Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NGK PFR6G-11


rosan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość psujaut

:roll: sądziłem ,że będą świece takie jak w tytule PFR6G-11 :?

 

[ Dodano: Nie 26 Mar, 2006 ]

:twisted: i tak jak pisałem będę pierwszym testerem innych świec :twisted:

i od 9.03.2006 jeżdżę na świecach BRISK DOR14LGS i powiem wam ,że jest całkiem fajnie -silniczek jest "płynniejszy" w czasie wkręcania się na obroty :D pracuje równo i właściwie tak jak wcześniej :lol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odgrzeje troche kotleta bo sam przymierzam sie do zmiany swiec w maximie. Zastanawiam sie jakie swiece zastosowac. NGK, Denso, bosch czy moze brisk? Zwykle czy platyny? W aucie bedzie lpg czy to ma znaczenie ktora swieca bedzie lepsza? Psujaut jak sie spisywaly te briski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to do maximy przewidziane są tylko platyny. Znajomy jak założył zwykłe to fura w ogóle nie chciała jeździć. Do gazu na pewno odradzałbym boscha. Na pewno na NGK się nie zawiedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

markos,

dałeś PFRG511?

 

bo wyżej były kontrowersje...

 

[ Dodano: Wto 16 Wrz, 2008 20:55 ]

upps,

pytanie to:

czy zmieniłeś na NGK PFR5G-11?

 

zmieniałem świece kilka miesięcy temu powiedziałem tylko że muszą być platynowe NGK i tak naprawdę nie wiem jakie mi włożyli, kultura pracy silnika trochę spadła, bo na D z nogą na hamulcu pojawiły się drgania na kierownicy ale w związku z tym że razem z wymianą świec robiłem regenrację poduszki silnika to zwaliłem na zbyt twardą nową poduszkę a mechanik mnie uspakajał że poducha się ułoży i drgania znikną, ...nie zniknęły do tej pory.

 

Poza tym miałem ostatnio epizod z problemem z uruchomieniem po szybkiej jeździe w ulewnym deszczu. Musze się za to zabrać, bo starsznie mnie irytuje jak mam w aucie coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym miałem ostatnio epizod z problemem z uruchomieniem po szybkiej jeździe w ulewnym deszczu. Musze się za to zabrać, bo starsznie mnie irytuje jak mam w aucie coś nie tak.

 

Pocieszę Cię! Nie tylko Ciebie! :) Gumka, antenka, pasek... wszystko ma być idealne :) a to kosztuje ale ile radości sprawia posiadanie tak perfekcyjnego autka! :) Tylko czy to już choroba czy jeszcze hobby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...