Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Szokujące promocje na Navarę


Gość Zahary
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jak się czujecie z nowymi cenami Navary???

 

Ja niestety się pospieszylem i kupiłem swoją R-Black też w "promocji" w połowie września 2008.. Myślałem sobie - złoty poważnie się osłabia, euro/dolar/yen coraz droższe to i samochody będą drożeć.

 

A tymczasem "wielka wyprz" - ceny śmieszne do -40%.

 

Współczuję samopoczucia tym, co kupowali w połowie 2008 roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży_Koń

No cóż..... Całe szczęście Nissan poza Navarą nie robi nic co by przypominało samochód...A i Navara się słabo kwalifikuje ;) Takie obnizki mnie tylko lekko wnerwiają. Po prostu ceny używek również polecą w dół. No bo kto kupi za 70 tysi dwuletnią jak można za 80 noofkę z salonu. W sumie ciekaw jestem co na to konkurencja. Za 80 tysięcy to można praktycznie wszystko Navarze wybaczyć. ALe gdybym kupił w grudniu furę to teraz czułbym lekkie swędzenie poniżej pleców. Jest to wybitnie nie fair wobec klientów. Trochę na zasadzie: kupiłeś? To wyp....lalalalaj. Wiem jedno, na 90% nigdy więcej Nissana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda... Ja skorzystałem z tej oferty i za 75 tys zł brutto kupiłem Double Caba z klimą, blokadą tylnego mostu, centralnym zamkiem, pełną elektryką, alarmem, silnikiem 175km, srebrny metalik, radio z bluetooth, i innymi. Nie mam tylko progów i relingów dachowych. Więc myślę że to dobra cena za takie auto. Wszystko dzięki kryzysowi, bo na kryzysie można też zarobić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż..... Całe szczęście Nissan poza Navarą nie robi nic co by przypominało samochód...A i Navara się słabo kwalifikuje ;) Takie obnizki mnie tylko lekko wnerwiają. Po prostu ceny używek również polecą w dół. No bo kto kupi za 70 tysi dwuletnią jak można za 80 noofkę z salonu. W sumie ciekaw jestem co na to konkurencja. Za 80 tysięcy to można praktycznie wszystko Navarze wybaczyć. ALe gdybym kupił w grudniu furę to teraz czułbym lekkie swędzenie poniżej pleców. Jest to wybitnie nie fair wobec klientów. Trochę na zasadzie: kupiłeś? To wyp....lalalalaj. Wiem jedno, na 90% nigdy więcej Nissana.

 

Właśnie...

Nissan przegina - dodakowo, jak byłem w salonie i kupowałem swoją Navarę, to sprzedający grali nie fair - mówili, że już otrzymali nowe cenniki (wyższe oczywiście) i lada moment aktualne ceny przejdą do historii...

I przeszły, bo po 3 m-cach można było auto kupić -20% taniej, eh niezła ściema...

 

Rozumiem, że kryzys itp. ale taka polityka cenowa szkodzi samej firmie... Takie obniżki robi się nieoficjalnie - po negocjacjach..

 

Efekt będzie taki, że nikt nie będzie chcial od nich kupić auta w ciągu roku - bo po co, skoro Nissan daje rabaty -40% w grudniu i styczniu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale jak pewnie orientujesz się oglądając TV, czytając gazetę wszyscy unikają kryzysu, idą po kosztach. Taki bum zdaża się raz na 50 lat. Czytałem wczoraj, że firmy transportowe, żeglujące pomiędzy europą a azją przesyłają towary za darmo! Tylko po to by nie stracić i tak już odchodzących klientów. Po prostu robią wszystko by dotrwać do następnego roku tzn. 2010. Ten rok jest rokiem zakupów, tak samo jak koniec 2008 roku. Jeśli ktoś planuje zakup samochodu czy mieszkania to właśnie teraz, bo ceny są najniższe i można na tym po prostu zarobić:) Ja chciałem kupić rok temu Navarę. Nie kupiłem bo: już nie było, a i tak nie było żadnych promocji. Cena 148 tys zł. Nie miałem tyle i kupiłem Patrola używanego. Teraz kupiłem Navarę a Patrola sprzedaję:) a i tak na tym wyjdę do przodu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale jak pewnie orientujesz się oglądając TV, czytając gazetę wszyscy unikają kryzysu, idą po kosztach. Taki bum zdaża się raz na 50 lat. Czytałem wczoraj, że firmy transportowe, żeglujące pomiędzy europą a azją przesyłają towary za darmo! Tylko po to by nie stracić i tak już odchodzących klientów. Po prostu robią wszystko by dotrwać do następnego roku tzn. 2010. Ten rok jest rokiem zakupów, tak samo jak koniec 2008 roku. Jeśli ktoś planuje zakup samochodu czy mieszkania to właśnie teraz, bo ceny są najniższe i można na tym po prostu zarobić:) Ja chciałem kupić rok temu Navarę. Nie kupiłem bo: już nie było, a i tak nie było żadnych promocji. Cena 148 tys zł. Nie miałem tyle i kupiłem Patrola używanego. Teraz kupiłem Navarę a Patrola sprzedaję:) a i tak na tym wyjdę do przodu:)

