Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekmks

Nie wymiguję się wcale, tylko jak widziałeś mam teraz inną sprawę do załatwienia w tym temacie ;] A nie będę w mrozy -21 się tułać po hamowniach :P Zresztą sesje miałam :P

 

im zimniej tym większa moc :P

a sesja pewnie do przodu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im zimniej tym większa moc :P

a sesja pewnie do przodu :P

ja bym powiedział : im wieksza wilgotnośc tym większa moc, zwróc uwagę na dynamike auta podczas mgły. - to taki OT

 

 

Czytam i czytam i nie mogę się nadziwić, czemu Wam się właściwie nawet chce sprawdzać ten samochód? Przecież to śmierdzi na kilometr....

 

to bedzie dobre doświadczenie dla przyszłych kupujących, takie badanie będzie owocowało na przyszłość.

Edytowane przez utaszo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 350zNISMO

no dokładnie też to tak brzmi. Także ogólnie podchodzi pod tą , że sciągnął uderzonego i to może niestety konkretnie, zrobił go i teraz niby bezwypadek ;] Bo jeśli sciągnał dla siebie to jeździ kilka miesięcy i go nie rejestruje?

 

potwierdzam słowa poprzednika, pewnie robil auto na handel a teraz sprzedaje bo widac po opisie ze chlopak sie nie zna na rzeczy a jak niby tyle szukal auta to przez te pare miesiecy chyba by sie dowiedziel ze nie ma pakietu SOFT PLUS co daje extra 100KM

pozatym do ceny doliczmy oplaty celne -akcyza 18,6% od wartosci pojazdu + recykling, tlumacz, wydzial komunikacyjny to biorąc jak najtaniej wyjdzie z 7000zl za sama rejestracje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Nie wiem czy to dobre miejsce na pytania aczkolwiek szukanie i czytanie wiekszosci z tych tematow z czego juz byly zalozone daaawno i mogly sie realia pozmieniac zdecydowalem sie ze napisze tutaj.

 

Mam pare pytan:

 

mam 350z z 2003,europejska, dolot typhoon k&n

 

chcialbym zmienic mape silnika > gdzie najlepiej to zrobic, ile maxymalnie da sie wyciagnac w ten sposob ,bo czy to 2003,5,8 silniki sie nie zmienily a jedynie jak byly wypuszczane to z inna mapa o ile sie nie myle, takze jesli sa wersje po 290,300,313, wydaje mi sie ze to wlasnie tutaj mapa inna byla. Ile taka przyjemnosc by kosztowala i tak jak sie zastanawiam ile MAX mozna dodac. Czy byl ktos kto sie w to bawil ? Gdzie w Polsce sie udac najlepiej

 

wydech > jak wiadomo sa 3 typy : wyglad, dzwiek, moc. Mi zalezy na wszystkim z naciskiem na odwrotna kolejnosc > moc, dzwiek, wyglad :) jaki kupic zatem, za ile mniej wiecej zeby w jakies astronomiczne koszty nie wpasc, noi gdzie potem instalowac tak by ta moc uzyskac przez owczesne zmienianie mapy(musza to jakos wspolnie skonfigurowac)

 

Trzecia kwestja, gupia sprawa, mam nawigacje francuska(bez plyty..), co z tym zrobic, gdzie mozna dostac plytke oczywiscie po ang/pol z mapami itd polski + ew europa

 

 

Czekam na jakas mila, konkretna odpowiedz :)

Edytowane przez tomoakatomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część ;) Proponuje jednak po pierwsze poszukać w tych starych tematach.

 

Wydech (http://forum.nissank...__1#entry813484 http://forum.nissank...__fromsearch__1 )

O nawigacji też był temat, ale nie mam teraz czasu go szukać ;)

 

ogólnie o modzeniu:

http://forum.nissank...__1#entry802973

 

Na pewno są założone tematy dotyczące wydechu i nawigacji, co do mapy nie jestem pewna, ale naprawdę dopisz tam, bo jak ktoś inny będzie chciał jeszcze z odpowiedzi na Twoje pytania skorzystać to nie będzie ich szukał tutaj, tylko tam gdzie ich miejsce ;) Realia mogły się zmienić jedynie w sprawie osób które robią mapy do tych silników - reszta raczej średnio ;]

Po drugie to nie we wszystkich 350z jest ten sam silnik, ostatnie wersje mają silnik HR, nie DE.

 

Pozdrawiam,

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 350zNISMO

 

chcialbym zmienic mape silnika > gdzie najlepiej to zrobic, ile maxymalnie da sie wyciagnac w ten sposob ,

 

15-20KM, cena zalezy w jakim miescie bedziesz to robil od 1000zl w gore, jesli planujesz dodac wydech to strojenie zostaw na sam koniec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tymi 3 egzemplarzami:

 

1. http://otomoto.pl/nissan-350-z-3-5-C22051408.html

2. http://otomoto.pl/nissan-350-z-slora-xenon-wersja-europa-C22479407.html

3. http://otomoto.pl/nissan-350-z-C22701562.html

 

Na pierwszy rzut oka na zdjęciach wyglądają ok, ktoś widzi coś niepokojącego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich

