Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NGK PFR6G-11


rosan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.W najbliższym czasie będe zmieniał świece -czy ma ktoś namiary gdzie moż na je zakupić w rozsądnej cenie ,w miejscowym sklepiku zaproponowali prawie 100PLN ZA SZTUKĘ.Pozdrawiam i życzę jak najniższych cen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witaj

Nie wiem jaka wersje maximy masz i czy mieszkasz w Warszawie ale dla wersji amerykanskiej sa dwa rodzaje swiec:oczywiscie platynowe i w pewnej czesci platynowe.Oba rodzaje sa przeznaczone dla modelu 3.0

Ich cena to 26zl zwykle po czesci platynowe i 45 zl platynowe.Sa dostepne w Warszawie w firmie POLTEX sprzedajacej czesci dla samochodów amerykanskich,Z tego co wiem obecnie nie maja tych platynowych ale sa do sprowadzenia w ciagu misiaca.

pozdrawiam

HALAK

 

 

Witam serdecznie.W najbliższym czasie będe zmieniał świece -czy ma ktoś namiary gdzie moż na je zakupić w rozsądnej cenie ,w miejscowym sklepiku zaproponowali prawie 100PLN ZA SZTUKĘ.Pozdrawiam i życzę jak najniższych cen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

:roll: troszkę straciłem pewność :oops: jakie przawdłowe oznaczenie świec jest do maxi z 95 3.0 24V6 :?: :oops:

wyciągnijcie mnie z tej niewiedzy i niepewności :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:? no dobra -brak odpowiedzi odebrałem jako potwierdzenie o właściwości wyboru świec-ich oznaczenia ,znajdujących się w temacie wontku 8)

NGK PFR6G-11 -tych szukam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:roll: hhmmmm czyżbym miał zostać królikiem doświadczalnym?? :wink:

no jeszcze troszkę poczekam na inne opinie i może sprawdzę :twisted: najwyżej wybuchnę :twisted:

 

[ Dodano: Pon 06 Mar, 2006 ]

:shock: przeglądam sobie servisówkę i co widzę :shock: świece to PFR5G-11 a nie PFR6G-11 czyżby inna ciepłota :?:

czekam na sprostowanie aaaaa :twisted: będę testował świece BRISK DOR14LGS :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Własnie przyszedl czas na zmiane swiec i u mnie.

 

105zl za sztuke mi powiedziano dzisiaj w sklepie. NGK PFR5G-11 albo PFR6G-11 sam juz nie wiem.

 

Zadzwonilem sobie do sklepiku w USA i swiece BOSCH Platinum IV kosztuja $5.99/sztuka.

Jutro bedzie wysylka do polski :) :) :)

 

psujaut - jakie ty wreszcie kupiles??? PFR5G-11 czy PFR6G-11 ??? Jak bede zmienial to zobacze jakie mam bo wiem ze tez byly NGK Platinum.

 

Pzd.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psujaut

kupilem PFR6G-11 ale tylko 4 :roll: bo tyle gość miał na aukcji allegro :? brakujące planowałem dokupić w sklepie za 65zł za sztukę(sklep w Tczewie-PIOMIR się nazywa ,jak nie przekręciłem :oops: )

ale ponieważ nabralem wątpliwości i jednak mam w zwyczaju testowanie różnych wynalazków więc zastosuję świece BRISK DOR14LGS

psujaut - jakie ty wreszcie kupiles??? PFR5G-11 czy PFR6G-11 ??? Jak bede zmienial to zobacze jakie mam bo wiem ze tez byly NGK Platinum.

to odpowiedż -dopowiedz sobie resztę sam :wink:

http://www.ngkntk.pl/index.php?id=1319&amp...++++++++++++A32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psujaut
NGK PFR5G-11 albo PFR6G-11 sam juz nie wiem.

psujaut - jakie ty wreszcie kupiles??? PFR5G-11 czy PFR6G-11 ??? Jak bede zmienial to zobacze jakie mam bo wiem ze tez byly NGK Platinum.

:? sam już nie mam pojęcia jakie są najwłaściwsze- :oops: -sami zdecydujcie :?

swieczki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NGK PFR5G-11 albo PFR6G-11 sam juz nie wiem.

psujaut - jakie ty wreszcie kupiles??? PFR5G-11 czy PFR6G-11 ??? Jak bede zmienial to zobacze jakie mam bo wiem ze tez byly NGK Platinum.

:? sam już nie mam pojęcia jakie są najwłaściwsze- :oops: -sami zdecydujcie :?

Obrazek

 

standard mowi PFR5G-11

 

BTW: skad wzioles taka fajna serwisowke :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...