 

148 tys zł :) Pewno, że wyjdziesz do przodu - bo dzisiaj masz wersję LE, full wypas za ... 83000 brutto !!!

 

-65 tys zł, masakra, Nissan zadbał o samopoczucie tych co zapłacili 148 tys zł:)

 

[ Dodano: Pią 16 Sty, 2009 15:41 ]

Cóż "przewietrzyli magazyny" - ale stracili wiarygodność..

 

Skoro pokazali, że Navarę DC (171km) można kupić za 65tys. brutto w grudniu, styczniu - to życzę im powodzenia w szukaniu naiwniaków w pozostałych miesiącach w cenie 95 tys...

 

Kryzysu w Polsce nie było - auta sprzedawały się świetnie - tymczasem Nissan potraktował swoje auta jak przeterminowane jogurty w Tesco..

 

Każdy marketingowiec wie, że tak się nie robi (przynajmniej nie oficjalnie), dlatego kryzys dla Nissana w Polsce zacznie się w tym roku - bo takie "promocje", poważnie nadwyrężają prestiż firmy i postrzeganie marki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

65 tys zł to wersja XE i to jeszcze bez blokady tylnego mostu, bez klimy, bez elektryki. Taka podstawa nie nadająca się do terenu. Żeby samochód miał to najważniejsze to dałem 75 tys brutto. Czy ja wiem czy tak świetnie się sprzedają? skoro banki nie udzielają kredytów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

65 tys zł to wersja XE i to jeszcze bez blokady tylnego mostu, bez klimy, bez elektryki. Taka podstawa nie nadająca się do terenu. Żeby samochód miał to najważniejsze to dałem 75 tys brutto. Czy ja wiem czy tak świetnie się sprzedają? skoro banki nie udzielają kredytów...

 

Niby tak, ale za 65tys. masz auto DC z najmocniejszym silnikiem i 4x4..

 

Teraz mi powiedz - kto im np. w czerwcu zapłaci 160 tys. zł za full wypas z elektroniką, klimą i "wszystkimi" dodatkami ??? (np platinium)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie:) Bo mam w dobrej cenie;) Nie będzie już tak drogich cen. Według mnie, ceny nowych Navar w tym roku będą oscylować tak o max 15 tys zł więcej niż teraz po obniżkach. Mogą się umocnić po 2010 roku, choć nie wykluczone, że wtedy pojawi się nowa Navara mk3. Może ktoś coś słyszał o Navarze mk3? ( bo ja nie:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie rację ,że sprzedawcy zrobili nas w balona...Wszyscy śpiewali ,że to ostatnie dni promocji...Że jak teraz już ktoś zamówi to dopiero na luty bo nie ma /mowa o listopadzie/ a tu się okazuje,że SĄ i to DUUUŻO TANIEJ...TEŻ MAM TO ZA ZŁE NISSANOWI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży_Koń

No ja mam taki układ że sie poważnie zastanawiam nad sprzedażą Navary. Ciekawe czy za 45kzł bym puścił 2006 rok listopad ??????

Bikemc nie martw się ze nie masz relingów....są wykonane z gównolitu. Wolałbym ich nie mieć i kupić sobie bagażnik dachowy na przykład ARB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość don_martinez
Czy ja wiem czy tak świetnie się sprzedają? skoro banki nie udzielają kredytów...

