Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

caraudio w QQ


Gość miras69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rocznik 2009 przed liftingiem

 

1fb6cee9196f2c18med.jpg

 

Teraz przeczytałem Twój wcześniejszy post, dzięki.

Edytowane przez Krakus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup tani odtwarzacz mp3, pojemny i ładuj tam pliki mp3, kabel mini-jack -> mini-jack

 

potem ustaw w menu radio źródło dźwięku na AUX, odpal odtwarzacz i puszczaj

 

odtwarzacz spoko uzywany nawet z allegro, np. iriver, sony, sansa clip, itp

Edytowane przez paba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji . Umiejscowienie tych gniazd to porażka szalonych konstruktorów Nissana. Trzeba szukać krótkich pamięci USB , bo inaczej ograniczają miejsce w schowku .A ja tam trzymam zapasowe okulary słoneczne i korekcyjne ,przewody zasilajace telefony,przejściówkę 12V USB, latarkę, uniwersalny scyzoryk , podręczne lekarstwa i inne klamoty typu "przydasie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji . Umiejscowienie tych gniazd to porażka szalonych konstruktorów Nissana. Trzeba szukać krótkich pamięci USB , bo inaczej ograniczają miejsce w schowku .A ja tam trzymam zapasowe okulary słoneczne i korekcyjne ,przewody zasilajace telefony,przejściówkę 12V USB, latarkę, uniwersalny scyzoryk , podręczne lekarstwa i inne klamoty typu "przydasie".

 

1. porażka jedna z co najmniej kilku w tym aucie, jednak nie ma rzeczy idealnych

2. można spokojnie poratować się krótką, gustowną przedłużką USB

Edytowane przez paba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup tani odtwarzacz mp3, pojemny i ładuj tam pliki mp3, kabel mini-jack -> mini-jack

 

potem ustaw w menu radio źródło dźwięku na AUX, odpal odtwarzacz i puszczaj

 

odtwarzacz spoko uzywany nawet z allegro, np. iriver, sony, sansa clip, itp

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz pisalem o tym..., polecam nano pendrive thumbsup.gif Tu ich pełno: http://allegro.pl/li...e&change_view=1

 

 

EMTEC nie zawsze jest wykrywany. U mnie w NC nie działa. Próbowałem innych i było podobnie. Dopiero Verbatim (http://allegro.pl/nowy-mini-pendrive-usb-verbatim-8gb-audio-i1882065825.html) zdaje egzamin i śmiga poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czy macie jakieś doświadczenie względem przenośnego dvd montowanego na zagłówki. Chciałbym coś kupić, aby dzieci z tyłu się nie nudziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie jakieś doświadczenie względem przenośnego dvd montowanego na zagłówki. Chciałbym coś kupić, aby dzieci z tyłu się nie nudziły.

Tak kolego montuje córce dvd na dłuższe przejazdy; wygodne i praktyczne jedynie co to pasażer może narzekać bo ja mam tak o rozwiązane,że mocowanie na zagłówku jest na plastikach, ale raczej to nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kolego montuje córce dvd na dłuższe przejazdy; wygodne i praktyczne jedynie co to pasażer może narzekać bo ja mam tak o rozwiązane,że mocowanie na zagłówku jest na plastikach, ale raczej to nie problem.

 

 

ja tez przenosne dvd...montuje na zagłowku ale na szerokich czarnych gumach krAWIEckich....malo widoczne i praktyczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mocowałem jeden trochę większy między siedzeniami do taśmy rozciągnięty od zagłówka do zagłówka. Obsługiwał dwóch małych pasażerów z tyłu.

 

Ostatnio przerzuciliśmy się na audiobooki i to rozwiązanie zdecydowanie POLECAM. 6 godzin słuchania Tomka Sawyera i absolutnego spokoju z tyłu, bezcenne. :)

Prawie nie mogliśmy się doczekać drogi powrotnej bo czekała "Tajemnicza Wyspa" :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...