Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Hamownia Styczeń 2009 POZNAŃ


Gość mlodykulka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby hamowanie auta kosztowało 60 zł to przyjadę :]

 

jak będzie większa liczba aut lub podepniemy się pod jakiś inny klub który będzie się hamował czyli "dyno day" to będzie to 60zł zobaczymy ile osób się zgłosi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy jakieś wykresy wrzucicie :) ??

 

wykres to ja mogę ten z Borska wrzucić a do porównania chciałem jakiś świeży po kolejnych nie wielkich modyfikacjach :P

 

widzisz jakie zainteresowanie tematem ... 4 auta :one: hahahah

 

coś mi się wydaje że będziemy musieli się podpiąć pod inny klub...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wpadniecie do wawki, jak ustalimy termin. Pozdro dla NKP Poznań :one:

 

ogólnie można by ten temat ogarnąć... tylko do wawki jest trochę km, ale trzeba przemyśleć i się zobaczy :P Pozdro dla NKP Wawy :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie i panowie ... dzwonilem do geko i na dyno day wystarczy 15 aut :)

 

to jakie tam są ceny do 15 aut i powyżej :?:

 

Dlaczego chciecie jechac do warszawy a nie do poznnia? co tam jest epszego? mysle ze tylko niepotrzebne km bysmy zrobili;/

 

nie ważne gdzie byle się spotkać i shamować nismo co by się wyjaśniło w jakim stanie macie silniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chciecie jechac do warszawy a nie do poznnia? co tam jest epszego? mysle ze tylko niepotrzebne km bysmy zrobili;/

zanim my zrobimy dyno day to chyba zdaze zmienic auto :509: widzisz jakie jest zainteresowanie tematem ... 4... słownie cztery osoby :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt zanim się u nas coś ruszy z tą hamownią to kto wie czy nie wcześniej na ogólnopolskim może będzie jak w ubiegłym roku... i dlatego chcemy się do wawy wybrać poznać klubowiczów i może któryś coś podpowie w jakim kierunku iść dalej z modyfikacjami :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fiooolka

Chłopaki mam 1,6 bez modyfikacji żadnych :P chciałabym zobaczyć na czym ta hamownia w ogóle polega, więc jakby termin mi pasował to mogę się przejechać co by koszty obniżyć grupie ;) tylko czy jest sens się pchać moim Białasem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak mówiłem, jeśli będzie 60 zł na terenie Poznania to jestem ;] Jakby był oficjalny dynoday NKP WLKP to ja chętnie się piszę przy okazji na regulację zapłonu - sam mogę pokręcić :] Chętnie bym zainwestował w CAI, bo to w sumie najtańszy sposób na poprawienie mocy w autku.

 

Na razie jakikolwiek projekt przy primerze zawieszony - inwestycja w motor i niedługo 2 przeglądy + 2x ubezpieczenie do opłaty :/ Za 2 miesiące olej + filtr do wymiany - po prostu tragedia ;P

 

Fioolka - wpadaj, zawsze będziesz wiedzieć w jakim stanie masz silnik za parę groszy i podstawę do dalszych modyfikacji i dopracowywania samochodu ;) U mnie "głupie" wywalenie katalizatora i powymienianie filtrów dało całkiem przyjemny efekt.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja narazie muszę sie z przepływką uporać bo nie ma sensu jechać na hamownię jak max obroty to 2400. Niestety nie wiem narazie kiedy będę miał czas aby rozebrać całe ustrojstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

counterox, wywaliłeś kata czy środkowy tłumik :??? ogólnie to nie wiem jak to u was w primerkach wygląda ale u mnie kat jest zaraz za kolektorem i wywalenie go to oznacza wstawienie 4-2-1 na który się czaje jak tylko kasa będzie ;) po kacie mam tylko środkowy i końcowy tłumik :P

 

fiooolka, dawaj na hamownie nawet seryjnym a później na spocikach plenerowych będziemy dłubać :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wstawiłem zamiast katalizatora rure fi 70 - taki de-cat profesjonalnie zrobiony u tokaża - MIGiem spawany :D

 

No i pierwszego kata też nie ma - myślę, że troche zawirowania przez niego mogą iść, bo została taka pusta grucha, no ale narazie motor maluje, bo miałem małe kuku na torze wyścigowym w zeszłym sezonie :P Jak zostanie kasy to chętnie wezme 4-2-1, ale narazie musi poczekać...

 

W sumie fura fajnie idzie od 3500 obrotów, całkiem przyzwoicie jak na 1.6 16v, ale wiadomo ciągle mało mocy :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby był oficjalny dynoday NKP WLKP to ja chętnie się piszę
no to mozemy zrobic dyno day ... potrzeba tylko 15 chetnych ktorych nigdy nie ma

 

U mnie "głupie" wywalenie katalizatora i powymienianie filtrów dało całkiem przyjemny efekt.
u mnie tez :P

 

[ Dodano: Wto 24 Lut, 2009 23:07 ]

no dobra cos sie rusza w temacie w Poznaniu...

HWC cos kombinują i może będzie wypadzik do geko wiec jakby co to:

Dodo,

counterox,

fiooolka,

i ktoś jeszcze byłby chętny w razie co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...