Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

1/4 MILI "GECKO CUP" lotnisko MODLIN


xtomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wywalczę wolna sobotę ...a pewnie tak :D jadeeeeeeeee porobić foto :diabel:

monia... w niedzielę :P !!!

p.s.

czerwona jest już prawie gotowa, można zajrzeć do prezentacji.... ;)

 

[ Dodano: Czw 25 Wrz, 2008 20:46 ]

Postaram się wpaść i zobaczyć co nasi koledzy potrafią.

Weź poprawkę na cary, które tam startują, 1000 KM i lepej :P . My jedziemy dla przyjemności i sprawdzenia osiągów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wywalczę wolna sobotę ...a pewnie tak :D jadeeeeeeeee porobić foto :diabel:

monia... w niedzielę :P !!!

o jaaak miłooo :diabel: xtomek zostaniesz moją sekretarką ? :D stanowczo za dużo pracuje i już dni mi sie ..tamtamtammtaraaam mylą :/

 

[ Dodano: Pią 26 Wrz, 2008 13:59 ]

Pytanie do "kibiców" kto i o której jedzie z Wawy może uda nam sie ustawić i pojechac razem? :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie, propozycja ba...rdzo kuszaca :D

p.s

Ja jadę raniutko przez Brwinów na skuśki, tak, ze odpada. Najlepiej dla kibiców przyjechać gdzieś na 11. Oby tylko nie zaczęło padać :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prognoza jak narazie wyglada obiecujaco ale nigdy nic nie wiadomo... tak czy inaczej ja na bank bede wlasnie kolo 11nastej moze blizej 12nastej.

Mozna sie na miejscu jakos zdzwonic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sunny się troszkę spopśiuł...jak jutro dojdę spawarką do niego to się zobaczymy-a jak się nie uda odzyskać pompy wspomagania,to przyjadę z rodzinką FOCUSEM żonki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sunny się troszkę spopśiuł...jak jutro dojdę spawarką do niego to się zobaczymy-a jak się nie uda odzyskać pompy wspomagania,to przyjadę z rodzinką FOCUSEM żonki

Przyjeżdżaj... focus też dla ludzi.... tylko nie kręć do 8200 :D bo ni dojedziesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu gdzie i o której jaks zbiorka kibiców?Kto jedzie?

 

[ Dodano: Nie 28 Wrz, 2008 09:09 ]

Bede tam gdzie Monia o 10.30 przy maku na Pułkowej.Jak ktos chce jechac moge zabrac.Tel 509-80-70-60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katastrofa to nie jest. Zrobiłem 15,138 / całe pół sekundy lepiej niż w Rykach / z całym wnętrzem zgodnie z wymogami. Rzeczywiście, pod dośc silny wiatr, który wiał dokładnie w osi pasa. No i jeszcze... kask. Przygotowali coś, co nie można włożyć na łeb. Tragedia. Uwzględniając wnętrze i moją masę, to xkarol zrobi w Rykach 14-kę jak nic. Czerwona jeździ jak marzenie :D Na dojazdówce zrobiłem 180 na III-ce :P Gratki dla Coobcia, jak się tylko pojawi na forum to dostaje następny punkcik. W zakrętach nareszcie miodzio, a co będzie, jak dojdzie zawiecha z tyłu :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...