie 3 lata nie było użytkowane, aktualny przebieg 88900 tys. km. Brak książki serwisowej, jeden kluczyk i kilka faktur z Francji z wpisanym przebiegiem.

Brzmi jak słabej jakości zarzutka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jutro będę przejazdem w Wa-wie to podskocze obejrzeć przynajmniej jedno :) pierwszy szkoda, że lpg, właściciel ma mi dosłać jakieś papiery na temat instalacji to się dowiem co tam dokładnie siedzi i gdzie to było zakładane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare postów wyżej pisaliście o nim...

 

Napisano 10 styczeń 2018, 14:12

bartez_23, dnia 01 Sty 2018 - 18:10, napisał:snapback.png

Auto, jak pisze sprzedający, było po gradobiciu i zostało odkupione od ubezpieczalni we Francji. Właściciel miał problemy z bankiem i auto ponoć przez prawie 3 lata nie było użytkowane, aktualny przebieg 88900 tys. km. Brak książki serwisowej, jeden kluczyk i kilka faktur z Francji z wpisanym przebiegiem.

Brzmi jak słabej jakości zarzutka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hej, ja jestem z Wrocławia. Sam chcę go obejrzeć to dam znać, co z tego wyszło...trochę stary już, mierzyłem w 2008, ale na zdjęciach wygląda bardzo ładnie...ciekawe jak w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350z-wersja-premium-bezwypadkowy-ID6zuPtg.html

Ktoś z forum ją oglądał? Ktoś był z tego co się dowiedziałem ale zakupił( może opisze co nie tak z nią)

Auto od Pana lat ok.70 sprzedaje bo kupił nismo 370.

Zderzaki lakierowane i dach oraz szyba tył wymieniana bo podobno brama garażowa się zamknęła Panu.

Miałem jechać ją obejrzeć ale jak pisał Coobcio że polski salon to nie i chyba coś w tym jest bo samochód rdzewieje ( używany całorocznie przez te 11 lat 165kkm) olej wymieniany co 15tys 5w30 castrol lub lotos bo Pan oznajmił że to to samo...Właściciel raczej nic nie ukrywa i wydaje się być spoko gość.

Edytowane przez slothy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350z-wersja-premium-bezwypadkowy-ID6zuPtg.html

Ktoś z forum ją oglądał? Ktoś był z tego co się dowiedziałem ale zakupił( może opisze co nie tak z nią)

Auto od Pana lat ok.70 sprzedaje bo kupił nismo 370.

Zderzaki lakierowane i dach oraz szyba tył wymieniana bo podobno brama garażowa się zamknęła Panu.

Miałem jechać ją obejrzeć ale jak pisał Coobcio że polski salon to nie i chyba coś w tym jest bo samochód rdzewieje ( używany całorocznie przez te 11 lat 165kkm) olej wymieniany co 15tys 5w30 castrol lub lotos bo Pan oznajmił że to to samo...Właściciel raczej nic nie ukrywa i wydaje się być spoko gość.

Witam. Ja oglądałem tą zetke. Wszystkie elementy były powtórnie lakierowane za wyjątkiem maski oraz drzwi kierowcy z którego schodzi warstwa bezbarwna. Prawy tylny błotnik mocno pordzewiały. Dach mógł być faktycznie uszkodzony przez bramę garażową, bo była na Nim warstwa szpachlu. Ogólnie nie zdziwiło mnie to, że auto na każdym elemencie miało drugą a nawet trzecią warstwę lakieru bo właściciel (faktycznie ok 70lat) cofając przerysował przedni zderzak o swój własny dom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Z ciekawości i dlatego że auto stoi 5 km od miejsca mojego zamieszkania, podjechałem go obejrzeć któregoś styczniowego dnia.

 

1.
Nx5cj7G.jpg

2. VIN
m63cM2W.jpg

Na czerwono zaznaczyłem uszkodzenia lakieru które najbardziej rzuciły mi się w oczy tak na szybko, pewnie jest ich wiele więcej:

3.
JfDQkDm.jpg

4.
YQXbBGs.jpg

5.
Xdtcgbw.jpg

6.
He98msG.jpg

7.
rY92uaF.jpg

8.
6b2mgeh.jpg

 

 

Pęknięty klosz lampy:

9.
YQXbBGs.jpg
 

 

 

Ciśnienie oleju na zimnym zaraz po odpaleniu przy temperaturze zewnętrznej -2/-3 st. C

10.
j4jeZVO.jpg

Ciśnienie oleju na ciepłym silniku po ok. 10 minutach:

11.
FZuAD6Y.jpg

 

Środek:

12.
UVwAGrZ.jpg

13.
nNhgKaq.jpg

14.
f6PXZvO.jpg

15.
UVwAGrZ.jpg

Silnik:

16.
eM6lBym.jpg
 


Z tego co się dowiedziałem od pracownika komisu, to jego kolega wstawił ten samochód do tegoż komisu, bo go nie używa. Jest możliwość kupienia tego auta za pośrednictwem komisu, a także bezpośrednio od właściciela. Jak widzicie, lakier jest w kiepskim stanie, wnętrze też bez rewelacji, troszkę niszczone. Nie wymagam, aby wyglądał on jak nowy z salonu, bo ten samochód już parę lat ma. Silnik pracuje równo, nie zauważyłem\nie usłyszałem jakiś niepokojących objawów, odpalił od pierwszego strzału, akumulator żyje. Na tylnej szybie nie odnalazłem jej nr, na innych są, ale z telefonu ciężko przeczytać nr.
Wg mnie na lewym tylnym nadkolu mniej więcej na wysokości ośki nawalone szpachli i to bardzo kiepsko, bo jest cholernie nierówno i widać to z daleka. Opony tył śmietnik, przód też już końcówka.

