Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bluetooth - podłączenie odtwarzacza mp3


qashqai-b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie dotyczy tego czy przez bluetooth w aucie można sparowac 2 tel. Sam sobie nie poradziłem nawet z jednym i w serwisie mi to zrobili na szybko, ale jak próbowali z drugim to pierwszy sie wyłączał i tak w kółko. Zresztą ja sam mam problem z tym pokrętłem nawigacyjnym bo nie moge wyczuć jak to działa a instrukcja jest niedokładna dlatego tez mam ustawione w pamieci radia tylko te stacje które były ustawione w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zacznij od porządnego przeczytania instrukcji obsługi - wtedy wiele problemów z innych postów Ci się rozwiąże

2. niestety 2 telefony na raz nie mogą być na raz podłączone - trzeba wyłączyć jeden wtedy będzie działał drugi - ale jest pewne rozwiązanie ułatwiające problem sparowania 2 telefonów trzeba telefony nazwać i wtedy będą logowały się w kolejności alfabetycznej np twój będzie się zaczynał na A żony (lub kochani) na B i wtedy pierwszy zawsze się zaloguje twój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Problem z czytaniem instrukcji jest banalny. Autem jeździ moja zona a czytanie na sucho na wiele sie nie zda, Zresztą przez większą część roku pracuje za granicą i jak przyjezdżam na urlop co kilka tygodni to nie bede siedział w aucie i studiował instrukcji która nawiasem mówiąc jest żle poskładana i część kartek z radia jest np w obsłudze z klimy , a te z kolei sa gdzieś indziej , jeszcze do tego nie doszedłem.

2.Telefony są nazwane Kwiatek 1 i Kwiatek 2 i loguje sie tylko ten który był pierwszy sparowany. Nie próbowałem pierwszego wyłączać dlatego nie wiem co by było ale pójdę tym tropem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Problem z czytaniem instrukcji jest banalny. Autem jeździ moja zona a czytanie na sucho na wiele sie nie zda, Zresztą przez większą część roku pracuje za granicą i jak przyjezdżam na urlop co kilka tygodni to nie bede siedział w aucie i studiował instrukcji która nawiasem mówiąc jest żle poskładana i część kartek z radia jest np w obsłudze z klimy , a te z kolei sa gdzieś indziej , jeszcze do tego nie doszedłem.

2.Telefony są nazwane Kwiatek 1 i Kwiatek 2 i loguje sie tylko ten który był pierwszy sparowany. Nie próbowałem pierwszego wyłączać dlatego nie wiem co by było ale pójdę tym tropem.

 

sparować możesz kilka ale tylko jeden będzie jednocześnie zalogowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było tak Marsik od razu :diabel: Skoro często wyjeżdżasz , to ja z Olsztyna do Gdyni nie mam daleko - to moge wytłumaczyc Twojej żonie :diabel2:

 

Z tym Bluetoothem oczywiście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Wczoraj byłem w serwisie nissan i przy okazji naprawy Panowie wgrali jakiś nowy soft do radia. Z tego co zauważyłem, to poprawie uległa komunikacja z telefonem poprzez bluetooth. Innych zmian nie widzę. Ma może ktoś  wiedzę na ten temat? Mówię o qashqai J11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...