Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowa Navara na 2010


Przemeq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szczureczek

Jak przeszczepisz będziesz mocny. Nie wiem czy jest sens. Stoi na allegro frontier po spaleniu, może się opłaca go wziąść na przeszcep mostu, ale inne są wały, krzyżaki... Dużo roboty! Kup poprostu frontier'a :whistle:

Edytowane przez szczureczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że uda się przeszczepić same tarcze... jak się trafi kumata firma która się tego podejmie.

Podejrzewam, że mosty są takie same...

 

.. czy się mylę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku "transplantacji" tarcz z Jeepa ZJ do XJ robi się to bez problemu... więc może jakaś analogia i w tym wypadku jest (tak sie pocieszam) ;)

 

mail: ryszard.lewandowski@intrachem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jest już oficjalny cennik na Polskę, dane techniczne oraz spis wyposażenia:

 

http://nissan-online.webvilag.com/pricelist/download?file=4_7_4

 

 

Silnik wygląda na ten sam 2,5 dci, ale ma chyba wgrany inny program, ponieważ moc wynosi 190 KM i 450 Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artur5250

Silnik wygląda na ten sam 2,5 dci, ale ma chyba wgrany inny program, ponieważ moc wynosi 190 KM i 450 Nm.

 

Mogę się założyć że jak by z chamować ten nowy zestaw to miał by dokładnie takie parametry co nasze powinny mieć B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego, że nowa Navara ma:

 

- przekonstruowane lamp (ksenon niedostępny)

- nowy grill

- nowy zderzak ze wbudowanymi, lakierowanymi spryskiwaczami

- nowa maska

- nowe zderzaki

 

Kod silnika to YD 25 Kai3, 13% niższe spalanie, 10,7 sek do 100 zamiast 11,6

 

Nowy licznik, kamera cofania, ogranicznik prędkości, stacja multimedialna z 9gb hdd.

 

A i nowe tapicerki drzwi i materialy obic.

 

Akurat mi sie leasing konczy w czerwcu wiec w grudniu kupie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu nie ma bębnów :)

 

 

 

 

 

Napęd nadal ten sam bez centralnego mechanizmu różnicowego.

Gdzie to wyczytałeś ?

Edytowane przez Sygma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuję tak z oficjalnej broszury. Nie ma tam ani słowa o tym, oprócz tego, że jest 4wd. Na zdjęciach nowego wnętrza samochodu w serwisie netcarschow.com widać pokrętło z funkcją auto, ale jestem pewien, że to jest wnętrze pathfindera, a przez pomyłkę podpisane navara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luk, mój znajomy gdzieś spotkał w necie informację reklamową o inteligentnym systemie napędowym w Navarze.

Sam nie wiem co o tym myśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś słabo sobie wyobrażam jazdę z takimi parametrami silnika w samochodzie o zawieszeniu Navary bez możliwości zapięcia napędu 4x4 "full time"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

No ja mam silnik jaki mam i powiem że trzeba głaskać pedał gazu bo można stać i palić gumę... Wciska w fotel. I nie mam bocianów pod maską :) tylko ładnie brzmiącą V6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

4.0 kolego :) No w europie benzynę to można tylko w pathu. Ale w lekkim pick-upie też jest świetny. Ja tam polecam, nie zawiodłem się, aczkolwiek był trochę inwestycji bo trafił mi się zaniedbany model. No i oczywiście tańszy :) A miał być D22 a tu taką niespodziankę do domu zwiozłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powracając do tematu ;)

 

Znalazłem gdzieś w internecie wzmiankę o tym, że do Nissan Navary/Pathfindera po liftingu, renault zamierza wrzucić nową jednostkę 3.0 Diesel, jeśli dobrze pamiętam o mocy 240 km i momencie 560 Nm.

 

Ciekawie się zapowiada :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...