Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jedno pytanie - oglądał ktoś ten egzemplarz?https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-313-km-faktura-vat-w-polsce-ID6zDJwN.html

Pytam ponieważ obecnie juz od dłuższego czasu mieszkam zaledwie 30km od Nurburgringu i chciałbym zakupić taką zetę do odratowania i upalania na tym obiekcie :)

Edytowane przez stolaar13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6zROUy.html

 

Oglądałem swego czasu bo parkuje niedaleko mnie - w ch*** zaniedbany, wizualnie to aż żal, że można aż tak zapuścić samochód, mechanicznie nie wiem... stoi niedaleko aplauzu na Bemowie.

 

Marka pojazdu: NISSAN Model pojazdu: 350Z Numer pojazdu: 37899115 question-mark.png Cena pojazdu: $15,120 Stan wydania TITLE: CA question-mark.png Rodzaj TITLE: SALVAGE CERTIFICATE question-mark.png Przebieg w milach: 93,409 - Aktualny a teraz 96 tys KM question-mark.png Rodzaj uszkodzenia: Uszkodzenie z tyłu question-mark.png Opis uszkodzenia: Drobne wgniecenia question-mark.png Numer VIN: JN1AZ34E25M650453 vininspect_btn.png question-mark.png Kolor pojazdu: Żółty question-mark.png Silnik: 3.5L 6 question-mark.png Napęd: Na tylne koła question-mark.png Ilość cylindrów: 6 question-mark.png Rodzaj paliwa: Benzyna question-mark.png Stan pojazdu: Pojazd uruchamia się Edytowane przez Rolandinho
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jedno pytanie - oglądał ktoś ten egzemplarz?https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-313-km-faktura-vat-w-polsce-ID6zDJwN.html

Pytam ponieważ obecnie juz od dłuższego czasu mieszkam zaledwie 30km od Nurburgringu i chciałbym zakupić taką zetę do odratowania i upalania na tym obiekcie :)

 

 

 

A swoją już sprzedajesz ? ;)

 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-35th-anniversary-brembo-bi-xenon-navi-szpera-ID6zS1AB.html#15dadefa78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, z zamiarem sprzedaży już się zbierałem od kilku miesięcy lecz dopiero teraz znalazłem czas. Jako, że mieszkam w DE i jestem tam zameldowany, legalnie zatrudniony itp oraz dość często robię trasy do PL, dlatego potrzebuję większe auto i dodatkowo, które będzie w DE zarejestrowane, żeby uniknąć problemów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

nie jestem jeszcze właścicielem 350z ale przymierzam się do zakupu.

Auto przyjechało z niemiec ale po lekturze forum rozpoznałem że jest to wersja US. 

W carfax pobrałem raport. Niestety nie mam doświadczenia w kwestii odczytu..

Czy ktoś z szanownych kolegów mógłby się odnieść do tego co jest w tym raporcie.

Czy total loss oznacza że należy omijać takie auto z daleka.

Załączam raport.

Z góry dziękuje za odpowiedzi

CARFAX Vehicle History Report for this 2006 NISSAN 350Z_ JN1AZ34E66M354868 (1).pdf

Edytowane przez fazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salvage title może być wystawiony z powodu bardzo lekkich uszkodzeń, jak i kompletnego zdewastowania auta. W Stanach np po kradzieży, w przypadku nieodzyskania auta po 21 dniach też wystawia się salvage title. Auto może mieć tylko uszkodzony zamek w drzwiach. Faktem jest jednak, że ubezpieczalnia traktuje to jako kompletne zniszczenie i wypłaca pełną sumę ubezpieczenia.

Pozytywne jest to, że z salvage title nie można zarejestrować auta w Stanach. Gdyby auto zostało naprawione, otrzymałoby rebuilt salvage title. Jak naprawia się auta w Stanach, to chyba większość wie: gównolit, papier toaletowy i puszka sprayu. Jest więc szansa, że auto zostało naprawione w cywilizowany sposób.

Stojąc ostatnio w korkach w NY miałem ubaw po pachy widząc auta z przednimi błotnikami malowanymi sprayem po naprawie. Żółte taksówki to myślę, że w 75% są naprawiane w ciągu maks 1-2 godzin i wyjeżdżają znów na miasto.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po wakacjach planuje kupić zetke i zastanawiam się czy uda się wyrwać jakas dobra do ok 30tys oraz jaka wersję bardziej polecacie eu czy us.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matt456, nawet nie raczyłeś przeczytać tej jednej strony od samej góry, co dopiero dziesiątki stron wstecz. Postaraj się samemu nadrobić wiedzę, korzystając z forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super wiadomość, bo gadałem ostatnio że znajomym który szukał zetki mówił że amerykańskie wersje miały ślizgi rozrządu z innego materiału, które się kruszyly i problemy z rozrzadem przez to były oraz że znaleźć prostego us jest praktycznie niemożliwe itp. Dlatego się chce dokładnie dopytać bo po jego informacjach entuzjazm troche mi zmalał, ale widzę że nie ma się czego bać

Edytowane przez Matt456
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z Usa czy z Europy nie ma znaczenia, obie moga byc walone, z ta różnica, ze z Usa na 100% byla walona kwiestia tego jak zostala naprawiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co sądzicie o tym egzemplarzu?
http://allegro.pl/nissan-350z-313km-2007-i7295524716.html#thumb/4
właściciel opisał uszkodzenia po wypadku (na zdjęciu w aukcji)
czy z takimi uszkodzeniami przed naprawą warto zainteresować się tym egzemplarzem?
Nie znam się na nissanach dlatego pytam Was o to.

Edytowane przez maniek1722
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie cena jaka Cię wyniesie po naprawie będzie się równała z zakupem zdrowego HR. :)

Nissan miał takie uszkodzenia w 2009r i teraz jest już po naprawie i wygląda dokładnie tak jak na zdjęciach, cena jak już zauważyłem jest dość niska i trzeba troszkę do niego dołożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...