Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

poliuretany do sunnego


Jastrząb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

alib1984 czekam na elementy od Coobcia bo ma poliuretanki i parę gratów :) on wyjechał i dlatego taki przestój, ostatnio wrócił i już wysyłałem do niego wiadomość aby mi przesłał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No właśnie jakoś się tak przystopowało, ponieważ czekam na Coobcia aby przesłał mi części. Jak tylko je dostane to już z górki będzie. Tylko Coobcio coś zapomina, albo ma dni pełne pracy.

Edytowane przez Jastrząb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm........no co do ceny nie mogę się wypowiedzieć bo nie ma gotowego produktu, na pewno będzie tańszy niż EnergySuspension i inne z USA i UK.

Nie przyglądałem się zawieszeniu 100nx więc nie wiem w jakim stopniu będzie się pokrywało, wiem natomiast że nie trzeba całego kompletnego zestawu kupować, można poszczególne części :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia, wydaje mi się, zawieszenie 100NX i Sunny N14 nie różni się niczym. Tak więc wszystko powinno pasować P&P.

 

Też tak sądzę... ;)

Więc tylko czekać teraz na produkt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cały zestaw Energy suspenson na tył jeszcze nie zamontowany, mam to wszystko wysłać do Jastrzębia...

Są to bardzo proste dwu częściowe tulejki tak więc może lepiej je sfotografuje i zwymiaruje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, ale ciągle czekam na graty od Coobcia, już powiedział że zaadresował pocztówkę :) Jak tylko będę miał wszystko, to zostanie mi opisanie części, co jest co, aby w firmie mieli łatwą segregację i aby nic nie zgubili.

BTW. u mnie też już parę części jest do wymiany i też chciał bym dokończyć ten projekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzisiaj zakupiona bardzo ważna rzecz, a mianowicie tuleja tylnego wahacza wzdłużnego

Obraz%20048.jpg

 

a na dniach mocowanie gum stabilizatora i przedni wahacz z mocowaniem tej największej gumy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz%20050.jpg

 

Dzisiaj doszły poliuretanki od Coobcia :) za co bardzo dziękuje i postaram oddać jak najszybciej. Jutro jade opierdzielić typów ze szrota bo na dzisial mieli mi wygrzebać te mocowania i się nie wyrobili. No ale jesteśmy już na ukończeniu :)

 

w sumie tylko te mocowania i wysyłam do firmy, zobaczymy ile tam im zejdzie, mam nadzieję że jeszcze w tym roku i pod choinkę będzie prezent :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

W końcu z różnymi komplikacjami i przypadkami losowymi oraz WIELKĄ POMOCĄ kolegi Jastrzębia i Wszystkim którzy Mu pomogli zorganizować graty WIELKIE DZIĘKI!!! ,udało się co nieco stworzyć ;)

 

http://www.strong-flex.eu/index.php?page=shop.browse&category_id=370&option=com_virtuemart&Itemid=1

 

Dla forumowiczów NISSAN KLUBU dodatkowy rabat 5% na cały asortyment, w pole KOD RABATOWY wpisać:

 

nissan5

 

i otrzymujecie dodatkowe 5% upustu na wybrane produkty.

Edytowane przez shogunnn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...