Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NOTE populacja


Gość OLD HOUSE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiem jak Wy ale ja podróżując swoim NOTEsem rozglądam się szukając innych NOTEsiarzy. I dochądzę do wniosku, że nasze auta to prawdziwe unikaty. Przykład: trasa Toruń- Słupsk sztuk 1 i odwrotnie sztuk 2. Również na trasie pomiędzy Toruniem, a Bydgoszczą to rzadki widok. Ale niezawsze. Ostatnio jadąc po trasie dojechałem do NOTEsa, a wyprzedzając go trafiłem za kolejnego.

Konkluzja - spotkać NOTE na trasie - okazja, a zobaczyć 3 NOTE na trasie w rządku - bezcenne (spontaniczny mini zlot :D ).

Może ktoś widział większą liczbę (pomijając salony Nissana i zorganizowane zloty)?

 

Pozdrawiam

OLD HOUSE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w dalszym ciągu zwracają na siebie uwagę ,a i kierowcy widząc pobratymca w NOTE'sie uśmiechają się przyjacielsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas coraz częściej widuję - wczoraj zrobiłem trasę 65 km plus powrót i widziałem kilka.

Więc wcale "rzadkością" już nie jest :)

 

P.S. Może w Twoim rejonie ASO nie działa zbyt prężnie: to tłumaczyłoby tę "rzadkość".

 

W Bydgoszczy ASO wydaje się całkiem całkiem. Miałem mały kontakt bo zakup auta to moment, ale gdy od nowości "dostałem auto bez zaślepki przy zderzaku to po paru dniach gościu dymał 50km tylko po to aby ją dostarczyć. A w Toruniu puki co ASO jeszccze brak (są plany).

 

A odnośnie :D i :one: gdy mijasz współ NOTA to fakt (miłe).

 

PZDR

OLD HOUSE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu tez ich trochę już jest. Ostatnio pojechałem do McDonalda, a tam koleś w Note "żółtym słonecznym" kolorze stoi (taki jak mój), no to zaparkowałem koło niego.... ale miał radość ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Katowicach trochę myka notków :D zbudowali niedaleko mnie dwa osiedla i się wprowadziły od razu 2 notki :one: Zdecydowanie najwięcej spotykam koloru Caffe latte (czy jak to się pisze).

PS. Aha no i PLUS GSM (białe) i Tchibo (granatowe dci) używa we swoich flotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no i PLUS GSM (białe) i Tchibo (granatowe dci) używa we swoich flotach

 

I jeszcze białe jeżdżą z jakiejś firmy związanej ze śrubami czy coś takiego u nas w Rudzie Śl. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie jest ich całe mnóstwo - u mnie na osiedlu (łącznie z moim) naliczyłem 3 sztuki.

 

Tyle, że głównie to wersja Visia lub Accenta - Teknę rzadko widać - a już tylko raz widziałem z wersję inteligentym kluczykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

He he w Bydgoszczy jest ich kilka, a zobaczyć minimum 2 razem to bez problemu - mogę prywatnie napisać gdzie (ale oczywiście to koledzy), albo rodzina :D:D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A w moim rodzinnym mieście (14 tys. dusz) przez ostatni rok było jedno (moje :D ) i miałem przerąbane, bo strach się było ruszać na lewiznę, na szczęście kumpel kupił identyczne (nawet kolor ten sam) więc nieco odetchnąłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jest ich coraz więcej to fakt. Nawet na mojej wsi (pomiędzy T.,a B. jest jeszcze jeden. Ale tak jak napisałem zaczynając ten temat ciągle to unikaty w całej masie samochodów.

A propos wypowiedzi Dar1962 - to cena indywidualności. Ja kupując NOTEsa (czarnego) nie przypuszczałem, że tak bardzo ograniczy on moją "prywatność" :diabel2: .

 

POZDRAWIAM

OLD HOUSE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podjeżdżam wczoraj po syna do szkoły - i wielkie zdziwienie :> - jestem już 3cim Notkiem na tym parkingu, a zaznaczam , że mieszkam w niedużym miasteczku koło Krakowa. Pozdrowienia dla wszystkich Notesików z Niepołomic !!!!! :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

dochądzę do wniosku, że nasze auta to prawdziwe unikaty.

 

W czasie wizyt w Polsce mam to samo wrażenie - ale w WB jeździ tego mnóstwo; Nissany są tu produkowane, mają dość dobrą opinię i w porównaniu do innych aut są raczej niedrogie.

Nie jeździ ich tyle, co Fordów, ale dużo ludzi (ze mną włącznie) którzy chcą minivana z ilością miejsca jak w kompakcie i kosztami jak w klasie B, decyduje się na Note właśnie. Konkurencja w tym segmencie jest przede wszystkim gorzej wyposażona za te same pieniądze.

Edytowane przez cdlxxvi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Na trasie A4 nie spotkałem żadnego ,natomiast w Karpaczu 3 ale żaden nie miał wlepy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trójmieście sporo krąży notków te które ja widuje w większości są z przed FL, ale i nówek też już coraz więcej. Czasami 5-6 dziennie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Lublina tu jest kupa Notesów w różnych barwach :) których kierowcami w większości są kobiety :P. Mój mąż ostatnio myślał ze widział naszego Notesa ale po zbliżeniu okazało sie się że była inna końcówka nr rejestracyjnego w każdym razie takich jak mój Notes - kolor wersja w Lublinie jeździ co najmniej 3 jak nie więcej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...