Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

1/4 MILI "GECKO CUP" lotnisko MODLIN


xtomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj - rzeczywiscie fajnie bylo ale w calkiem innym klimacie niz myslalem - super ze dales sie wkrecic w prowadzenie mojego samochodu Misiek :)

Wielkie podziekowania dla Pabla za dobre miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbierała jakaś laska i mówiła że pomyłka.

to pewnie ta z Borska :585:

Tomek na następne starty trzeba się odchudzać ;) ...ale i tak gratuluję :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP Jumbo, ja myśle kto mnie niepokoi z rana ok 11 :D heheh...pewnie Tomków pomyliłeś, czy celowo do mnie dzwoniłeś?Ja poza Wwą byłem akurat i do Modlina się nie wybierałem niestety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia pamiętaj o prawach autorskich
Monia ja również zastrzegam prawa autorskie-chyba że rozliczysz sie z Wieshaq i ze mną tak jak rozmawialiśmy...

 

Już jesteści na YouTub-ie w odpowiednim montażu :diabel:

 

xtomek czekamy na Ryki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia i cała kochana reszta ziomów z NKP. W Ryczkach xkarol jedzie na dzień dobry, a ja jak Bóg da ;) Beze mnie i środka to 50 kilosów mniej-będzie czternastka jak nic. Poza tym większość carów w streetcie to były uturbione maszyny, co widać na V max na końcu próby. Moje 15,1... to chyba nie jest źle ;)

No i te kaski.... pogłupli, łeb mi nie wchodził i jechałem na ślepo....bez okularów, tragedyja :< :< :< Czerwona zapitala świetnie....majstersztyk Coobcia, ale... jeszcze nie skończony :P

p.s.

Jak na drugi wyścig w karierze to nie jest źle, potem troszku spieprzyłem z nadmiaru chciejstwa ;) Nawet 8200 było za mało i dostałem w dupcię :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry miałeś czas przejazdu pierwszych 18metrów swoim sunnym jak zrobiłem 14,8 miałem 2,7 sek więc 0,3 sek gorzej... Lepią te Markgumy :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, brak doświadczenia, wjeżdżenia i techniki :/ Poza tym raniutko byłem całkiem sam i nie było nikogo, kto by mi poradził, wytknął błędy. 14-ka była w zasięgu. Szkoda ;) Chyba trójka na górze troche za słaba.Ciągnie co prawda do 180/licznik-poprawka konieczna/ ale chyba niutków nie starcza. Turbosy miały o 30 km/h więcej na finiszu niż czerwona.

Dla formalności RT 1.238, 60ft 2.436, ET 15.138 @ 146.46 KPH i niestety dale...kie 22 miejsce :| Ale i tak lepiej niż w Rykach na IV edycji WST :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...