Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

X-Trail - pierwsze spotkanie użytkowników?


Gość X_S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze moderatora proszę o nie przenoszenie (na razie) tematu do odpowiedniej komórki ;)

Chcę się zorientować czy ktokolwiek miałby ochotę na jakiekolwiek spotkanie, jakby było zainteresowanie to byśmy wtedy rzucili temat do ogólnego nt spotkań/zlotów?

Jak wiadomo X nie jest samochodem offroad'owym, ale czemu nie mielibyśmy się spotkać na jakiejś wycieczce po lesie czy innym miejscu?

Przykład:

 

Moje pytanie, czy ktokolwiek miałby ochotę się spotkać?

Może na razie nie dyskutujmy, że jest nas mało, że trudno się spotkać, a po co, albo gdzie.... tylko pytanie czy są chęci?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie to spotkanie ?

Do spotkania jeszcze daleko ,sprawdzam na razie czy są chęci?

jak się nas uzbiera trochę to wtedy pomyślimy o jakimś miejscu i czasie aby w miarę każdemu to odpowiadało, a może ktoś inny z 4x4 chciałby się dołączyć? zobaczymy?

 

 

A gdzie mam napisać z większą werwą jak nie w dziale X-Trail jak chodzi mi tylko o użytkowników X-Traili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

rozumiem ;)

 

Popieram pomysł na spotkanie wyłącznie z użytkownikami X-ów. Takie spotkanie ma sens, bo możemy podyskutować o konkretnym modelu, a nie o marce ogólnie. Poza tym może udałoby się pojechać gdzieś w teren i trochę się pobawić.

 

Jescze raz popieram pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysł ;)

Chętnych proszę o informację "prywatna wiadomość", jak na razie jest nas dwóch i właściwie już się umówiliśmy, fajnie chłopaki jakybście się dołączyli, w cztery samochody/osoby będzie raźniej :)

czekam na wiadomość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie, użytkownicy X’ów jestem po spotkaniu z X_S i jużsię umówiliśmy na spotkanie w najbliższą niedzielę. Spotkanie samych użytkowników X’ów jestbardzo dobrym pomysłem.

 

Czekamy na chętnych, piszcie na priva do mnie lub X_S’a.

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i pierwsze spotkanie się odbyło, uczestników było............. 2 samochody :D

Poniżej kilka fotek.

Zachęcam do kolejnego spotkania, można porozmawiać o konkretnym modelu...

Może byśmy pojechali na jakąś trasę turystyczną po okolicy?

post-23136-1263821241,9967_thumb.jpg

post-23136-1263821260,4782_thumb.jpg

post-23136-1263821339,6411_thumb.jpg

post-23136-1263821433,6964_thumb.jpg

post-23136-1263821471,3825_thumb.jpg

post-23136-1263821582,1469_thumb.jpg

Tutaj niestety pojawiło się już więcej kontrolek niż powinno, na pocieszenie jedynie to że oba samochody zaaregowały tak samo ;)

post-23136-1263821596,3749_thumb.jpg

post-23136-1263821612,607_thumb.jpg

A tutaj już dalej nie pojechałem, całe szczęście nie byłem sam ;)

post-23136-1263821628,01_thumb.jpg

post-23136-1263821643,7336_thumb.jpg

 

Osoby chętne na kolejne spotkania zapraszam do kontaktu ze mną lub z szumacherkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła skarpa-zdjęcie nr 1. Podejrzewam, że niełatwo było tam wjechać! Co za most przewija się w tle? Chyba most Siekierkowski... mapa

Edytowane przez perkozek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam,Spotkal bym sie chetnie ale bede dopiero latem .W sierpniu bede w okolicah Puszczy Kozenickiej.Jak bedziecie os organizowac to dajcie znac.POZDRAWIAM z Holandi :D:whistle:

Przypomnij się, chętnie coś zorganizujemy, w okolicach Kozienic są ładne lasy :D

A to z drugiego spotkania, tym razem ilość samochodów wzrosła do 3

post-23136-1266833864,7876_thumb.jpg

post-23136-1266833876,9236_thumb.jpg

post-23136-1266833890,1459_thumb.jpg

post-23136-1266833906,2069_thumb.jpg

post-23136-1266833922,9519_thumb.jpg

post-23136-1266833935,5574_thumb.jpg

post-23136-1266833952,0937_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chętnie zwiększę frekwencję. Właśnie dzisiaj dostałem mailem wiadomość o tym temacie, szkoda że tak późno :(. Pojechał bym X-em na jakiś mały survival...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chętnie zwiększę frekwencję. Właśnie dzisiaj dostałem mailem wiadomość o tym temacie, szkoda że tak późno :(. Pojechał bym X-em na jakiś mały survival...

Zapraszam z chęcią, tak się zastanawiam, czy może nie wrzucić odnośnika na forum QQ, może ktoś z Quashqai 4x4 też chciałby się z nami gdzieś przejechać, w sumie mają ten sam napęd?

X-2.2010.wmv

Edytowane przez X_S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harakiri

Witajcie. Od kilku dni mam X-traila. Moja historia 4x4 to Samurai, SJ413, Feroza, Discovery td5, Yamaha Kodiak a teraz też XT. Organizowałem rajdy dla SUVów pod nazwą SUVary. W planie kolejna edycja. Miejsce to prawdopodobnie Góry Świetokrzyskie. Miło mi będzie Was gościć... Zainteresowani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Od kilku dni mam X-traila. Moja historia 4x4 to Samurai, SJ413, Feroza, Discovery td5, Yamaha Kodiak a teraz też XT. Organizowałem rajdy dla SUVów pod nazwą SUVary. W planie kolejna edycja. Miejsce to prawdopodobnie Góry Świetokrzyskie. Miło mi będzie Was gościć... Zainteresowani?

 

Pewnie tak, tylko szczegóły ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Od kilku dni mam X-traila. Moja historia 4x4 to Samurai, SJ413, Feroza, Discovery td5, Yamaha Kodiak a teraz też XT. Organizowałem rajdy dla SUVów pod nazwą SUVary. W planie kolejna edycja. Miejsce to prawdopodobnie Góry Świetokrzyskie. Miło mi będzie Was gościć... Zainteresowani?

Jestem oczywiście zainteresowany B)

 

Witajcie. Od kilku dni mam X-traila. Moja historia 4x4 to Samurai, SJ413, Feroza, Discovery td5, Yamaha Kodiak a teraz też XT. Organizowałem rajdy dla SUVów pod nazwą SUVary. W planie kolejna edycja. Miejsce to prawdopodobnie Góry Świetokrzyskie. Miło mi będzie Was gościć... Zainteresowani?

A jeszcze spytam, czemu zdecydowałeś sie na X? Skoro jeździłeś już samochodami z DUŻO lepszym napędem? Chodziło a właściwości o komfort na "asfalcie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...