Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

V-max N16- problem!!!!!!!!


Gość microlot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość microlot

Wczoraj dorwalem Almerke siostry w celu przetestowania :twisted:

I strasznie sie zmartwilem bo Ona nie chce latac :cry:

A tak powaznie to udalo mi sie z niej wycisnac tylko 165 km/h i to z wielkim trudem :? Silnik 1.5

Niby jakos sie zbiera na 2 biegu jedzie troche ponad 100 na trojce cos ok 150 a jak wrzucam 4 lub 5 to masakra :!: :!: Juz moj microlot jest szybszy a ma silnik 1.0 :!: :!:

 

Czy to mozliwe ze jest az tak strasznie zamulona przez poprzedniego wlasciciela :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli tym autem jezdzila kobieta to nie ma sie co dziwic. Trzeba go konkretnie przepalic :!:

Moja maxima tez jezdizla kobieta. Na poczatku tez byla mulowata ale puzniej sie rozkrecila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pavoolon

u mnie to roznie, byly czasy ze latala ponad 190 na plaskim i 201 z gorki :twisted: ostatnio znowu bieda ale moze dlatego ze zacisk z przodu trzyma i cos przerywa lekko przy 5 tys obr - na czworce 185 a na piatce spada do 180 na plaskim :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac w sobotę z Warszawki poraz pierwszy udało mi się dojść do magicznej wartości, gdzie na początku było 2... Jestem w niezłym szoku bo wcześniej ledwo przekraczałem 190 km. Może to zasługa PB 98, na której ostatno latam :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW : ile V max ma Twoja Maxima :?:

 

ksiazka pisze 112mph ale to przekroczylem zanim cokolwiek zmienilem,

najwiecej co jechalem to 132 mph. bylo by wiecej ale jakis kolek nei wiedzial do czego sa lusterka i zajechal mi droge. mysle ze 140 spokojnie pojdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli tym autem jezdzila kobieta to nie ma sie co dziwic. Trzeba go konkretnie przepalic :!:

Moja maxima tez jezdizla kobieta. Na poczatku tez byla mulowata ale puzniej sie rozkrecila.

 

Wac to wszystko zależy od tego jaka kobieta jeździła. Np moja KM uwielbia puszczać z dymem kolesi na światłach i śmieje się jak oni zarzynają swoje samochodziki żeby ją dogonić. Ale ona miała dobra szkołe przypomnienia jak się jeździ to fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość microlot

Moja druga śliczna połówka tez wolno nie jezdzi i kolesiom nie popuszcza, ale ma w sumie czym pojezdzic, czasami to szlag mnie trafia jak ja mam sie bujac microlotem a Ona swoim potworkiem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu.

Z koelgi Almerką jest coś nie tak, 165km/h licznikowe to za malo jak na silnik 1,5.

 

Sprawdz:

- wielkość i szerokość opon, felg (moze nadwymiarowe są)

- podneis auto i zoabcz czy kola sie lekko toczą

- filtr poweitrza czy liście go nei przytykają, świece

- moze gdzieś jest zagiety wydech lub zapchany katalizator

- czy samochod nie zostawai 4 sladów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość microlot

wszystkie wymienione rzeczy zostaly sprawdzone przed zakupem.Jako takie pojecie mam na ten temat i wszystko (chyba)co bylo mozliwe staralem sie sprawdzic.Coobciu wiem ze 165 to malo bo moj microlot leci 160 :) Ale dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na pierwszych III biegach tak ladnei bangla a na IV i V zdecydowanie gorzej to być moze wina skrzyni ze ma coś zepsutego w sobie i stawai duze obroty :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja almera 1,8 bez problemu wyciaga 200 (paliwo lotos na autoryzowanej stacji)

 

żony micra 1,4 wyciągnie prawie 200

 

przy czym do 180 stabilnosć jest ok (opony 175/15") powyżej 190 zaczyna się wariactwo więc nie polecam. Jak zmienie opony na szersze to sprawdzę. Na razie jestem na etapie co tam najszerszego wejdzie.

 

przy seryjnych 185 w almerze też była tragedia przy 180km/h a teraz przy 205 to jest rewelacja nawet przy 200km/h

 

bardzo ważna sprawa to opony ich opory toczenia (twardość-indeks prędkości, kształt bieżnika)

 

jakiej firmy masz opony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...