Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kamera cofania Note (nawigacja Nissan Connect)


Mac27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bartosz,no przecież o tym pisałem,trzeba sobie sprawdzić,reszta to przypuszczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szanowni mam dziwny problem....pewnie prozaiczny:)

 

Córa mi zaklikała n.connect podczas trasy. Navi działa idealnie ale tło map mam cale ciemne jakby do jazdy w nocy -odmienne niż to w avatarze gdzie jest jasne.

 

I nie chodzi tu o tryb ściemnij / rozjaśnij z lewego górnego rogu, który nadal ów ciemne tło potrafi jeszcze bardziej przyciemić. Jak to to zmienic. Za cholere tej opcji nie moge znaleźć

 

 

dialog z przed chwili...

ja: dobra napisalem

żona:po co? przeciez jest instrukcja

ja: znasz kogos kto czyta instrukcje?

żona: tak ja, zobacz rozdzial 7.3.....

ja.....nic nie mowic ide do auta....

post-51402-0-44238500-1362932334_thumb.jpg

Edytowane przez gmarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czeslaw4

Marcin:) Miałem taką sytuację, którą niechcący sam zrobiłem. Otóż aby rozjaśnic lub ściemnić ekran trzeba nacisnąć jeden raz przycisk "słońce/księżyc" . Pojawi się pasek na dole ekranu a przed paskiem słońce lub księżyc. Po chwili on znika i dlatego należy szybko pokręcić prawą gałką regulująć jasność.

Jeśli przed paskiem pojawi się księżyc to należy przyciemnić do własnego upodobania. Aby pokazało się złoneczko przed paskiem, trzeba wcisnąć przycisk "słońce/księżyc" dwa razy a potem raz i rozjaśnić tak aby odpowiadała Ci jasność ekranu na dzień. Te ustawienia system zapamięta.

Potem, zależnie czy jedziesz w dzień czy w nocy, przestawiasz ekran podwójnym przyciśnięciem "słońce/księżyc"

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Czeslaw4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Trudno mi powiedzieć które gniazdo w tym egzemplarzu jest gniazdem video.Bo pod takie gniazdo musisz podpiąć,a dodatkowo + od lampy cofania i wzbudzenie ekranu.Być może że wiązka która jest u Ciebie wpięta ma oznaczone wtyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

W internecie znalazłem zdjęcie mojej fabrycznej nawigacji. Nie wyciągałem swojej jeszcze.W które gnazdo można by  podpiąć pod ten fabryczny "ekran" kamerę cofania?

Pozdrawiam.attachicon.gifTył radia.bmp

 

Witam,

 

Przerabiałem ten temat - niestety nie da się. NC pakowany do Nota nie obsługuje kamery cofania (ma inne numery serii niż te dawane np. do QQ) - Pin 41 (w/g service manuala dający sygnał video) w notwskim NC tego sygnału nie podaje. Również piny 43 i 44 odpowiedzialne za zasilanie kamery nie dają napięcia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...