Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Skyline] Takie dziwne pytanie


Gość YoYoYOo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na mobile sa teraz dwa. wystawiony jesto Skyline GT R R34 z 96 za 9.000 euro z fajera oczywiscie po prawej. wyglada slicznie ale nikt ci tego w Polsce nie przerobi. drugi to SKYLINE R33 cena 18.000 kierownica jw. powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju...do wszystkiego można się przyzwyczaić, nawet do kierownicy po prawej i zmieniania biegów lewą ręką.

Dla takiego samochodu... :)

 

przestawiac sie to zaden problem, problem to zarejestrowac. w Polsce to ciagle niemozliwe... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestawiac sie to zaden problem, problem to zarejestrowac. w Polsce to ciagle niemozliwe... :(

 

Polska to państwo wywrotowców, to może sie uda, można przecież dogadać się z diagnostą i pokazać mu auto w lustrzanym odbiciu i po sprawie :lol::lol::lol:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem że u nas jeździ fiat 125p właśnie z kierownicą po prawej stronie, i jak on to rejestruje? a widzę go już drugi rok jak nim jeździ, więc może i to też by przeszło :)

 

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA

W Polsce widziałem tylko almere przerobioną na skylina nazywała sie ''SKYMERA'' totalny wypas .

 

Jedyna Skymera jaką znam to taka, pierwsza i oryginlna

http://www.skymera.net/

 

Może taką widziałeś, tylko, że to akurat nie jest Almera...

przod oki ale tyl to tragedia :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość microlot

Jak by ktoś nie wiedział to mamy juz w Polsce pierwszego zarejestrowanego Skylina, model R33 RB25DET. Samochod został sprowadzony z Japoni oczywiscie wersja RHD ale juz wszystko zostalo przelozone i jest LHD wiecej info na temat tego projektu mozecie znalesc tutaj http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=20955

 

Pozdroofki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżodżo

Microlot ma racje.Tak czytam od poczatku ten post i tez mialem to napisac, ale widze ze mnie kolega wyprzedzil, ale z tego co wiem, to sa juz 2 Skyliny w Polsce z kierownica po lewej stronie.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość microlot

Nie wiem czy masz na mysli żółtego Skaylaina o ktorym byla mowa na streetracingu :?: Ale jak na razie sa to niepotwierdzone informacje, mam nadzieje ze jak najszybciej sie sytuacja wyjasni :lol: Ale jednego mamy na pewno i to sie liczy :!: Szkoda tylko ze nie jest to R34 GTR :mrgreen: Ale sztuka to sztuka i nie ma co narzekac :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
A ja wam powiem że u nas jeździ fiat 125p właśnie z kierownicą po prawej stronie, i jak on to rejestruje? a widzę go już drugi rok jak nim jeździ, więc może i to też by przeszło :)

 

po prostu kiedyś można było rejestrować auta z kierownicą po prawej stronie. prawo nie działa wstecz, więc problem jest tylko z nowymi, i sprowadzonymi (niezarejestrowanymi w PL).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten gdyński sky ma już kierownicę po właściwa mańka... mój bracki go ostatnio na ulicy widział; swoją drogą to jestem ciekaw skąd kolesie wzięli do niego deskę rozdzielczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...