Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

tlumiki BLACKFLAME


Gość greg76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to wydechy porownane - taki upgrade czy blackflame jest nieporownywalnie cichszy od przepalonego lekko przerdzewialego oryginalu :) A wiec zaczynam zbierac pieniazki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wydechy porownane - taki upgrade czy blackflame jest nieporownywalnie cichszy od przepalonego lekko przerdzewialego oryginalu :) A wiec zaczynam zbierac pieniazki :)

 

brawo :!: :!: :!: ostatnio temat tuningu coraz bardziej zamiera. dobrze ze jeszcze ktos miesza przy wozie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umeira, nie wszyscy się chwałą tym co robią, mam pewnego chłopaka co ciągle do mnie przyejrzdza i coś kabinujemy w Jego P10, teraz zapodamy walki z SR20DE wraz z kolektorem, i neico zmodyfikujemy wydech, tak coby to dodało ze 15 koniców :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mamy w ofercie nową serię Blackflame EXO. Puszki o średnicy 140 i 160mm. Nierdzewka, spawy TIG. W komplecie obejma i regulowany silencer. Pisemna gwarancja 2 lata.

 

Dotychczas mieliśmy te modele w ofercie nie znakowane jako Blackflame EXO (poprzednie symbole 32-282xxx i 42-282xxx). U nas w serwise montowaliśmy do wielu aut. Chodzą dobrze do dzisiaj. Wygłuszenie nie poleciało.

 

Przy silnikach do 1.6l dajemy modele z puszką 140mm. Z zamkniętym silencerem są zwykle ciche, jak fabryczny owal. Do większych silników sugerujemy puszki 160mm.

 

Więcej info m. in. na stronach: www.rpmotorsport.pl (duże doświadczenie w tuningowaniu aut azjatyckich), www.tuningbaja.pl (zamontowali dużo Blackflame-ów) i na wielu innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Witam!

Mam pytanie do użytkowników tych tłumików BLACKFLAME.

Jak to jest z ich dźwiękiem? Jak założy się ten silencer to jest cicho czy głośno? Chodzi mi o to żeby na trasie hałas nie urwał mi głowy. Czy po dłuższym użytkowaniu tłumik nie zrobił się jakiś taki głośniejszy?

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silencer znacznie wycisza halas. ja mam tylko jeden przelotowy tlumik na pustym wydechu 2.5 cala. tlumik sie wyjaral i wyraznie jest glosniejszy niz na poczatku. mam zamiar wspawac srodkowy przelot bo juz mam dosc halasu a poza tym paly strasza zabieraniem dowodow wiec szkoda nerwow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silencer znacznie wycisza halas. ja mam tylko jeden przelotowy tlumik na pustym wydechu 2.5 cala. tlumik sie wyjaral i wyraznie jest glosniejszy niz na poczatku. mam zamiar wspawac srodkowy przelot bo juz mam dosc halasu a poza tym paly strasza zabieraniem dowodow wiec szkoda nerwow.

 

a ile przejechales na tym tlumiczku ?? bo ja mam od jakis 8tys i narazie nie odczuwam zeby jakos glosniej bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silencer znacznie wycisza halas. ja mam tylko jeden przelotowy tlumik na pustym wydechu 2.5 cala. tlumik sie wyjaral i wyraznie jest glosniejszy niz na poczatku. mam zamiar wspawac srodkowy przelot bo juz mam dosc halasu a poza tym paly strasza zabieraniem dowodow wiec szkoda nerwow.

 

a ile przejechales na tym tlumiczku ?? bo ja mam od jakis 8tys i narazie nie odczuwam zeby jakos glosniej bylo...

 

okolo 15K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mialem sama rure 2,5 i koncowy przelot blackflame to bylo baaardzo glosno, z silecerem troche ciszej, na takim glosnym zrobilem traske 800km i bylo calkiem spoko:-) teraz wstawilem srodkowy przelocik i jest bardziej basowy dzwiek niz odrzutowca a z silencerem calkiem znosnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Generalnie rzecz ujmując ja nie chcę modyfikować/tuningować całego układu wydechowego.

 

Mam zamiar wstawić nowy standardowy tłumik środkowy, katalizator i tuningowy wrzucić tylko tłumik końcowy i ewentualnie strzelić porting kolektora wydechowego, który też zostawię standardowy.

 

Mój 100NX to maszyna, którą używam w pracy gdzie parę klocków robię dziennie i nie chcę żeby mi łeb urwało od hałasu a w weekendy można wyjąć silencerek i pobujać się troszeczkę głośniej po mieście niż w pracy.

 

I proszę chłopaki nie piszcie, że po co mi katalizator, żebym zrobił przelotowy wydech bo tego nie zrobię. Tak jak pisałem tylko tłumik końcowy chcę mieć ciekawszy niż fabryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO najtaniej CI wyjdzie i poprswisz troche osiagi jak kupisz cały ukłąd wydechowy ze 100NX XT - masz wiekszą śrenicę rur i cichusieńko jak w seri, cena ok. 300-350zł za całość bodajrze 3 tłumiki i kawał rury...

Już podawałem chłopaką namiary na polską firmę która je buduje... Przykładowo całość od katalizatora do konca dla Primery P10 2.0 to wydatek 250zł + wysyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namairy na te firmę: PUH "Feniks" Maciej Kaczor 27-600 Sandomierz, ul. Zawichojska 13 Tel. 015 833-30-43

 

Ps. "CZARNY" będzie do swojego 100NX GTi robić cały nowy wydeceh z nierdzewki, jak się do niego uśmiechniesz to za jakieś grosze sprzeda CI swój stary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

A mają jakąś stronę www?

 

Starego wydechu nie chcę. Mam zamiar kupić nowy, nie zatkany i tak jak pisałem niefabryczny tylko końcowy. Ewentulanie strzelę porting kolektora.

 

[ Dodano: Czw 16 Lis, 2006 ]

Wracając do BLACKFLAME'ów mam na oku taki tłumiczek:

http://www.toptuner.pl/go/_info/?id=994

 

Jak myślicie, ładnie będzie brzmiało?

 

[ Dodano: Nie 03 Gru, 2006 21:13 ]

Już mam w domku tłumiczek BLACKFLAME. Niestety nie ten powyżej tylko EKO 140PS.

 

Montaż za jakiś czas, o wrażeniach i efektach opowiem później.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...