Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja - kamera cofania - DVD ?????


Gość lc4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam pytanie, czy udało się komuś wykorzystać sensownie fabryczną nawigację z X-traila?

 

Mam auto sprowadzone z mapą europy na dvd. Polski nie sięga - strasznie mnie denerwuje, jeżdżę z Automapą a oryginalnej nie mogę do niczego wykorzystać :zly:

 

Podobno żadna nowsza wersja nie pasuje do uaktualnienia tej nawigacji, więc zastanawiam się nad jakimś innym rozwiązaniem tego ustrojstwa :?:

 

Może ktoś się orientuje:

- czy można monitor w jakiś sposób wykorzystać i zamontować np. kamerę cofania i jakoś zgrać z monitorem

- czy można jakoś wykorzystać DVD od nawigacji

- czy w ogóle można z tą nawigacją coś zrobić....

 

może to banalne pytania, ale ponad rok minął tych aut trochę się pojawiło, może też i są już większe możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nowego X-traila z najnowszą nawigacją i wszystko śmiga jak należy :-) z najnowszymi mapami ale mam i 350Z i tam pomimo nawigacji DVD najnowsze mapy z X-traila nie chcą chodzić problem w tym ze to starsza wersja Navteq X6.0 a te nowe zaczynają się od 7.0 . Szukam i szukam w temacie co by zrobić ... i zastanawiam sie nad panelem dotykowym 7 cali i władowaniem komputera z windowsem XP do samochodu :-) ale to w przyszłości ... A temat nawigacji jest w części Primery ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam Czy ktoś może pomóc w sprawie nawigacji do x-Trail [/u]

 

buhahaha najlepszy text jaki ostatnio widzialem.

 

przypomina mi sie ogloszenie w sklepie ktore widzialem kiedys: "sprzedam auto jakies tam bla bla bla(tu opis wyposazenie itd) i...koniec" zadnej formy kontaktu,chyba ze koles mial nadzieje ze ktos mu na tym ogloszeniu bedzie zostawial swoje nr tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam kolegów jeśli ktoś jest zainteresowany mam do sprzedania oryginalną płytę DVD do nawigacji NISSAN wersja 2007/2008 Polska + Europa!

NAVTEQ (zielona) E0E 353R 25920 JG47A DVM-1404E

Pochodzi z auta kupionego w Polskim salonie: NISSAN X-trail model 2008!

Stan idealny! 100% działanie!

Płyta pasuje do następujących samochodów od 2005r:

Murano,X-traill,Navara,Pathfinder,Qashqai 350Z

Mój numer GG 3393780

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moj x-trail jest z 2004r i posiada oryginalnie zamontowane radio (cd i kasety). Mam także nawigację oryginalną Nissana z 2005r ( monitor + DVD + panel ) którą chciałbym zamontować w miejsce radia. W związku z tym moje pytania do doświadczonych kolegów:

- czy wogóle ma to sens, biorąc pod uwagę pytania zakładającego ten temat?

- czy jest to możliwe bez przerabiania wiązki przewodów?

- czy ktoś z okolic Łodzi podjął by sie takiej przróbki

Chciałbym także poinformować, że mam wszystkie wiązki przewodów do auta z nawigacją. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MonteChristo

Dzidek, a gdzie to taki zestaw kupiles ? i ile kosztował ?

Ja rowniez mam Kaseciaka+6CD zmieniarke, a na dole schowek na napoje.

Ale mysle obficie o tym zeby zmienic to na taki zestaw jak Ty masz. Tylko nie wiem czy go gdzies dostane i ile kosztuje.

A przerobic to bym sobie sam przerobil, na pewno nie jest to trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzidek, a gdzie to taki zestaw kupiles ? i ile kosztował ?

Kupiłem z demontowanego anglika. Niestety, zwróciłem wszystko, gdyż powiedzieli mi fachowcy od samochodów, że taka przeróbka jest nieopłacalna i lepiej i taniej będzie kupić inną navi. Cena za kpl. 800 zeta. Jeżeli Cię interesuje, może będzie jeszcze do odkupienia. Moj tel. 608 483 859. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam,

Odbieram X-trail w Styczniu 2009. Czy ktoś mi podpowie jaki sprzęt i jakiej firmy: alarm do X-trail, czujniki cofania lub kamere mam wybrać. Chce pójśc do serwisu i wiedziec co jest najlepsze. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie alarmu i czujników to zależy co oferuje diler, natomiast odnośnie kamery to nie ma wyboru ponieważ jest montowana razem z nawigacją (system parkowania tyłem kosztuje 2,000zł, alarm około 1,500zł, Ja alarm dostałem gratis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Jakich firm alarm i czujniki parkowania? Mam wrazenie że dealer u którego zamówiłem (nie jest to Nissan) nie siedzi w temacie. Zaproponował mi alarm + kamerę za 200 zł montowane będzie w Japan Motors, a ja nie mam nawigacji. Nie chcę montować nie firmowe dodatki...

 

[ Dodano: Sob 03 Sty, 2009 19:53 ]

Sorry - 2000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam wszystkich to mój pierwszy post.

Sorry, że odgrzewam kotleta, ale nie mogę znaleźć nigdzie informacji jak musi być oznaczona nawigacja do T31 czytająca najnowsze mapy.

Planuję zamienić tradycyjny panel z radiem na ten z nawigacją i ekranem post-87274-0-68824900-1415469936_thumb.jpg

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich to mój pierwszy post.

Sorry, że odgrzewam kotleta, ale nie mogę znaleźć nigdzie informacji jak musi być oznaczona nawigacja do T31 czytająca najnowsze mapy.

Planuję zamienić tradycyjny panel z radiem na ten z nawigacją i ekranem 4705003339.jpg

Proszę o pomoc.

A nie lepiej zamienić to radio na jakieś porządne 2din? To radio navi z xtrail to raczej średnia/niższa półka Edytowane przez marcinok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zamienić to radio na jakieś porządne 2din? To radio navi z xtrail to raczej średnia/niższa półka

 

Co rozumiesz pod pojęciem "porządne 2 din"? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zamienić to radio na jakieś porządne 2din? To radio navi z xtrail to raczej średnia/niższa półka

A sama nawigacja i jej obsługa w Nissanie T30 czy T31 jest do d..y.

Osobiscie nie uzywam jej wcale ,korzystam z Tom Toma przyczepionego do szyby ,mapy są dokładniejsze ,obsługa po polsku,ekran dotykowy  czego nie ma w nawigacji w tych X-trailach..

Edytowane przez piotrek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz pod pojęciem "porządne 2 din"?

"Porządne" - czyli dobre granie, dobry gps, dobry bluetooth nie tylko do dzwonienia, obsługa multimediów, usb i wiele innych czego org. nie zapewnia.

"2 din" rozmiar ;)

Oczywiście każdy ma inne wymagania ale już sam gps daje do myślenia czy warto się pakować w zakup oryginalnego radia nissana

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...