Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wujka Trzciny set turbo do SR20DE


Gość wujek_trzcina
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wujek_trzcina

A przerobiles miejsce na turbo?? Jakbys wypozyczył kolektor to bym zobaczył co pan od orurowania by powiedział :D

Nie przerobiłem, jak chcesz to zrobię nowy specjalnie pod Ciebie (z przyspawaną lub nie przyspawaną flanszą, Ty decydujesz)

 

pisalem na gg ale chyba mnie cos tam blokuje ... :|

Już działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wujek_trzcina

AKTUALIZACJA: nowa dostępna flansza pod suszarkę TD04xx oraz TD05 (jak w Mitsu 4G63, okrągły wlot i 4 otwory pod mocowania)

Edytowane przez wujek_trzcina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wujek_trzcina

Tak się zastanawiam, że całkiem wypaśnie mógłby chodzic taki oto kolektorek typu Ram horn którego z powodzeniem zakładają hondziarze. Gdyby ktoś był zainteresowany takim oto wynalazkiem, zapraszam do dyskusji/kontaktu.

ramhorn3.jpg

ramhorn1.jpg

ramhorn2.jpg

 

A chodzi mi o to żeby zbliżyc się do czegoś w tym stylu (tu akurat dla hondy)

ramhorn.jpg

Edytowane przez wujek_trzcina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość wujek_trzcina

Czołem.

Zanim zrobimy RAM-HORNa, chciałbym poinformowac że w tym tygodniu zostaną mi wyspawane trzy kolektory pod turbo:

 

- 2 sztuki z rurek i trójników 48.3 mm

- 1 eksperymentalnie jedna sztuka z rurek i trójników 52x1.5 (żeby dobrze wiaterek, taki zefirek, wiał w suszarkę :) )

 

Różnice widac gołym okiem :D

20091005288.jpg

20091005286.jpg

 

Najbardziej podoba mi się ten trójnik do którego nie trzeba dospawywac podstawy (tj. nóżki na której stoi niczym literka "T" :) )

20091005290.jpg

 

Wszystkie kolektory będą zaślepione, z flanszami luzem (do przyspawania) pod T25/T28 nagwintowane (za radą Coobcia) zwojem M8x1.25, oraz jak to u mnie wygrzane w piecu w temp 1200*C. Gdyby ktoś był chętny, zapraszam na PW albo dowolnym innym sposobem kontaktu.

 

Gratki jak zwykle do Juniora za steel supportera/kuriera :)

Edytowane przez wujek_trzcina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...