 

Jest to mój pierwszy post, także miło mi że mogłem znaleźć się na tym forum i móc niedługo posiadać takie autko jakim jest 350z. Wybór wpierw padł na audi TT po lifcie 3.2 quatro, niestety już wiem że trochę przesadziłem z funduszami... Także po nim była Z'etka.. pewnie dobry wybór :dribble: Trochę już co nieco o niej poczytałem, jak rozróżnić amerykańca od EU (zderzak przedni & brak hamulców brembo np.), tylko jeszcze nie widzę który mógł być bity a który nie.. jestem laikiem w tej sprawie :mellow: Także liczę na waszą pomoc ;) Póki co posiadam HC GK 02r. po lekkich modach podciągnięta do 150/155km.. wcześniej kierowałem się silnikiem i spalaniem ponieważ rok temu robiłem spore km do pracy. Teraz mam bardzo blisko no i lepsza robota także czas na przesiadkę na coś mocniejszego. Samochód zamierzam zakupić maj/czerwiec także już powoli trzeba się rozglądać. Wymagania: dobry stan, złoty lakier musi być (poezja ten kolor.. jak będzie inny a w lepszym stanie to wiadomo że stan techniczny > kolor auta), manual. Fundusze: do 48 tys zł z +/- maks 2tys zł. jak będzie tańszy w oki stanie itp. to również może być :shifty: Na razie upolowałem dwie Z'etki: jedną już jest powyżej, drugi który znalazłem to:

http://otomoto.pl/nissan-350-z-C23170209.html + opłaty/przerejestrowanie samochodu wyjdzie ok 48tys zł Samochód dobrze wygląda na zdjęciach ( jak dla mnie dla laika heh) i tu teraz liczę na pomoc.. co sądzicie o tym modelu?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rozmawiałem z wlascicielem jeszcze w tamtym roku to miał problem ze skrzynią...synchronizator 2 biegu z tego co pamietam..

i jest to prawdopodobnie wersja track na usa

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 350zNISMO

Witam wszystkich

 

Jest to mój pierwszy post, także miło mi że mogłem znaleźć się na tym forum i móc niedługo posiadać takie autko jakim jest 350z. Wybór wpierw padł na audi TT po lifcie 3.2 quatro, niestety już wiem że trochę przesadziłem z funduszami... Także po nim była Z'etka.. pewnie dobry wybór :dribble: Trochę już co nieco o niej poczytałem, jak rozróżnić amerykańca od EU (zderzak przedni & brak hamulców brembo np.), tylko jeszcze nie widzę który mógł być bity a który nie.. jestem laikiem w tej sprawie :mellow: Także liczę na waszą pomoc ;) Póki co posiadam HC GK 02r. po lekkich modach podciągnięta do 150/155km.. wcześniej kierowałem się silnikiem i spalaniem ponieważ rok temu robiłem spore km do pracy. Teraz mam bardzo blisko no i lepsza robota także czas na przesiadkę na coś mocniejszego. Samochód zamierzam zakupić maj/czerwiec także już powoli trzeba się rozglądać. Wymagania: dobry stan, złoty lakier musi być (poezja ten kolor.. jak będzie inny a w lepszym stanie to wiadomo że stan techniczny > kolor auta), manual. Fundusze: do 48 tys zł z +/- maks 2tys zł. jak będzie tańszy w oki stanie itp. to również może być :shifty: Na razie upolowałem dwie Z'etki: jedną już jest powyżej, drugi który znalazłem to:

http://otomoto.pl/ni...-C23170209.html + opłaty/przerejestrowanie samochodu wyjdzie ok 48tys zł Samochód dobrze wygląda na zdjęciach ( jak dla mnie dla laika heh) i tu teraz liczę na pomoc.. co sądzicie o tym modelu?

 

 

Pozdrawiam

 

a kto CI powiedzial ze wersja uSA ma inny przedni zderzak i nie ma hamulcow brembo??

 

a kto CI powiedzial ze wersja uSA ma inny przedni zderzak i nie ma hamulcow brembo??

poza tym ten link co podales to przedni zderzak jest niespasowany z maska i blotnikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto CI powiedzial ze wersja uSA ma inny przedni zderzak i nie ma hamulcow brembo??

bo wer. USA faktycznie ma inny przedni zderzak ;)

(brak spryskiwaczy reflektorów)

a Brembo było od któregoś tam rocznika, ale nie wiem czy wszystkie czy w opcji.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam:

 

- czy ktoś badał ten temat:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=2183686924

 

Cena nie wysoka ale sporo do zrobienia. Ciekawe czy ktoś widział to z bliska. Wiele odsłon na stronie (tj. zainteresowanie) ale na miejscu może być różnie.

 

Jakieś opinie kolegów fachowców ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie panowie o Z'etce DanPlut'a? (nie obraźi się chyba jak napiszę :innocent: ) W tym czasie co chcę kupić 350 to właśnie on chcę swoją sprzedać i na razie wstępnie zaproponował mi swoje autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie obrażę się. Poprostu jej jeszcze nie podaję do ogólnej wiadomości bo chcę ją wystawić w maju. Powód sprzedaży Nissan Murano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...