Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

tlumiki BLACKFLAME


Gość greg76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a możesz podać jakiegoś linka do ich wyrobu chętnie bym obejrzał

 

http://www.tuningbaja.pl/sklep/

 

wejdz w UKLADY WYDECHOWE i masz tam propozycje kilku firm

 

mlody a co myslisz o Tłumik MG Motorsport - EXTREME nie jest to jakas lipa na wiejski tuning?

 

... kiedy piwo ??

 

postaraj sie i napisz cos jeszcze to moze niedlugo odwiedze wlosci w wipsowie to podskocze do olsztyna i postawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całej tej oferty to ich najbardziej mi leżą.a extreme bądzie bardzo głośny,no chyba że lubisz tak....no i ile liści chca....

 

bez emocji z tym furkotem :wink: wrecz przeciwnie chce omijac wiejskie zapedy tjuningu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio pytałam kumpla jaki by mi radził...i poradził MG :) ponieważ ma dożywotnią gwarancje i wkładke wyciszającą i jest w miare dobry,koszt około 300 zl.

 

w firmi w ktorej raczej niedrogo biore stozek k&n najtanszy MG tlumik kosztuje 420zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość almerka N16
Ja ostatnio pytałam kumpla jaki by mi radził...i poradził MG :) ponieważ ma dożywotnią gwarancje i wkładke wyciszającą i jest w miare dobry,koszt około 300 zl.

 

w firmi w ktorej raczej niedrogo biore stozek k&n najtanszy MG tlumik kosztuje 420zl

 

To ja nie wiem .... :roll: powiedział mi że około 300 zł ... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zaplacilem juz za BLACKFLAME 32-281PR i teraz tylko czekac jak przyjdzie :D chlopaki juz sa sprawdzone to mam nadzieje dlugo nie beda mnie w nerwach trzymac :wink: mam kolezke magika od wszystkiego wiec mi go na szybko zamontuje jak dojdzie. moze przed spotem na 1-szego sie uda to podjade bez dlawika... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość greg76

no i mam to cacko, ktorym was od dluzszego czasu strasze. dzis odebralem z poczty priorytet ktory szedl 8 dni :!: :evil: :evil: :evil:

 

kurwica strzela ale co zrobic...... mam nadzije ze jutro bedzie juz na swoim, miejscu 8) poki co prezentuje zestaw podrozny czyli stozek i wydech :wink:

 

milego ogladania

 

blackflame005_1.jpg

blackflame004_1.jpg

blackflame003_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumiczek Ladniuśki wreszcie by bylo dobrze slychać moja turbo nysę bo na tym El-tecu mam zdecydowanie za cicho :?

 

Stożek widze ze K&N orginalny spoko zestawik, jak zrobisz CAI i dasz ten tlumik i do tego wywalisz katalizator to powinno być odczówalnei lepiej a i warto wyalić EGR i przyspieszyć zapłon - to taki standardzik STAGE I :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Extremer

Sorki, że tutaj :oops: Ale sprzedam taki właśnie tłumik z mocowaniami do 100NX używany 3 tygodnie - jednak jest dla mnie za głośny bo licząc na efekt wizualny nie pomyślałem o akustycznym choć nie mogę powiedzieć - po montażu autko jedzie lepiej :!: A bez silencera ma naprawdę supergang (basowy) i ostro ciągnie :roll:

 

Gdyby coś to na priva :!:

 

P.S. Oczywiście taniej niż nowy :lol: Myslę, że oddam za powiedzmy 190plnów- mocowania gratis :shock: :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg76

tak to wygladalo przy robocie :) nie bylo latwo bo zajelo to nam prawie dwa dni :shock: wydech gada kozacko. zalozylem tez stozek bezposrednio na przeplywomierz pod gorna pokrywe filtra i za kilka dni bedzie na zimnym dolocie. poki co jest niepokojacy spadek mocy ale bede z tym waczyl :?

 

100_1172-1.jpg

100_1171-1.jpg

100_1168-1.jpg

100_1167-1.jpg

100_1162-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy ktoś mi poda jakie to ma wymairy?

Jaka średnica montarzowa i jaka średnica końcówki - ten moj wydeszek jest za cichy trroche no :roll:

 

Ps. Robota bajerka wpadaj pod moj garage pochwailić się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg76
CZy ktoś mi poda jakie to ma wymairy?

Jaka średnica montarzowa i jaka średnica końcówki - ten moj wydeszek jest za cichy trroche no :roll:

 

Ps. Robota bajerka wpadaj pod moj garage pochwailić się :)

 

dzieki Kubu$ :) tu masz dane ze strony. jakos podjade to zobaczysz jak to wyglada.

 

ps. pozdro i dzieki dla Bombla za przyspieszony kurs wklejania fotek :wink:

 

32-281PR BLACKFLAME

 

Producent: BLACKFLAME

Opis: Nowoczesny tłumik końcowy przeznaczony do tuningu. Tłumiki Blackflame wyróżnia bardzo wysoka jakość i dokładność wykonania. Dotyczy to zarówno ich wyglądu, jak i cech mających wpływ na wydajność i żywotność. Zarówno końcówka, jak i cała pokrywa puszki wykonana jest ze stali nierdzewnej. To zapewnia estetykę i połysk na wiele lat. Nałożone automatycznie spawy są regularne i nie posiadają nadlewów. Dobrze spasowane i wygładzone połączenia wewnętrzne tworzą kanał o niskich oporach przepływu. Puszka pełniąca rolę tłumika absorpcyjnego wypełniona jest watą stalową o znacznie większej sprężystości i żywotności od konwencjonalnych wypełnień z włókien szklanych.

