Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

V-max N16- problem!!!!!!!!


Gość microlot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszły weekend jechałem A4. 5 dorosłych osób i bagaże jechałem 180km/h jeszcze miałem troche pod pedałem może do 190 by doszło. Licznik pokazuje mi dobrze bo mnie ostatnio suki złapały i nawet mi pokazali kilka km więcej jak na liczniku. Tyle tylko że mam zmienione opony 205/55/16 także są troszke większe. Ale dojście do tej prędkości chwile trwało niestety do rakiety to dużo brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile miełeś na liczniku?

 

ja już jestem po 2 rozrawie sądaowej (zabrali mi prawko po przekroczeniu prędkości o 70 km/h) i sędzia podtrzymała oddanie prawka ale grzywnę i tak dostanę. policja ma 2 miechy na odwołanie

 

uważać na suki z gdyni i pruszcza gdańskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja mam n15 , silniczek 1.4 16v.Najwięcej jechałem 200km/h na prostej .[wtej chwili rozbita ].

 

Czyli jeszcze 10km/h więcej i jechał byś tyle ile maksymalnie wyciga 143 konna Almera GTI Bravo za bajkopisarstwo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pavoolon

nasz N14 1,4 wyciskal w 3 osoby + wakacyjnym bagazem 193 kmh ale to co pokazuje licznik a rzeczywistosc to czesto 2 rozne rzeczy :D przyklad? seryjny fiat 126p na liczniku ktorego ukazywalo sie ponad 125 kmh :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość microlot

Wiem ze nie zawsze licznik pokazuje rzeczywiste wartosci- najlepszym przykladem jest to ze Lanosem 1.6 zamknalem szafe :lol: 5 osob na pokladzie + caly bagaznik, co prawda trwalo to troche czasu ale na liczniku pokazalo sie 220 :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś jechałem ze znajomym (w dwie osoby) jego N16 1.5 (ja jako pasażer) z Konina do Poznania A2 i na budziku dochodziło do 195 km/h.

Porównując z moim silniczkiem czuć, że jest mniej dynamiczny, ale za to w aucie znajomego jest ciszej :? :?: Czyżby w wersji 1.5 było lepsze wyciszenie? To raczej niemożliwe, a on zapewnia, że nic nie robił... Typowe auto seryjne. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
silnik 1,8 jest glosniejszy niz 1,5 szczegolnie przy wyzszych obrotach

 

Ale za to 1.8 jak pięknie sportowo burczy... normalnie radio niepotrzebne :D

No i w końcu większe stadko koni tam tupocze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ta wyliczanka mnie dziwi. Mówimy tu cały czas o silnikach 1,5 i 1,8 one tylko służą do spokojnego przemieszczania. To nie są potwory!! Almera waży 1265kg i trochę mnie dziwi, że taki samochód cały załadowany spokojnie ma uzyskiwać prędkość 190km/h??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem...mój zamyka budzik spokojnie 8)

Wiadomo, potwór to to nie jest ale 1.8 wystarcza.

Cudem techniki też ten silnik nie jest, bo paliwożerny, a moc taką mają teraz z 1.6. Po prostu...do przemieszczania się...żwawego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ta wyliczanka mnie dziwi.

 

To nie miala byc wyliczanka, tylko jak dorwalem Almi siostry to troche sie zdziwilem ze jezdzi tak slabo, jezdzilem juz wieloma samochodami i wiem ze z takim silnikiem i z taka moca to powinno troche lepiej jechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, potwór to to nie jest ale 1.8 wystarcza.

Cudem techniki też ten silnik nie jest, bo paliwożerny, a moc taką mają teraz z 1.6. Po prostu...do przemieszczania się...żwawego :D

 

niestety zgadza się - jakby nie mogli zrobić chociaż o 20 koników więcej.

 

a co do v max ja nadal sie upieram, że bardzo dużo zależy od opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...