Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NOTE populacja


Gość OLD HOUSE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i właśnie - wszystko wskazuje na to,że następnym moim autem będzie Dacia Duster (nie mam żadnych uprzedzeń ani kompleksów) w wersji 4x4, wyposażenie Laureate, kolor szary bazalt albo niebieski minerał - tylko jeszcze nie wiem: 1,6 16V110 KM benzyna czy 1,5 DCi 110KM diesel (jeśli ten diesel ma filtr cząstek stałych to jednak benzyna), za to wiem kiedy - 2012 :blink:

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas (płn. Anglia) Notesów jeździ mnóstwo (scena z dzisiejszego powrotu z pracy: niewielkie miasto, na skrzyżowanie jednocześnie z trzech stron wjeżdżają trzy Notesy, z czego jeden mój); na południu kraju znacznie mniej, co jest zrozumiałe - na północy jest ludek praktyczny i stosunkowo ubogi, więc chętnie kupuje bdb auto za małe pieniądze, zaś w Home Counties i okolicach auto w rodzaju Notesa jest zdecydowanie za mało szpanerskie.

Po wyjeździe do Polski ma się wrażenie, że Nissanów ogólnie jest bardzo mało; nie tak mało jednak, jak we Francji, gdzie widuje się je naprawdę sporadycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
:rolleyes: Od dzisiaj jestem posiadaczem naklejki NKP . Zanim ja "zdobyłem" długo zastanawiałem się gdzie ją naklejić . Najlepszym miejscem jest miejsce jakie zaprezentował Ranger . Wczoraj rano poraz pierwszy od dłuższego czasu spotkałem na trasie Rumia - Gdyni srebrnego(?) NOTKA o numerach GA ???? . Dla mnie to przyjemność zawsze zwracam na nasze autka uwagę , tym bardziej w mojej miejscowości mój NISSAN TO RODZYNEK . :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem zabawne i sympatyczne zjawisko "pozdrawiania" się driverów notków na drodze podczas wymijania - coś na kształt dawnych szoferów autobusów (pojedyncze mrugnięcie lewym kierunkowskazem) - może warto popularyzować ten zwyczaj? :rofl:

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy sposób pozdrawiania sie na drodze jest dobry,sympatyczny i wart popularyzowania. Ten mi sie podoba i będę go stosował. Nie spotkałem jednak takiej oznaki pozdrawiania się .Tylko czy każdy kierowca o zrozumie. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to stara metoda "pekaesiarzy" jeszcze z czasów PRLu kiedy po drogach jeździły jelcze, sanosy i autosany :rolleyes: , w dobie komunikacji prywatnej wyszła z mody. A nas jest tu 164 więc na początek wystarczy :rofl:

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje Nam nic innego jak na każdym kroku , na naszym forum ten sposób popularyzować . Jest jednak mały problem, jak taki sposób pozdrawiania sprawdzi sie w warunkach miejskich, czy nie będzie mylący dla innych kierowców? :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba kierować się zdrowym rozsądkiem i dopasować do sytuacji na drodze, jak sądzę w mieście taki sposób jest raczej mało przydatny (gęsty ruch uliczny) i lepiej nikogo nie zdezorientować, w trasie przy wymijaniu z przeciwka to zupełnie co innego :rolleyes:

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie na ten temat, tzn. używanie lewego kierunkowskazu jako pozdrowienia w ruchu miejskim. Co jednak nie zmienia faktu że sama idea jest jak najbardziej słuszna. Szkoda tylko ze jak na razie znalazła tak mały oddzwięk. :rolleyes:

Edytowane przez Hichu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...