Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Hamownia Styczeń 2009 POZNAŃ


Gość mlodykulka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

V-tech ma jedną albo dwie hamownie w Poznaniu i kosztuje 99zł za hamowanie, od 4 osób - 80 zł a od 6 osób 60 zł.

 

Ja już byłem na hamowni, więc w tym miesiącu raczej odpadam, ale w kolejnych jak zrobie jakieś sensowne modyfikacje, to chętnie się przejadę ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mineralnej w Wawce 50 od łba. przy 3,36 za Pb 98 to nawet warto przyjechać, o innych paliwkach nie mówiąc. Zgłoszenia do guru, albo do mnie. Hamownia sprawdzona i z tego co wiem po 3 próby na łba jeżeli trzeba. Szczególy do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Xtomek : Do Warszawy i spowrotem na samo paliwko wychodzi cyrkla 200 zł (niestety benzynówka). I jak dla mnie narazie nie opyla się ;/ Chyba, że na miejscu od razu ktoś by mi pomógł z ustawieniem przyspieszenia zapłonu i ustawieniem rozrządu w innym przypadku bez żadnych modyfikacji po prostu mija się to z celem jak dla mnie..

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Wto 06 Sty, 2009 01:13 ]

Cześć

 

Xtomek : Do Warszawy i spowrotem na samo paliwko wychodzi cyrkla 200 zł (niestety benzynówka). I jak dla mnie narazie nie opyla się ;/ Chyba, że na miejscu od razu ktoś by mi pomógł z ustawieniem przyspieszenia zapłonu i ustawieniem rozrządu w innym przypadku bez żadnych modyfikacji po prostu mija się to z celem jak dla mnie..

 

 

W poznaniu jest hamownia Auto Lider na ul. Grunwaldzka 465 tel. 0508 362744

można pytać i dzwonić, dzwonić i pytać :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w GekoCars 10 aut 60zł 3 pomiary na sobote się trzeba umawiać ,zadzwoń i zapytaj kiedy robią dyno day może akurat jakiś klub będzie się hamował . Ja sie podczepilem pod dyno day klubu Hondy . normalnie 120zł kosztuje chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja bym z miłą chęcią się wybrał na hamownie bo ostatni raz mierzyłem w Borsku i się miło zaskoczyłem a teraz z Tolim parę modyfikacji zrobiliśmy no i jeszcze sekwencję zestroiłem i teraz trzeba by to zmierzyć... :622:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodykulka chyba Ci się fartnęło z tą P11, że masz taki mocny silnik... Moja na niemieckiej autostradzie 190 wycisnęła ( 100% seria). GPS pokazał jakieś 178 km/h

 

Teraz bez kata, egr może byłoby lepiej, ale 210 raczej nie pojedzie :P

mierzyłeś u siebie wałki rozrządu ? może masz 40stki ? :o

Skoro masz takie efekty, to wal na hamownię śmiało, porównamy swoje wykresy :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mlodykulka

Jeśli chodzi o wałek to nie wiem jaki jest ale jest calkiem seryje auto:) Nie jest to moje lecz ojca, i ma je od nowości:) Czesto czytam ze nie mozna jezdzic tak jak wszyscy w mojej rodzinie, czyli przeciagac auta do 6000 a nieraz nawet do 7000obrotow. Auto jest tak używane od nowości, nic sie nie psuje i jest jak igla, moze weznie 0,1 oleju na 2000km ale to norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiem czy to nie wstyd jechac na hamownie jezeli mam seryjne auto;)) ale szczerze mowiac idzie rewelacyjnie. 1,6 100km p11 a 210 to zaden problem:)

 

jeśli 1.6 idzie 210 to albo bardzo przekłamuje licznik albo masz jakiś fajny bonus KM od fabryki tak że wal na hamke co by się przekonać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi co moge zrobic zeby auto lepiej poszlo bez wikszych przeróbek?? Da rade? Oczywiście za grosze albo za darmo:) we wlasnym zakresie:)??

POZDRAWIAM

 

parę rzeczy da radę zrobić samemu ale koszty zawsze jakieś są np. większe zużycie paliwa... możesz EGR wywalić jak to redwolf chce zrobić itp. ale podaj więcej info o autku... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlodykulka, jak widzisz u mnie w podpisie mamy ten sam silnik tylko że u mnie w dowodzie widnieje 66kw czyli 90KM a na hamowni wyszło 103,3KM i 135Nm... bez modyfikacji pod maską ;) teraz to nie wiem ile czas sprawdzić :621: a jeszcze będę się bawił jak tylko skończę remont garażu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...