Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bluetooth - podłączenie odtwarzacza mp3


qashqai-b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Zastanawiam się nad możliwością wykorzystania modułu bluetooth w firmowym radiu Nissan Qashqai (bez zmieniarki - 1CD) nie tylko do połączenia telefonu.

 

Może ktoś z szanownych forumowiczów słyszał o możliwości korzystania z przesyłania np. strumienia audio z jakiegoś odtwarzacza mp3 za pomocą bluetooth.

 

Na pewno bluetooth można wykorzystywać do przesyłu audio.

 

Pozdrawiam :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie można ale będzie taki sam dżwięk do bani jak dzwonek mp3 z telefonu... Tak brzmi super jak zwykła mp3 a tak beznadzieja...Ale pod podłokietnikiem przecież jest chyba gniazdo na odtwarzacz mp3 chyba ,że się myle? Obecnie takowe są bardzo tanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam...Przynajmniej wejście jest a czy działa to nie sprawdzałem.Natomiast rodzice mają w podstawowej wersji w Note...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam...Przynajmniej wejście jest a czy działa to nie sprawdzałem.Natomiast rodzice mają w podstawowej wersji w Note...

 

dużo osób narzekało na brak mp3 to może w końcu załatwili to w ten sposób że montują gniazdo w schowku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a mi sie wydaje ze wejscie mp3 w schowku jest tylko w odtwarzaczach bez zmieniarki CD. Ja (nie)stety mam CD ze zmieniarka i wejscia mp3 nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na nic mi się to nie przyda bo jadąc słucham przeważnie radia,niekiedy w trasie jeszcze CB.. :)

 

mi akurat by sie przydało, ale tak to już w życiu jest że dostają ci co nie potrzebują :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej bym był zadowolony z radia odtw.płyty z plikami mp3 a nie tylko z CD

 

no ja wolałbym też cd z mp3, ale skoro nie ma to aux jest ratunkiem: podłączasz sobie jakikolwiek player mp3 i słuchasz; nie jest to taka wygoda jak mp3 bezpośrednio w radiu ale zawsze coś; ciągle nie rozumiem dlaczego w nissanach nie dają cd z mp3 kiedy od wielu lat jest taka możliwość i większość już ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocieszę Was honda civic 4d full wypas z automatem łopatkami itd coprawda ma MP3 ale nie ma RDSu :zdziw: buhahaha japońce lubią takie smaczki :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocieszę Was honda civic 4d full wypas z automatem łopatkami itd coprawda ma MP3 ale nie ma RDSu :zdziw: buhahaha japońce lubią takie smaczki :kosci:

 

no to ja w sumie wolałbym nie mieć rdsu a mieć mp3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...