Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Skrzynka do bagażnika


Puchaczz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurde,

zdjałem platki z klapy bagażnika i podokrecałem wszystko co może być i nadal mi klapa brzeczy. brzęczy ta wnęka na której jest tablica rejestracyjna coś jakby koła zamka... i dalej nie wiem co to może być :/ pomocy

 

może by klapę czymś okleił ..?? co myślicie ? pomogłoby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie po prostowaniu zderzaka tez coś brzęczy, jako że moja Primera jest już wiekowa, dopóki sie wszystko kupy trzyma, i nie słychać w kabinie, to niech se brzęczy, a co.

 

Ja klapę w moim sedanie wytłumiłem, i podłogę bagażnika.

Po ukończeniu nowej zabudowy bagażnika, wyłożę wolną przestrzeń gąbka czopikową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy nie zamek ten caly mechanizm na dole. Znajomym nawalal , wygluszyli okolice i niby ok. Kombinuj kombinuj, raczej nic nie zepsujesz :P U mnie jak u DjSzmera cos dzwoni ale w srodku nie slychac wiec walic... ;) W niektorych kregach ludzi jak cos dzwoni na zewnatrz to wielki lans :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

chciałbym reanimowac ten temat i zabrać sie ostro za robote ..kasa jest wiec mozna działać :)

co byście mi jeszce proponowali ?? napisze ze wolabym jesli skrzynka juz byłą bym gotowa do kupna niz samemu miałbym ja zmontowaywac !

pzdr

 

[ Dodano: Sob 11 Paź, 2008 01:34 ]

?????????????????????????????

 

[ Dodano: Sob 11 Paź, 2008 01:36 ]

?????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam w bagażniku już podłączone takie coś http://www.blaupunkt.com/pl/7607792077_main.asp - Blauppunkt GTA 470

Teraz przymierzam się do jakiegoś suba. Co polecacie do tego? Teoretycznie to da 200W w RMS przy 4Ohmach. Muzyka to głównie rock i jego odmiany. Budźet to myślalłem o okolicach 200zł bo do takiego wzmaka to hiend nie będę kupował, a raczej coś na jego poziomie. :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to da 200W

A dokładnie 2x200W - tylko że niestety już w mostku. Więc albo jakiś dwucewkowy albo dwie nie za duże sztuki do 10''. Dobre by było takie rozwiązanie:

- z dwóch kanałów niezmostkowanych (2x70W@4ohm) zasilasz przód

- z kolejnych dwóch tym razem zmostkowanych (1x200W@4ohm) zasilasz tył

Do suba od siebie poleciłbym np. STX GDN 30-300-4 AP - chociaż 200W to dla niego nieco za mało. Wg opinii do niego potrzeba minimum te 300W żeby pokazał co potrafi. Sam mam zasilony z 220W w obudowie zamkniętej 17 litrów i czuć że to trochę za mało watów, ale gra pięknie jak za 170PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smeru jeżeli zależy Ci na jakości to polecam woofery JL Audio z starej serii WO 10 lub 12".

Graja juz w bardzo małych obudowach np 17 litrów zamknietych przy tym jakośc jest bardzo dobry i nisko schodzą. Do tego mają mała moc rms 125 wat i wzmacniacz 150 -200 wat idealnie sie do nich nadaje, trzeba szukać uzywek na allegro czasami zdażaja sie w cenach 200 z haczykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy czego oczekujesz po tych Jbl,jezeli jakosci to odradzam,a jezeli kupujesz na wyglad to inna sprawa ;)

Ja od siebie na szybko moge Ci polecic:

http://www.allegro.pl/item453919460_jl_aud...ski_dealer.html

http://www.allegro.pl/item459564198_hertz_...kiej_klasy.html

http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id...81&pid=1174

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puchacz_2008,

ALPINE SBE-1243BR

Ground Zero GZTB (25 lub 30)

ALPINE SBE-12SB

Rockford Fosgate P1

Helix DB (10S lub 12S)

HERTZ ES 300

 

 

wszystko zależne od twojego ucha :)

do każdego trzeba dobrać wzmacniacz

musisz zdecydować się czy BR czy zamknięta (czy inna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli BR do dużo głośnego basu bez specjalnie niskiego zejścia, ale ta niedogodność zostanie zrekompensowana właśnie przez decybele. Jeśli zamknięta to może już nie tak głośno, ale bas bardziej zrównoważony, w wielu przypadkach niższy niż w BR. Z resztą sam posłuchaj w jakimś sklepie CarAudio bo różne są gusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowanie wole troszeczke Ciszej ale nisko..wiec w takim razie BR odpada

 

[ Dodano: Czw 16 Paź, 2008 12:08 ]

DjSzmer

A jakiego wzmaka i okalblowanie proponowałbys pod te :

 

Helix DB 12S

HERTZ ES 300

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...