Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Historia serwisowa według VIN


yupii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam prośbę, jak każdy w tym poście. Jestem zainteresowany zakupem Primery P11.144 i proszę o sprawdzenie historii samochodu o VIN: SJNxxxxxxxxxxxxxxx - już nieaktualne

Z góry serdecznie dziękuję.

Edytowane przez Paweł75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Fragles13 mam wielka prośbę do Ciebie, czy mógłbyś sprawdzić co jest w bazie na temat X-Trail'a, ktorego zamierzam kupic? Najbardziej interesuje mnie historia serwisowania :)

VIN: JN1TENT30U0043999

 

Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam.

Edytowane przez kera511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć fragles13, nie wiem z jakiej bazy korzystasz, ale mam wrażenie, że z pełniejszej niż ta, w której przed zakupem był sprawdzany mój nissan - panowie w salonie nissana powiedzieli mi, że nie ma na jego temat żadnych danych... Może Tobie uda się coś wyciągnąć, oto VIN: SJNFAAP12U0093160, z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj fragles13,

Mam pytanie ,czy VIN-u można odczytac moc silnika ?

Mam silnik 2,2D ,były dwa rodzaje 126 KM i 138KM

Mój VIN: SJNTEAP12U0027712

Inne informacje też mile widziane.

Pozdrawiam sredecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj fragles13!

Proszę o podanie informacji na temat mojego X o nr:JN1TENT30U0010063.

Bardzo dzięki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stefan2215

Witam, proszę o sprawdzenie mojej p-11 VIN SJNTDAP11U0575962 oraz aby nie zakładać kolejnego tematu bo dziś podpisuję umowę kupna X trail-a i nie wiem gdzie szukać osoby która może go sprawdzić. Więc może tu się znajdzie ktoś kto i w tej kwestii mi pomoże nr VIN JN1TENT30U0329424

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę o sprawdzenie w miarę możliwości i checi poniższego numeru VIN: rocznik 99 ale moze da rade :)

 

SJNTCAP11U0327682

 

Pozdrawiam :)

Daniel

Edytowane przez danielvlv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szanownego Pana FRAGLES 13 czy rozkodowałby mi Pan kod vin i ewentualnie historię serwisową mojej micry k12 dci z 2005 roku o nr vin SJNFDAK12U1387246. PROSZĘ O TO PONIEWAZ W ASO NISSANA W POLSCE POWIEDZIELI ZE NIE MAJA WGLĄDU W AUTA SPROWADZONE Z FRANCJI :) Z GÓRY DZIĘKUJĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę Fraglesa

 

Jeżeli to możliwe i nie sprawi ci kłopotu to proszę o pomoc w rozszyfrowaniu numeru vin oraz historii serwisowej.

Samochód był sprowadzony z Francji.

SJNFFAP12U0117857

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nie pojawiałem się tu od jakiegoś czasu ze względu na ogromną ilość pracy spowodowaną warunkami atmosferycznymi. Proszę o posta osoby, dla których sprawdzenie historii jest nadal aktualne i istotne - miałbym problem z odpisaniem na wszystkie powyższe posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nie pojawiałem się tu od jakiegoś czasu ze względu na ogromną ilość pracy spowodowaną warunkami atmosferycznymi. Proszę o posta osoby, dla których sprawdzenie historii jest nadal aktualne i istotne - miałbym problem z odpisaniem na wszystkie powyższe posty.

ja jestem dalej zainteresowany jezeli jest taka mozliwosc

czy jest szansa znalezienia jakies informacji na temat auta xtrail nr vin JN1TENT30U0018580

bylbym bardzo wdzieczny pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nie pojawiałem się tu od jakiegoś czasu ze względu na ogromną ilość pracy spowodowaną warunkami atmosferycznymi. Proszę o posta osoby, dla których sprawdzenie historii jest nadal aktualne i istotne - miałbym problem z odpisaniem na wszystkie powyższe posty.

 

Witam kolegę Fraglesa

 

Jeżeli to możliwe i nie sprawi ci kłopotu to proszę o pomoc w rozszyfrowaniu numeru vin oraz historii serwisowej.

Samochód był sprowadzony z Francji.

Primera P12

SJNFFAP12U0117857

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem dalej zainteresowany jezeli jest taka mozliwosc

czy jest szansa znalezienia jakies informacji na temat auta xtrail nr vin JN1TENT30U0018580

bylbym bardzo wdzieczny pozdrawiam

Model: T30 X TRAIL

Body: WAG WAGON

Engine: YD22DDTI 063115

Destination: FRA

Warranty Start Date: 31/10/2002

13.1.2003 przebieg 4919km - Nissan Assistance

22.9.2004 przebieg 38973km - wymiana elementów rozrządu

11.5.2005 przebieg 48897km - wymiana turbosprężarki i uszczelki kolektora wydechowego

16.1.2007 przebieg 79012km - wymiana przewodu paliwowego

 

Witam kolegę Fraglesa

 

Jeżeli to możliwe i nie sprawi ci kłopotu to proszę o pomoc w rozszyfrowaniu numeru vin oraz historii serwisowej.

Samochód był sprowadzony z Francji.

Primera P12

SJNFFAP12U0117857

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Model: P12 PRIMERA

Body: H/B HATCHBACK

Engine: F9Q 005582

Destination: FRA

Warranty Start Date: 03/02/2004

3.2.2004 przebieg 10km - sprawdzenie i naładowanie akumulatora 65AH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...