Nie jechałem tym samochodem, nie wiem jak się zachowuje na drodze. Na postoju biegi wchodzą bez zarzutu, sprzęgło też nie sprawiało wrażenia, że coś jest nie tak.

Zetka ma przejechane ok. 92 tyś km. Wydaje mi się, że jest zbyt zniszczona jak na taki przebieg.

Zapytałem na koniec o cenę...Pan powiedział, że właściciel ceni 36-37 tyś PLN. Podziękowałem grzecznie za możliwość obejrzenia, a ocenę pozostawiam Wam.

 

[EDIT]

 

Mam w domu telefon bezpośrednio do właściciela. Jeśli ktoś jest zainteresowany, zapraszam na PW.

Edytowane przez Nowik86
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350z-wersja-premium-bezwypadkowy-ID6zuPtg.html

Ktoś z forum ją oglądał? Ktoś był z tego co się dowiedziałem ale zakupił( może opisze co nie tak z nią)

Auto od Pana lat ok.70 sprzedaje bo kupił nismo 370.

Zderzaki lakierowane i dach oraz szyba tył wymieniana bo podobno brama garażowa się zamknęła Panu.

Miałem jechać ją obejrzeć ale jak pisał Coobcio że polski salon to nie i chyba coś w tym jest bo samochód rdzewieje ( używany całorocznie przez te 11 lat 165kkm) olej wymieniany co 15tys 5w30 castrol lub lotos bo Pan oznajmił że to to samo...Właściciel raczej nic nie ukrywa i wydaje się być spoko gość.

Dobra cena, ale chyba pan nie jest do konca szczery. Prawa lampa tez byla wymieniana, a komora chyba celowo upierdolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem tylko tyle, że opis jest chyba nie od tego auta.

- Pierwszy właściciel - chyba, że szwajcar sprzedaje, ale dont think so

- Zawieszenie pneumatyczne- no jakoś nie mam przekonania

- Kubełkowe fotele z regulacją długości siedziska- no tak nie bałdzo

- Bluetooth - nie jestem przekonany

- Klimatyzowany schowek - a to gdzie takie rzeczy, bo chyba nie glovebox, którego w tym modelu nie ma :D

- Światła LED

- Bixenony skrętne
- Podświetlane klamki
- Czujnik deszczu
- Czujnik zmierzchu

- Elektrycznie składane lusterka

kurde lepiej niż w S klasie.

Mi by się nie chciało nawet oglądać, po takim opisie. (Skoro podstawy się nie zgadzają to co może być dalej...)

Ja myślałem, jestem kozak, bo mam navi, kamere cofania i spotify w furze, ale on mnie przebił :D

 

btw. jak będziesz oglądał to daj znać, to pokaże Ci też moją (będę w przyszłym tyg. wrzucał na allegro) to zobaczymy jak wygląda porównanie szwajcar od handlarza do krajowej sztuki.

Edytowane przez elczupakadra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie byl walony to byl mocno krecony, juz bym wolal razej to pierwsze,. Galka biegow razcej malowana. Nie wiem czy dobrze widze, ale czy ksiazka serwisowa jest wypisana jednym dlugopisem, do tego przeglady robione co 2-3 lata i 30-40 tys km. W 2012 roku mial 104 tys a w 2014 juz tylko 102. Nie wiem czy to ja jestem slepy, czy ci handlarze po 2 klasach szkoly podstawowej tacy glupi, ale sadzac po opisie to stawial bym na to drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak patrząc na ten wątek i ceny egzemplarzy w stanie akceptowalnym, to czy można założyć, że ceny Zetki już się zatrzymały i nie będą spadać? Mam nawet wrażenie, że ceny te powolutku rosną, bo już mamy prawie 40k, a jakiś czas temu można było coś wyhaczyć i za 30 jak mniemam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak  na przykładzie opla Calibry    pare lat temu odmiane c20let  czyli Calibre turbo z napędem 4x4   szło kupić w pl za ok 10 tyś   w tej chwili sprawnej   w miare ładnej sztuki nie ma  do sprzedania   a ceny w DE dochodzą do 10tyś eu   z 350z w pewnym momencie też tak sie stanie   dobre sztuki będą zyskiwały  wartość 

Edytowane przez jarek1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie Jarka. Ceny niektórych zetek osiągnęły dno. Dobre egzemplarze z czasem będą zyskiwać a szroty utrzymają dotychczasową cenę ale wątpię by spadly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że to jest ostatni dzwonek na kupno 350z, bo jeszcze da się w normalnym stanie coś dostać. Zaraz będzie jak z m3 e46 lub s2000, że zostaną same trupy i jak ktoś będzie miał ładną sztukę to wystawi za 60k i siemasz (bo tych dobrych coraz mniej), a wracając do aukcji to dramat. Mam uczulenie na handlarzy, ale tamten to jest coś okropnego. (naprawdę na allegro są fajniejsze egzemplarze i od bardziej zaufanych sprzedawców)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...