Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Historia serwisowa według VIN


yupii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o informację o primerze nr.VIN SJNTCAP11U0442636

Dodam że była sprowadzona ze Szwecji w lipcu 2009

 

Cześć

 

Tu masz link do odpowiedniego działu,tam zapytaj a na pewno dostaniesz odpowiedz.

 

http://forum.nissank...rwisowa-wg-vin/

 

Pozdrawiam

 

Przeniosłem. Diabeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość VincenzoKS

Witam

To mój pierwszy post na tym forum. Kupiłem dziś P11.144 i ciekawi mnie jej przeszłość.

Bardzo proszę o podanie informacji. Numer VIN SJNBCAP11U0437591

Za odpowiedź z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomajul

SJNTCAP11U0442636

P11 urodzila sie 15/12/1999

przeznaczenie Szwecja (EUC)

kolor KL0 srebrny

jednostka napedowa typu SR20DE jesli nie byla zmieniana po gwarancji to nr 366609

przekladnia manualna 5cio biegowa

Standard EP2

jesli chodzi o historie napraw to w 09/2002 wymieniono okablowanie silnika czy li nic powaznego. jesli Cie to interesuje auto mialo wtedy przebieg 49389

 

VincenzoKS

SJNBCAP11U0437591

Twoja P11 urodzila sie 02/12/1999 z przenaczeniem na niemcy gdzie zostala sprzedana 18/05/2000

jednostak napedowa typu SR20DEE o numerze jesli nie byla zmieniana po gwarancji 364933

przekaldnia manualna 5cio biegowa

wersja EP2

kolor KL0 srebrny

wymieniono EGR w 2003 i koncowke walu napedowego w 02/2004 przebieg na ten czas 43987

 

rudi88

SJNFAAP11U0180604

Twoja P11 urodzila sie 06/11/1997 przeznaczona byla do Polski

jednostka napedowa typu GA16DE numer jesli nie bylaa zmieniana 433527

przekadnia manualna 5cio biegowa typu RS5F31A nr 098230

kolor AP0 czerwony

HATCHBACK SLX

wymieniono zatrzask zamka w dzwiach tylnich dwa razy , cieglo gazu , lampe sygnalu stopu i element stabilizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość żuczek

Dzięki. A może coś o przebiegu? Podobno w Szwecji nie da się oszukać na zegarach bo wszystko jest gdzieś rejestrowane

Czyżbyś czytał bieżący "MOTOR"?

Jest w nim artykulik o przekrętach na licznikach, i wspominają, że w Szewcji wystarczy, że znasz rejestrację auta. Jesli dobrze pomnę to ponoć wchodzisz na jakaś stronkę, wklepujesz numerki z blaszek i dostajesz info o przebiegu auta na ostatniej wizycie w warsztacie. Tylko nie wiem, czyba nie napisali, czy chodzi o wizytę w ASO, czy o badania techniczne, bo jesli sytuacja jak u nas, czyli po gwarancji "hulaj dusza" po warsztatach nie-ASO, i nie wiadomo co się z autem działo to kaszanka. Jednakże, jesli o skandynawów chodzi to mam jakies przeczucie, że ten przebieg (moze coś jeszcze), jest odnotowywany przy badaniach technicznych.

Ale jak tam faktycznie jest to niech się może wypowie ktoś kto od podszewki zna szewdzkie realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pstachu

Proszę o sprawdzenie vin-u Micry: SJNEAAK11U4116791.

Mam wątpliwość odnośnie roku produkcji 2001 czy 02.

Poszukują tylnej lewej lampy do tego modelu, na allegro znalazłem tylko dwie pasujące. Macie jakieś pomysły lub doświadczenia gdzie zakupić ww część?

Czy do użytku własnego wahacze po 90 pln na allegro warto kupować. Czy rozejrzeć się za czymś droższym, firmowym?

Pozdrawiam fanów Nissana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lotnik78

Czesc.

Jutro musze odpowiedzieć gościowi czy kupię od niego X=Traila.

Bardzo prosze o pomoc w zweryfikowaniu przebiegu auta (na liczniku ma 137000)

nr VIN

JN1TENT30U0110838

 

Sprawa badzo pilna.

Będe wdzięczny za pomoc

Edytowane przez lotnik78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda x-traila już nabyłem ale całkiem niedawno i też chciałbym o nim wiedziec więcej,

wielka prożba o informacje,głównie chodzi mi o przebieg,na liczniku ma 105tys. Dzięki

Edytowane przez RYNI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vitoryba139

Witam i proszę o info o primkach SJNFEAP12U0085253 , SJNTEAP12U0094224 PZDR. Myślę o kupnie , proszę o pomoc

Edytowane przez vitoryba139
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

niedawno wpadłem na ten temat i muszę przyznać że jestem pod wrażeniem jakie informacje można wykopać.

swoją primerkę kupiłem już dawno temu, nie mniej jednak bardzo chciałbym się dowiedzieć czy da się coś ustalić coś na temat tego auta;

nr vin SJNTEAP12U0142097

pozdrawiam i z góry dziękuje za sprawdzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lotnik78

Czesc.

Jutro musze odpowiedzieć gościowi czy kupię od niego X=Traila.

Bardzo prosze o pomoc w zweryfikowaniu przebiegu auta (na liczniku ma 137000)

nr VIN

JN1TENT30U0110838

 

Sprawa badzo pilna.

Będe wdzięczny za pomoc

Już go wczoraj kupiłem ale sprawdz prosze ten przebieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Widzę, że bardzo ciekawy temat jest poruszany...

Jeśli jest tak możliwość to ja również poproszę o historię serwisową autka:

SJNBCAP11U0402636

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 3 lata jezdzilem P12, ale w sobote pozyczylem bratu i mi ją rozbił. Znalazłem taką samą. Mam jej VIN. Czy mógłby ktos sprawdzić jej historię. Bardzo zależy mi na czasie. Chciałbym jeszcze przed swiętami kupic sobie drugą Primerkę. SJNFFAP12U0146155. Z góry dziękuję. Nisssomaniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...