 

Ta seria posiada wyjątkowe cechy, dzięki którym szczególnie nadaje się do celów tuningowych.

 

Końcówka wylotowa posiada regulowany tłumik refleksyjny. Zastosowanie regulowanej wkładki pozwala na zmianę przelotowości tłumika, a przez to optymalny dobór oporu stawianego przez wydech i maksymalizację osiągów (moc/moment) jednostki napędowej. Regulacja tłumika refleksyjnego wpływa także na barwę i głośność dźwięku. Całkowite wymontowanie wkładki daje tłumik przelotowy.

 

Tłumik posiada wlot ukształtowany w taki sposób, aby ułatwić łączenie z rurami o różnych średnicach wewnętrznych - z zakresu 48mm - 60mm.

Wymiary tłumika:

A = 140mm

B = 100mm (średnica zewn.)

C = 48mm (średnica wewn.)

D = 60mm (średnica wewn.)

E = 37mm

F = 350mm

G = 70mm

H = 500m

 

img.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg76

na poczatku polatalem troche na czesciowo przytkanym i potem calkowicie i efekt byl odwrotny do spodziewanego.:? silnik mial mniejsza moc i czulem ze sie dlawi na wyzszych obrotach. po wyjeciu dlawika usmiech znow zagoscil na twarzy :D wyrazna poprawa przy wyzszych obrotach moze troche lepszy dol. przy dynamicznym ruszaniu problemy z trakcja co wczesniej raczej nie wystepowalo :lol: kolejny krok to wywalenie stozka z komory silnika w nadkole... potem czas na kata :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg76

wiem, ze robie sie nudny. sound jest rewelacyulny i wcale nie za glosny. jesli go ktos sprzedaje z tego powodu to jest smieszny. moj pracuje calkiem przyzwoicie i nie zamieniwe go na zaden inny. polecam go kademu, kto sie nie boi troche pobuczec na ulicy. odtyka wydech i wyraznie czuc pare kucy. koncze i pozdrawiam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam propozycje!! Bo moj tlumik seryjny juz sie konczy, wiec bede musial tak czy siak go wymienic. Ale ze mam puste autko w srodku, to strasznie sie niesie i jest chyba glosniej niz na zewnatrz. Dlatego mam prosbe do greg76 - moglbys moze nagrac jakos ten dzwiek?? Szczegolnie w srodku w czesie przyspieszania... A ja nagram swoj i jakos postaram sie porownac czy nie bede musial sluchawek roboczych wozic jak zamontuje taki tlumik.. Bede wdzieczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze robie sie nudny. sound jest rewelacyulny i wcale nie za glosny. jesli go ktos sprzedaje z tego powodu to jest smieszny. moj pracuje calkiem przyzwoicie i nie zamieniwe go na zaden inny. polecam go kademu, kto sie nie boi troche pobuczec na ulicy. odtyka wydech i wyraznie czuc pare kucy. koncze i pozdrawiam :!:

 

Kolega który narzekał na jego glosnoś ma mniej wygluszoną fure to raz a dwa to to żę prawdopodobnie nie ma kata który w małym stopniu wpływa na wygłuszenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg76
mam prosbe do greg76 - moglbys moze nagrac jakos ten dzwiek?? Szczegolnie w srodku w czesie przyspieszania... A ja nagram swoj i jakos postaram sie porownac czy nie bede musial sluchawek roboczych wozic jak zamontuje taki tlumik.. Bede wdzieczny :)

 

jasne postaram sie to zrobic ale moja glupia cyfrowa kreci filmy ktorych nie moge odczytac. mam kodaka 6330 wiec jesli ktos ma moze odpowiednie kodeki to bede bardzo wdzieczny!!!

 

Kolega który narzekał na jego glosnoś ma mniej wygluszoną fure to raz a dwa to to żę prawdopodobnie nie ma kata który w małym stopniu wpływa na wygłuszenie...

 

bylem pod wplywem duzej ilosci whisky i moze zle sie wyrazilem :lol: kupujac sportowy tlumik spodziewalem sie ze bedzie glosny. sam dzwiek zobowiazuje i podpuszcza :twisted: ale zatyczka skutecznie tlumi dzwiek i mozna spokojnie sie poruszac z milym basikiem. mam nadzieje ze po pozbyciu sie kata nie bedzie duzo glosniej bo moze sie zrobic ciut meczaco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pozbędziesz się kata będize minimalnei glosniej i nie kąbunuj z katem poprstu zamias niego wspawaj rurkę - nie będzie wiejskich rezonansów i pierdzenia z wydechu.

 

Ps. kiedy można się ciebie spodizewać pod moim Monster Garage ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xzandafer
To ja mam propozycje!! Bo moj tlumik seryjny juz sie konczy, wiec bede musial tak czy siak go wymienic. Ale ze mam puste autko w srodku, to strasznie sie niesie i jest chyba glosniej niz na zewnatrz. Dlatego mam prosbe do greg76 - moglbys moze nagrac jakos ten dzwiek?? Szczegolnie w srodku w czesie przyspieszania... A ja nagram swoj i jakos postaram sie porownac czy nie bede musial sluchawek roboczych wozic jak zamontuje taki tlumik.. Bede wdzieczny :)

Za daleko szukasz chłopie :wink: Weź odezwij się na priv albo GG, to Cię przewiozę w tę i nazat swoim NISMO z tłumikiem Upgrade'a i będziesz miał porównanie. Próbowałem już nagrywać dźwięk mojego tłumika ale w ogóle nie oddaje rzeczywistości. Mój Upgrade to jest to samo co ten Blackflame - nawet wymiary te same :)

P.S. Możemy spotkać się od zaraz - choćby dziś w nocy, heh :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...