Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 350zNISMO

a moze kolega ma motor vq35hr ten co wychodzil po 2007 :) wowczas jestem w stanie uwierzyc w ten wynik na serii

 

raz koleszka tez hamowal astre turbo 200konna na pseudo hamowni i mu wynik 130KM wyszedl wiec hamownia hamowni nie rowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym Zetkę można lekko podkręcić i już wtedy po sprawie :)

 

podkręcic ? jak dojdziesz do deklarowanej mocy to juz duze osiagniecie ,poszperaj troche na forum .de ,uk nawet u nas cos tam jest ,jaki ogromny problem ma zetka z mocą :thumbsdown: ,co nie zmienia faktu ze fun jest przedni :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek ma chyba 2006 rok... tak mi sie wydaje ;) ja bym jednak stawiala na ponowne hamowanie w vtg :)

 

Filon, to co podałeś to praktycznie tożsamość. Różnica pojawia sie na trzecim miejscu po przecinku, wiec to nie jest powód różnicy 287, a 280 km :).

Poza tym to zgadzam sie z wormem w 100% i sorry za błędy jutro poprawie ale piszę z tel ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest drugi wykres i poprzedni tez byl taki na innej hamowni. Sami sie zdziwili i mowili ze znakomity wynik. 2hamownia wiec moze tak jest :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest drugi wykres i poprzedni tez byl taki na innej hamowni. Sami sie zdziwili i mowili ze znakomity wynik. 2hamownia wiec moze tak jest :-)

 

Może byś wkleił te wykresy. Chętnie popatrzymy na moc twojej Zetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 350zNISMO

auto masz od nowosci? ktos musial cos modyfikowac skoro auto wypluwa na hamowni 287km, masz seryjny wydech, dolot, spacer? moze ktos robil tune up'a o ktorym nie wiesz

i napisz jaki masz model silnika bo jesli to prawda ze 2006 rok to masz revupa

 

1 KM = 0,9863 HP

1 HP = 1,0139 KM

Dlatego są te różnice.

czyli wersje usa maja 287hp co daje 291KM :icecream: czyli przewaga nad wersja eu o 10KM

 

a tu potwierdzenie http://pl.wikipedia....iki/Nissan_350Z

Edytowane przez 350zNISMO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykańska wersja ma 11 koni więcej.

Podejrzewam, że przyczyna są rożne normy emisji spalin. W stanach maja to gdzieś i trzaskają te silniki V8.

Orientuję się ktoś czy katalizatory od wersji US i EU różnią się czymś? Czy mają inne mapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z 2006 r. Pod koniec wyprodukowany a kupiony salonowo chyba 2008 bo rok stal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe :) u mnie w ostatnim aucie brakowało jednej cyfry nr VIN w dowodzie rejestracyjnym :) ! pewnie do dzisiaj bym nie wiedział, ale wyszło przy ubezpieczaniu bo trzeba było wpisać vin :)

Edytowane przez tomi79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dowodach rejestracyjnych samochodow sproadzonych z USA widzialem juz rozne glupoty napisane. Najczesciej rok 2006 z 313KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymistyczna hamowania... ;)

E tam jaka tam optymistyczna, jeszcze zadna zetka na niej nie przekroczyla 280KM i 335Nm, ta czarna to najmocniejsza zetka jaka odwiedzila ta hamownie.

 

To jest drugi wykres i poprzedni tez byl taki na innej hamowni. Sami sie zdziwili i mowili ze znakomity wynik. 2hamownia wiec moze tak jest :-)

Jak na serie wynik mega mistrz, katalizatory seryjne na miejscu, az dziwne, ze tyle wyplulo...

Nic tylko sie cieszyc ze zdrowa maszyna, jak bedzie ci malo mocy to daj znac :)

 

Ps. Moze przeplywomierz powietrza byl u ciebie zabrudzony przez co zubarzalo mieszanke, fabrycznie zetki maja za bogata mieszanke przez co zadko kiedy modele DE osiagaja realne 280KM... :P

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, szukam obecnie Ztki dla siebie i mam pytanie czy znacie te samochody? Czy może ktoś już je ogladał i co o nich sądzicie?

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-C24467400.html

 

http://moto.allegro.pl/nissan-350z-lift-2006r-bixenon-przebieg-okazja-i2393274933.html

 

Jakieś rady gdzie szukać bezwypadkowego (warunek konieczny) egzemplarza ?

 

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stany a po drugie widać, że skóra odnowiona więc chyba coś było robione i cena jakaś średnio adekfatna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździj po autoryzowanych serwisach. Teraz niektórzy 350Z wymienili z dopłatą na 370Z więc może tam ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że stany to wiem ale najistotniejsze elementy ma typu brembo itp.nom cena jest niska ale właściciel na pytanie czy zgodzi sie na przegląd w aso stwierdił że z wielka przyjemnościa że auto posiada od 2005r że ideal wiem że to zbyt piekne żeby było prawdziwe dlatego pytam może ktos z ludzi na forum to widział bo średnio mi się chce 280km w strone jechac na darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...