Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Montaż halogenów


velociraptor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

fragles13 jeżeli nikt nic nie kombinował :P to przekaźnik powinien być na swoim miejscu :one:

 

tu masz gotowy schemat przekaźników pod maską...

 

81bfe1dacb9a7728.jpg

 

mam nadzieję że rozwiałem Twoje wątpliwości ;)

 

Jak coś to pytaj ... bo kto pyta.... :D

 

Pozdrawiam

-Rentgen-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sie podłączyć pod temat szukam plastikowych osłon do halogenów do mojej primerki został mi skradziony prawy halogen i ta osłona z lewego. Na allegro znalazłem halogen tylko bez tego plastiku. Moze ktoś ma na zbyciu albo wie gdzie nabyć bede wdzięczny za info. pozdrawiam dejneks ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fragles13
fragles13 jeżeli nikt nic nie kombinował :P to przekaźnik powinien być na swoim miejscu :one:

 

tu masz gotowy schemat przekaźników pod maską...

 

Obrazek

 

mam nadzieję że rozwiałem Twoje wątpliwości ;)

 

Jak coś to pytaj ... bo kto pyta.... :D

 

Pozdrawiam

-Rentgen-

 

Dzięki, Rentgen!

Powiedz mi jeszcze jak mam plusika dodać że pomogłeś?;)

 

[ Dodano: Pon 21 Lip, 2008 22:34 ]

Pozwolę sie podłączyć pod temat szukam plastikowych osłon do halogenów do mojej primerki został mi skradziony prawy halogen i ta osłona z lewego. Na allegro znalazłem halogen tylko bez tego plastiku. Moze ktoś ma na zbyciu albo wie gdzie nabyć bede wdzięczny za info. pozdrawiam dejneks ;)

 

Widziałem niedawno na allegro halogen z tym plastikiem do P11 przy okazji poszukiwania halogenów do swojej:) Także warto zajrzeć od czasu do czasu jak nikt nie odstąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Rentgen!

Powiedz mi jeszcze jak mam plusika dodać że pomogłeś?;)

 

NMZC fragles13 :)

...przecież musimy sobie jakoś pomagać :P

 

...co do plusika to nie mam pojęcia :029: ... musisz zapytać bardziej doświadczonych kolegów

 

kupiłem na allegro halogen tylko bez plastiku. a samych plastików na allegro nie znajde ;(

 

dejneks poszukaj dokładnie na allegro i otomoto... teraz pełno u nas angoli jest a zaślepka od halogenów na pewno będzie pasowała... nie szukaj jako "zaślepka" tylko patrz na całe autka które są oferowane na części ... najczęściej już po zdjęciach widać czy auto ma halogeny czy też nie... kilku klubowiczów już tak znalazło :P

 

Pozdrawiam

-Rentgen-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rentgen, z 2-3 razy w tyg. kopię allegro i piszę e-maile dzwonię i każdy mówi mi przykro mi ale już nie mamy :/ jestem ciekawy czy w serwisie bym dostał takie coś i za ile..

Janusz_lublin, a skąd mam taki przekaźnik wziąć z rozbiórki primy jakieś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rentgen, z 2-3 razy w tyg. kopię allegro i piszę e-maile dzwonię i każdy mówi mi przykro mi ale już nie mamy

 

...ale już nie mamy!!!...właśnie ... więc widocznie mieli :one:

rozglądaj się tylko na rozpoczynających się aukcjach to może upolujesz :P ...sam tak kupiłem cały komplet (halogeny+zaślepki+przekaźnik+manetka) :diabel:

 

... z serwisem daj sobie spokój !!!! ... mi za pióro wycieraczki na przedni reflektor powiedzieli ..... 170zł !!!!!!! :zdziw: :fuckyou2: :zdziw: ... na alledrogo kupiłem za 14.90zł :diabel:

 

przekaźnika szukaj od używek - schemat masz wyżej :027:

 

Pozdrawiam

-Rentgen-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fragles13

No i udało mi sie znaleźć kable od halogenów. końcówki były zaizolowane taśmą i pochowane. A co ważniejsze, jest też przekaźnik:D Co prawda nie znalazłem go w tej puszce (widocznie deasle mają inaczej niz na tym schemacie), ale sprawdziłem, że przy przekręconym przełączniku w pozycję włączenia przednich halogenów (zapala się zielona kontrolka) pojawia się napięcie 12V na tych kablach. Także wszystko jest, ok, tylko kupić halogeny i zamontować!:)

Tylko się zastanawiam czy nie zamontować halogenów od innego modelu (chociażby od P12) - wstawić zaślepki plastikowe i wmontować w nie te halogeny. Bo do P12 kosztują 60 zł/sztuka a do mojego od 200zł/sztuka.. :(

Zrobił ktoś kiedyś taki myk? Nie wydaje mi się aby były gorsze te halogeny z P12..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Witaj:)a nie wiesz moze jak sie zabrac do wymiany zarówki w tym halogenie przeciwmgielnym przednim bo nie wiem od czego zaczac bo mam ja dopiero od 7dni:)pozdrawiam

odkręć z przodu ten plastiki na 1 śrubkę potem odkręć halogen i wyciągnij go do siebie i przekręć gniazdo jak byś chciał otworzyć słoik :) i powinno wyjść , powodzenia

 

----

 

dałem radę dziś zamontować halogeny wszystko poszło good , jedynie mała zware zrobiłem i troszkę główkowałem ale dało radę 1 bezpiecznik strzelił :)

 

aa4f7005cb749a2am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A ja zapytam czy chodzi o przekaznik nr 7 czy 11? 

 

Udalo mi sie zakupic halogeny za 50zl komplecik :) Sprawdzilem ze kable sa pochowane wiec zostaje kupic przelacznik zespolony :) Mam tez pytanie czy trzeba sciagac kierownice do wymiany przelacznika zespolonego?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeżeli masz wszystkie detale z przekaźnikiem to sam montaż to tylko 5 minut. Trochę więcej zajęło mi wymiana manetki bo nie wiedziałem jak się za to zabrać :). Kiery nie trzeba ściągać.

 

Co do ceny to żeś wyrwał okazje jakich mało.

Edytowane przez P11DK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...