Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Szokujące promocje na Navarę


Gość Zahary
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość don_martinez
Navara w firmie idzie w koszty albo w amortyzację i po pewnym czasie wychodzi na plus.

 

Święte słowa. I dlatego nie ma co płakać, nawet jeżeli przepłaciło się co nieco. A z drugiej strony ciekawe jak zareagowała by kontrola gdyby, oczywiście hipotetycznie, wkroczyła do dwóch firm po kolei. W pierwszej kupiono Navkę w koszty pod koniec grudnia za 110000 w drugiej taką samą z tego samego rocznika tydzień później za 85000. Czy to przypadkiem nie zawyżanie kosztów w pierwszej firmie? Jak się trafi urzędas - buc w klapkach na oczach, kłopoty murowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wyjść z podziwu nad apodyktycznością sądów Ryżego Konia.Wie,że wszystkie

nissany poza navarą to szajs,znaczy,że jeździł wszystkimi i każdy z nich był do chrzanu.

Ja mam nieco inne odczucia.Mam czwartego nissana, i poza almerą wszystkie są w 100 %

niezawodne.Osobiście wolę jeździć subaru,ale subaru nie ma praktycznie terenówek.Zgadzam się,że nowe ceny navary mogą być denerwujące dla tych,co kupili

wcześniej,ale być może nissan pierwszy zrobił to co za chwilę zrobią inne firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Wy się dziwicie sprzedawcom - oni wiedząc że za chwilę to co mają będzie kilkanaście tysia tańsze to starali się to upchnąć za wszelką cenę - bo jak nie to stracą baaaardzo duźo kasy. Ja ostatnio sprawdzałem promocje i według mnie największą daje fiat, a najmniej szmelcwagen. Kupiłeś za tyle ile wynegocjowałeś i byłeś zadowolony, a teraz odmawiasz właścicielowi sprzedania za tyle ile on chce? wolny rynek decyduje o cenie. Negujecie prawo własności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży_Koń

Najmniejsze promocje to raczej Toyota daje. W Toyocie jak kupujesz nowe auto to jak odstaniesz 3% upustu to jesteś gość...... A więcej niż 6% to nawet Doda nie dostanie ;)

Co do moich sądów dotyczących Nissana..... Miałem dwie Almery i Primerę. Almery takie jak to ostatnio były sprzedawane... Jedna z silnikiem 1.5 jełśi dobrze pamiętam ... porazka. Druga z 1.8. Spodziewałem się, że jakoś będzie się odpychać. Guzik.... zero koksu. po włączeniu klimy zero odejścia. Jakość wykończenia i materiałów jak i stylistyka poniżej oczekiwać. Takie Daewoo. Primera była doskonała.... na taksówkę ;) Nuuuuuuuuda ale mało się psuła. Trochę drzwi rdzewiały ale pan w T&T jeszcze na Bokserskiej powiedział, że się czepiam i w ogóle to nie jest objęte gwarancją. Primera był 1.6. Muł straszliwy ale jakos można jej było wybaczyć. Ogólnie bez rewelacji. Co do obecnie oferowanych modeli.... Siedziałem w każdym i już to mi wystarczyło żeby zapomnień o marce Nissan. To tyle.. na razie ;) nie chce mi sie więcej pisac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Wy się dziwicie sprzedawcom - oni wiedząc że za chwilę to co mają będzie kilkanaście tysia tańsze to starali się to upchnąć za wszelką cenę - bo jak nie to stracą baaaardzo duźo kasy. Ja ostatnio sprawdzałem promocje i według mnie największą daje fiat, a najmniej szmelcwagen. Kupiłeś za tyle ile wynegocjowałeś i byłeś zadowolony, a teraz odmawiasz właścicielowi sprzedania za tyle ile on chce? wolny rynek decyduje o cenie. Negujecie prawo własności!

 

Problem w tym, ze sprzedawcy kłamali - pisałem o tym wyżej..

Dzisiaj dolar stoi 3,30zł, navara nie jest przecież produkowana w Polsce - ciekaw jestem jak sobie poradzą ze sprzedażą w tym roku (bez promocji)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Chciałbym poruszyć nowy temat.Na jakich oponach sprzedawane są teraz navary.

Czy lepiej kupić na zimę opony typu "all terrain" czy typowe zimówki.Znajomy,twierdzi,że

all terrain Goodrigda lepiej się spisują zimą niż zimówki.Może ktoś ma doświadczenie w tej kwestii :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej_m, http://www.opony.com/opony/46357_bfgoodric...ain_t_a_ko.html to jest przykładowy link i pokazuje wszędzie że są to opony letnie w teren. A osobiście jeździłem pajerem w zimę na takich oponach i moja navara znacznie lepszą ma przyczepność na zimówkach niż pajero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży_Koń

Mam BFG i Coopery na zimę...... i tak jest doskonale... Jak mi ktos wciska ze na BFG lepiej niż na zimówkach to znaczy że nie ma pojecia o czym mówi.

A jeszcze co do Navary... Jest w sprzedaży Hilux 170KM... ze skórą i automatem kosztuje 126000 zł..... zaczynam myślec o nim powaznie. Chyba poczekam do końca gwarancji i wypie...lalala Navarę i wezmę Hila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też śmigam na cooperach w zimę i nie bez problemu wszędzie wjeżdżam. Ale hamowanie, czy na fabrycznych czy na cooperach, i tak kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiem wam ze akurat u mnie blisko domu jest obszar wolnoclowy i navar oraz x-traili stoi od groma, nie mowiac o innych nissanach, pewnie maja duzo produktow stad ta obnizka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie już tego Hiluxa - przynajmniej będziemy mieć porównanie z pierwszej ręki i przestaniesz nam tu marudzić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Może to i toyota, może lepsza, ale jak widzę tego hiluxa na tych małych kółeczkach 15 cali to chce mi się śmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży_Koń

Eeee spoko 15 cali to nie jest wcale źle. Oczywiście zależy do czego komu fura potrzebna. Do 3.0 obawiam sie że tylko 17 będą wchodzić. Na takich wychodzi z salonu ale ma tarcze przednie 310mm albo 320 a to juz jest niezła patelnia. No i.... ja nei marudzę :D Lepsze jest wrogiem dobrego. Stwierdzam, ze Toyota poprawiła wszystko co mi nie pasowało. Co prawda zaskoczyło mnie, że w najbogatszej wersji ze skórą nie ma grzanych zydli... szkoda. d*pa zimna ;)

Co do porównania to przygotowuję cos w tym temacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...