 

Większość idzie przez leasing a tu jest łatwiej o finansowanie ;) Paradoksalnie przy takich cenach firmy leasingowej wręcz ułatwiają zakupy - chodzi o tajemnicze ratingi mówiące, że jeżeli auto w książce warte jest x a klient chce takie samo auto za cenę x -40% to świetny dla nich interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie rację ,że sprzedawcy zrobili nas w balona...Wszyscy śpiewali ,że to ostatnie dni promocji...Że jak teraz już ktoś zamówi to dopiero na luty bo nie ma /mowa o listopadzie/ a tu się okazuje,że SĄ i to DUUUŻO TANIEJ...TEŻ MAM TO ZA ZŁE NISSANOWI.

 

Kłamali w żywe oczy, mnie ściemniali, że otrzymali już e-mailem nowe cenniki i Navara będzie droższa o 10tys. zł...

 

Kupywałem R-Blacka ze wszystkimi dodatkami, lakierem wyszło jakieś 120 tys.zł..

Tzw. oferta specjalna - rabat -23%...

O targowaniu nie było mowy, bo niby po kosztach sprzedawali i jeszcze zapewniali, że to ostatnia sztuka R-Black :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość don_martinez
No ja mam taki układ że sie poważnie zastanawiam nad sprzedażą Navary. Ciekawe czy za 45kzł bym puścił 2006 rok listopad ??????

 

Jak dołożysz zdjęcie z autografem i płytę z programem, w którym Navka występowała to pewnie dostaniesz nawet więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały ten Nissan to jedna wielka popierdółka ....

Jak chcesz kupić samochód to handlowiec bez zastanowienia uklęknie i zrobi ci laskę :/

Serwisy to żenujące spektakle

 

Ostatnio w Odysseju na Jagielońskiej pan pajac , kierownik serwisu zapytał się mnie jak mi nie wstyd przyjeżdżać do nich na przeglądy brudnym samochodem :<

Serwisuję u nich 3 Nissany

 

Zastanawiam się czy właściciel Odysseja Pan Andrzej Alama wie jakie podejście do klienta mają jego pracownicy .... 16-tego grudnia wysłałem maila z opisem tej żenującej dla mnie sytuacji ... do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi typu [ pocałuj naszą super firmę w d*pę i myj samochód przed przyjazdem na przegląd ]

 

Rzygać się chce .... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żeby kupić Navarę to musiałem do warszawy jechać, bo na południu jak dzwoniłem to już nie mieli tych z promocji a jestem z Opola.

 

Najgorszy serwis to Sobczyk. Złodziej jednym słowem. Kłamał że dawał mi gwarancje na naprawę silnika Patrola. Po 1 tys km padł silnik. Nie przyznaje się do winy i odmawia gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamał że dawał mi gwarancje na naprawę silnika Patrola. Po 1 tys km padł silnik. Nie przyznaje się do winy i odmawia gwarancji.

W nowym Patrolu padł Ci silnik ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie z tą promocją. Dokładnie to jest "aż do" 40%.

 

Po przeliczeniu cen, wyszło mi, że navara z rocznika 2008 w wersji LE potaniała o 26%. Pytam więc, gdzie te 40 % ?

 

16% to standard bo tyle albo i więcej samochód dostaje w d*pę na roczniku + 10% załatwił kryzys finansowy na świecie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie mycia na przegląd...We Fiacie w Tychach przed wjazdem jest myjka i kobieta myje Ci ręcznie samochód potem suszenie i dopiero wjazd na hale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie z tą promocją. Dokładnie to jest "aż do" 40%.

 

Po przeliczeniu cen, wyszło mi, że navara z rocznika 2008 w wersji LE potaniała o 26%. Pytam więc, gdzie te 40 % ?

 

16% to standard bo tyle albo i więcej samochód dostaje w d*pę na roczniku + 10% załatwił kryzys finansowy na świecie.

 

Pozdrawiam.

 

Porównaj sobie z cenami z początku 2008, czy 2007 roku - były one dużo wyższe, niż aktualne na stronie nissana. W zestawieniu z tamtymi cenami Navara potaniała o 40%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz navary bym nie kupił nawet za pół ceny , mam dość tego bublu a tym bardziej podchodzenia do klienta w serwisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce są takie realia, że nowym samochodem trzeba pojeździć 10 lat, aby nie stracić na spadku wartości.

 

Navara w firmie idzie w koszty albo w amortyzację i po pewnym czasie wychodzi na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...