Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Skyline] Takie dziwne pytanie


Gość YoYoYOo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Butryn

Jesli masz pieniadza to napewno mozna sprowadzic...

ten skyline co jest na fotkach ktore zrobilem kosztowal gosci $94,000.00 plus $24,000.00 zeby byl zlegalizowac....

czyli jakies $118,000.00 .... za takie pieniadze mozna wszystko kupic . . .

 

pozdro.

Slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość strzelec
EUR 159,00

 

Super cena ;) Chyba Ci się jedno zero połknęło ;)

 

pzd

 

chyba, że to chodzi o model-zabawkę...wtedy cena realna...a może to faktycznie "0" brakuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Powiem tak...

 

...bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury ;)

 

Skąd bierzecie takie ceny Skyline'ów ??? ;) Nowy Skyline R34 kosztował w granicach 6 mln yenów, czyli ok 60 tys $, co daje 210 tys złotych !!! Dzisiaj używanego Skyline'a R34 z początków produkcji czli z 1998 roku(R34 był produkowany w latach 1998-2001) można kupić w granicach 17-21 tys $ czyli ok 60-75 tys złotych ;) Jak nie wierzycie, to sprawdżcie choćby tą stronę:

i przejżyjcie ofertę wszystkich modeli Skyline'a od R32 do R34 ;) Natomiast R34 z końcowych miesięcy produkcjii 2001 roku to wydatek max 100-120 tys zł ;) Więc nie wiem skąd wzieliście te dziesiątki, a nawet setki tys dolarów ;)

 

@98MaxSE

 

Ten Skyline z Twoich fotek przeszedł ekstremalne przeróbki dlatego był tak drogi, co w tym przypadku to tylko kaleczenie tego samochodu ;) Silnik Skyline'a to cud techniki, który bez ingerowania w jego konstrukcje wytrzymuje 1000 koni, więc grzebanie przy nim uważam za bezczeszczenie tego już kultowego auta ;)

 

PS. dla wyjaśnienia; jestem zagorzałym zwolennikiem tuningu, ale nie w przypadku tego samochodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoi do sprzedania na giełdzie w Hnowerze NIEMCY ceny nie pamiętam ale była niska bo kierownica była z prawej stronie i trzeba przerubki i właśnie o ten koszt przerubki był tańszy,.

 

ja mam model i mi starczy. :wink:

 

pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takumi.... powodzenia w znalezieniu skyline'a za $17-$20,000.00 ...

jesli znajdziesz to daj znac.

Fakt, że w linku który podałem są licytacje (coś jak Allegro) co nie znaczy, że nie można się jakoś dogadać i potargować ;) Skoro cena wywoławcza jest $17 tys to wybacz, ale nikt nie wystawia tak niskiej ceny do licytyacji, gdy chce min 100% więcej ;) Owszem cena mogła skoczyć np: o $5 tys, ale to wszystko ;) ale w dalszym ciągu, niech to by było nawet $30 tys to jest i tak o wiele mniej niż wy mówiliście ;) BTW czekam na odpowiedź od człowieka, który wystawił te samochody do licytacji i się dowiem o ich rzeczywistej wartości i ostatecznej cenie. Jak tylko otrzymam maila to wyjaśni się sprawa i dowiemy się kto w rzeczywistości miał racje ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na e-bay licytacje zaczynaja sie czesto od $1 ale zaufaj mi ze idzie szybko w gore...a szczegolnie na skyline'y...

a ten link ktory podales to jest poprostu nastepny przekret..

nie ma numeru ramy bo pisze ze jest wyprodukowany w innym kraju... trzeba przeslac $2,000.00 zadatku i samochodu nigdy nie zobaczysz... takich przekretow jest mnostwo na e-bay i na yahoo...

bmw m3 i m5 po $7,000.00 ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@98MaxSE

 

Możesz mi wytłumaczyć ten pradoks, że używany Skyline jest droższy niż kosztował nowy ??? ;) Dla mnie to jest paranoja gdy 3 letni samochód jest droższy o 50% od nowego ??? ;) No nie wiem, ale dla mnie to jest nowość. Samochody kosztujące powyżej $60 tys w Polsce tracą na wartości jak szalone i zresztą nie tylko w Polsce. Po wyjechaniu z salonu od razu traci się 10-25% zależnie od marki (powtarzam, mówie o samochodach w cenie 200-250 tys złotych). Czy to nie dziwne ??? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie ze to dziwne.........ale to jest skyline i musisz zrozumiec ze wiekszosc co znajdziesz uzywanych to sa po dosydz duzym tuningu albo przerabiane zeby byly legalne w innych krajach dlatego cena idzie w gore...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie ze to dziwne.........ale to jest skyline i musisz zrozumiec ze wiekszosc co znajdziesz uzywanych to sa po dosydz duzym tuningu albo przerabiane zeby byly legalne w innych krajach dlatego cena idzie w gore...

 

Eh, znowu ja i znowu w temacie Skylinea .....

 

Niewiem dlaczego wydaje sie wam ze to jakas nieslychana sztuka kupic skylin'a .... mozan kupic GTRa z 94 roku z przebiegiem 8k mil ... kompletnie seryjny , wlasciciel niepalcy ( :D ) etc ..... W Angli sa firmy ktore sprowadzaja auta z japoni. np. ProSpec ma zawsze przynajmniej 10 GTRow w Japoni do sprowadzenia od zaraz. Trzeba pamietac, ze Japonczycy jezdza takimi autami tylko w weendy i czasem na tor - z tad mozna kupic GTRa R32 z minimalnym przebiegiem w doslownie fabrycznym stanie. Kupic Skylina to zaden problem .... gorzej jest z jazda nim w polsce .... najprosciej jest byc zameldowanym w Angii ( latwo powiedziec :lol: ) wtedy mozna na legalu sobie posuwac u nas GTRem i nietrzeba go wogole pzerabiac ... Wiec jak ktos ma jakas rodzinke w Anglii ktora ma mieszkanko i moze nasz zameldowac to niestoi nic na przeszkodze aby kupic sobie wymazone autko i wcale nie za 1.000.000$ i nic nietrzeba legalizowac ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie powiedzial ze $1,000,000.00 :roll:

 

prosil bym o info jesli mowisz ze "tak latwo i tak tanio" mozna kupic skyline'a... jakies linki albo strony www co kolwiek... z cenami i rocznikami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przyznam ze maja duze

 

ale przeczytalem jeszcze raz twoj post i raczej chyba nikt nie mowil ze az tak strasznie trudno kupic skyline'a tylko ze drogo....

 

ale ten naprzyklad '94 z 8K mil po przeliczeniu $67,000 +/- . . . . to wcale nie jest malo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz .. to jest 2x tyle co za Supre TT .... Ale i auto jest 2x lepsze 8)

 

Zgadzam sie .. to napewno niejest tanio - jestem tylko przeciwnikiem robienie wokol GTRa jakies dziwnej aury - ze to auto niejest do kupienia i wogole jakies nieosiagalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
Gość MacGyver

Witam na forum jestem nowy nie mam jeszcze swojego auta [jeszcze pare lat] ale nissana ma praktycznie kazdy w mojej rodzinie .

Mam pytanie czy w polsce mozna gdzies kupic Skylina i ile orientacyjnie kosztuje.

W Skylinie sie zakochałem jak go 1 raz zobaczyłem [w filmie To Fast To Furious]

W Polsce widziałem tylko almere przerobioną na skylina nazywała sie ''SKYMERA'' totalny wypas .

Jeszcze raz proszę jesli ktos z panstwa wie ile orientacyjnie kosztuje skyline proszę o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...