Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ilu mamy użytkowników QQ na forum - przywitaj się :)


Gość MarekA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

1)Jarecki

2) QQ Tekna +    2.0 dCI automat

3) grudzień 2012

 

od 2 dni u mnie w roli żonolota... uwielbiam modzić przy samochodach i z QQ już zacząłem więc nie długo założę temat i będę go rozwijał.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

1. bluesbrothers

2. Pawłowice.

3. QQ 1.2 DIG-T Tekna.

4. Przesiadłem się z Opla Astry II 1.4 90KM i z Mini 1.6 98KM teraz mam jedno do wszystkiego :thumbsup:

4. Wynegocjowałem: dwa kpl. dywaników (gumowe i welurowe), śruby zabezpieczające koła, koła zimowe (opony NOKIAN) na alumach 16', autoalarm, bagażnik na relingi, matę gumową do bagażnika, nie doliczono za przednią szybę podgrzewaną i za lakier metalik, no i dostałem voucher na 1 500 zł po dwóch latach do wykorzystania na przegląd lub zakupy-cena 94 000 :punk:

5. Zadowolenie z jazdy-bezcenne.

6. Nie mogę się doczekać następnej przejażdżki.

7. Pozdrawiam gorąco...

 

A tak jeszcze zapytam: czy w QQ 1.2 bak ma 58 litrów?

Edytowane przez bluesbrothers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluesbrothers - z tym zbiornikiem na paliwo to zależy na którą stację podjedziesz ;-) A tak serio - gratuluję! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie,

Za dwa tygodnie zmieniam żonie autko na FL QQ+2, Tekna, 4x4 2.0 dci automat.

Oczywiście po odbiorze wizyta u Aligatora (Dynosoft) na program :)

pzdr,

Krzemyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników QQ

 

Mój QQ 1.2 Tekna stoi zarezerowany na placu, odbiór po 20 lipca bo teraz czas na urlop :) ale doczekać się nie mogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam WSZYSTKICH

 

1.ProceSS

2. Zamówiony J11 Tekna DiG-T 1,2 / teraz Juke Tekna DiG-T 1,6 6MT

3. Łódź / Londyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!                                                                                                                                                                                                                                                         1.nikt                                                                                                                                                                                                                                                           2.Tekna DiG-T 1,2 kolor szary                                                                                                                                                                                                                   3.Tychy                                                                                                                                                                                                                                                     4.Pozdrawiam ,odbiór do miesiąca                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mefju

Qashqai Acenta 2014 1.2 DIG-T (odbiór listopad 2014)

PL - Leszno, DK - Thorso

Edytowane przez mefju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu QQ Acenta dopiero na listopad ? ? ?

Aktualnie mieszkam w Danii i tu też auto kupuję, Diler nie miał auta na miejscu. I taką datę mam w umowie. Nie mam pojęcia dlaczego. Dokładnie to Acenta kolor czarny, dodatkowo sportowe nakładki pedałów i hak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości - ile takie auto kosztuje w Danii?

Acenta 1.2 czarny metalik safe pack, hak i nakładki na pedały 308 tyś koron, na nasze około 160 tyś zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acenta 1.2 czarny metalik safe pack, hak i nakładki na pedały 308 tyś koron, na nasze około 160 tyś zł...

 

tak podana cena to kosmos ale jak przeliczysz na średnią pensję to ile to jest ? bo jeżeli np. u nas katalogowo samochód taki kosztuje bez dodatków i promocji 88 300 zł / 3900 = 22,65 miesięcy pracy a u Was ile to będzie ?

 

a tak z ciekawości to co wynegocjowałeś przy zakupie - jeżeli to nie tajemnica - jestem ciekaw czy za granicą też tak się można targować jak u nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w Danii to 18 miesięcy pracy ;)

Przy zakupie wygenocjowałem 20 tyś koron rabatu :) czyli około 11 tyś złotych

Prócz tego zaoferowano mi korzystne ubezpieczenie

To na tyle :P

Edytowane przez mefju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich :>

 

1. fist4sz3k

2. QQ 2.0 dCi, Tekna 4x4, automat, 2009, kolor srebrny

3. Legnica

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...