Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zestaw głośnomówiący Bluetooth w note


Gość bartosch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

mam takie pytanie... w informacji o modelu (tekna) jest napisane, ze radio posiada zestaw głośnomówiący Bluetooth. czy ktos z forumowiczow testowal jak to dziala i gdzie ten Bluetooth sie uruchamia, bo jakos znalezc nie moge...

z gory dziekuje za info!

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie tylko tekna ma Bluetooth, ja mam acente i też korzystam z jego uroków. Całość zintegrowana jest z radiem, można skonfigurować kilka telefonów. Oprócz przycisków w radiu, na kierownicy masz przycisk do odbierania i kończenia rozmów. U mnie konfiguracja Bluetooth,a odbywa się przez opcje w radiu, no ale ja mam model po lifcie. Jak dla mnie system jest rewelacyjny, używam za każdym razem jak wsiadam do auta. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

podkreślę, że przydatna (bardzo) jest możliwość wyboru telefonu który podłączasz do radia - możesz w każdej chwili zmienić na inny aparat.

 

Troche zabawy natomiast jest z wprowadzeniem kontaktów do bazy danych... z Nokii 61xx idzie bez problemów, ale już z Samsunga I600 się nieda, muszę spróbować jeszcze z iphone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
witam!

mam takie pytanie... w informacji o modelu (tekna) jest napisane, ze radio posiada zestaw głośnomówiący Bluetooth. czy ktos z forumowiczow testowal jak to dziala i gdzie ten Bluetooth sie uruchamia, bo jakos znalezc nie moge...

z gory dziekuje za info!

pozdrawiam!

 

Najpierw musisz sparować telefon z bluetooth'em w aucie. W telefonie znajdzie Ci to pod nazwą MY CAR. Potem trzeba wpisać kod ( nie pamiętam jaki ale jest to podane w instrukcji) taki sam w telefonie jak i w radiu. Później to już tylko sama przyjemność . W momencie gdy wsiadasz do auta urzadzenia łączą się automatycznie i obsługujesz połączenia przyciskami na kierownicy. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja na przykład mam telefon SonyEricsson K800i i też nie moglem przenieść książki.

Po jakimś czasie wpadłem na pomysł i wysyłałem pojedynczy kontakt przez Bluetootha i teraz mam te kontakty wgrane. I nawet działa.

 

Więc jak macie czas spróbujcie przesyłać pojedynczo kontakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Edo to który masz model?,z którego rocznika?2007?

Szczerze powiem nie bawiłem się w bluetootha a widzę że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edo to który masz model?,z którego rocznika?2007?

Szczerze powiem nie bawiłem się w bluetootha a widzę że warto.

 

Ja mam model 2007 po lifcie, ale kupiony w 2008 roku.

JACKO29 oczywiście że warto. Bluetooth to nie tylko wygoda ale i bezpieczeństwo. Moim zdaniem powinno to być montowane we wszystkich samochodach. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też przyznam,że bluetooth to super sprawa.Przy odbiorze auta mocno się zdziwiłam jak poproszono o mój telefon:)i auktywniono ten cud techniki.jeszcze muszę wybadać jak drugi telefon pod to podpiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to doradzcie , od kiedy jest montowany Bluetooth. Mam Notka rocznik 2007, antena zamontowana z przodu. telefon by spasił Sony Ericson K800i. Mam grzebać i szukać Bluetooth ?????? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to doradzcie , od kiedy jest montowany Bluetooth. Mam Notka rocznik 2007, antena zamontowana z przodu. telefon by spasił Sony Ericson K800i. Mam grzebać i szukać Bluetooth ?????? :|

 

Nie masz co grzebać. Jeżeli miałbyś mieć fabryczny bluetooth to powinno być napisane na radiu. Radio notka z tym systemem wygląda tak:

24ba9b62dd6e7d6f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam - first time więc bardzo proszę bez pobić i banów ;)

Pytanie moje dotyczy zestawu Bluetooth. Czy ten zestaw obsługuje strumieniowe przesyłanie muzyki A2DP? Przykład - komóra z MP3 połączona przez Bluetooth z zestawem - obsługa przez przyciski na kierownicy i na wyświetlaczu radia NOTE.

Mam taką funkjonalność w radio SONY BT2500 w Primerze i nie wiem czy jak zmienię za 3 tygodnie na NOTE to będę mógł się taką samą funkcjonalnością w firmowym radioodbiorniku cieszyć?

Jeśli ktoś z Szanownego Grona próbował/wie czy można prosiłbym o info.

 

Pozdrawiam i oczekuję na jego przyjście w chwale(połowa lutego 2009) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten zestaw obsługuje strumieniowe przesyłanie muzyki A2DP? Przykład - komóra z MP3 połączona przez Bluetooth z zestawem - obsługa przez przyciski na kierownicy i na wyświetlaczu radia NOTE.

 

Niestety nie ma takiej funkcji. Bluetooth jest tylko "zestawem głosnomówiącym" do telefonu. Do MP3 masz kabelelek w schowku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Czy bluetooth może jednocześnie obsługiwać dwa telefony?Czy muszę wybrać-albo prywatny albo służbowy tel?

 

 

gdyby ci się chciało przewinąć bodaj 17 pozycji do góry sama znalazłabyś odpowiedź na swoje pytanie ( u edo) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciało mi się i przewijałam.Edo pisał,że "można skonfigurować kilka telefonów".Nie wiem skąd,ale majaczy mi się,że do pięciu telefonów.Nie potrafię jednocześnie mojej nokii i ericssona skonfigurować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam.

Trochę odgrzeję temat, ale...

Mam Notesa z 2012r z fabrycznym  zestawem głośnomówiącym.

I pytani..

Znajomi mówią, ze słabo mnie słychać podczas rozmowy telefonicznej.

Mikrofon umieszczony jest nad lusterkiem na takiej "piramidce" z otworkiem mikrofonu skierowanym w stronę szyby.

Ma ktoś coć takiego i tak jest?

Czy pomylili się przy montażu i założyli w stronę szyby, a nie wnętrza...

W sumie mało rzeczy mnie już zdziwi :)

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrofon skierowany jest w stronę szyby, jak rozmawiam w aucie przez zestaw głośnomówiący to po prostu trochę głośniej mówię i tyle.  

Czyli montaż poprawny ... no chyba, że znajdzie się ktoś kto ma odwrotnie, a nasze modele są z poniedziałkowego wypustu ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam fotkę jak jest u mnie, chociaż to nie moje auto. Mikrofon jest raczej skierowany w stronę tylnej szyby, czyli do wnętrza samochodu. Prawdopodobnie trzeba podnieść głośność  w telefonie, lub przyciskiem głośności na kierownicy. Inna  możliwość skonfigurować drugi telefon i sprawdzić.

post-50407-0-85496000-1394046368_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja mam Notesa z 2012r. i mikrofon mam skierowany również w stronę przedniej szyby...

Ale nikt z moich znajomych nie narzekał na jakość czy niską głośność rozmów... choć może podświadomie mówię troszeczkę głośniej jak nie trzymam telefonu przy uchu... :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim notku (2009) mikrofon jest skierowany w stronę tylnej szyby jak na zdjęciu powyżej i nikt nie skarży się na jakość rozmów. Ciekawe czym sugeruje się Nissan wprowadzając takie zmiany..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...