Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

X-Trailowe SUVary


Gość harakiri
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość harakiri

Wg mnie ok, tak z 10 samochodów to by się przydało :)

Może na początek wrzuć link QQ, albo Navary, bo na ogólnego to nie wiem czy jest sens, bo za dużo osób tego chyba nie czyta? Chyba, że miałeś na myśli kogoś "innego", w sensie nie z Nissanem ;)

Mam "wyznawców" SUVar, którzy gdyby się dowiedzieli to miałbym przechlapane. Na SUVarach nie może byc więcej niż 15 samochodów. Zrobimy mocna frakcje X-trailową :) Edytowane przez harakiri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam "wyznawców" SUVar, którzy gdyby się dowiedzieli to miałbym przechlapane. Na SUVarach nie może byc więcej niż 15 samochodów. Zrobimy mocna frakcje X-trailową :)

to mi się podoba :)

 

Mam "wyznawców" SUVar, którzy gdyby się dowiedzieli to miałbym przechlapane. Na SUVarach nie może byc więcej niż 15 samochodów. Zrobimy mocna frakcje X-trailową :)

byłeś przy tym?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harakiri

 

 

byłeś przy tym?

 

 

Toż to ja filmowałem. Film sie urywa bo nie wytrzymałem i pobiegłem ratować. Dla zainteresowanych info, że Def wyjechał o własnych siłach. Aha na SUVarach nie będziemy jechac przez tą rzekę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to ja filmowałem. Film sie urywa bo nie wytrzymałem i pobiegłem ratować. Dla zainteresowanych info, że Def wyjechał o własnych siłach. Aha na SUVarach nie będziemy jechac przez tą rzekę :rolleyes:

to może zaproś kolegę z Deffa, to nam pokaże co potrafi, a może i nam się przyda w razie co?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harakiri

to może zaproś kolegę z Deffa, to nam pokaże co potrafi, a może i nam się przyda w razie co?

:)

Def sprzedany ale inny kolega ma Pajero. Nie przewiduje jednak konieczności przydatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwszy weekend czerwca. Trasa ulta-lajt. Dzieci mile widziane. Maksimum 15 załóg. Wpisowe około 150 pln/auto. Za te pieniądze dostaniecie przygotowaną trasę - tzn wycięte gałęzie , opłacone zgody lokalesów i ewent. leśników, zimny bar i ciepły grill lub obiad, plus niespodzianka jak zwykle. Chociaż w nazwie i na nalepkach będzie słowo "rajd" to tak naprawdę będzie to interesująca - mam nadzieję - wycieczka. Spodziewam się udziału kilku kolegów z poważnymi terenówkami więc dodatkowo popatrzymy na ich harce. Chętnych proszę o deklaracje. Osobom z daleka pomogę w rezerwacji noclegów - ich koszt( 30-45pln/os) nie jest jednak wliczony we wpisowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Czy przełożenie terminu wchodzi w grę? Niestety 3 pierwsze weekendy to komunię i ja nie będę mógł uczestniczyć.

Edytowane przez szumacherek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy weekend czerwca. Trasa ulta-lajt. Dzieci mile widziane. Maksimum 15 załóg. Wpisowe około 150 pln/auto. Za te pieniądze dostaniecie przygotowaną trasę - tzn wycięte gałęzie , opłacone zgody lokalesów i ewent. leśników, zimny bar i ciepły grill lub obiad, plus niespodzianka jak zwykle. Chociaż w nazwie i na nalepkach będzie słowo "rajd" to tak naprawdę będzie to interesująca - mam nadzieję - wycieczka. Spodziewam się udziału kilku kolegów z poważnymi terenówkami więc dodatkowo popatrzymy na ich harce. Chętnych proszę o deklaracje. Osobom z daleka pomogę w rezerwacji noclegów - ich koszt( 30-45pln/os) nie jest jednak wliczony we wpisowe.

Mni eteż nie pasuję, chciałem tam być. Możesz to zmienić? A tak w ogóle to są w końcu chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się udziału kilku kolegów z poważnymi terenówkami więc dodatkowo popatrzymy na ich harce

 

Ja osobiście to chciałem się spotkać z użytkownikami X-a o pojeździć sobie gdzieś blisko a nie patrzeć na kolegów na terenówkach jak się popisują i takie tam obiadki, jak mi sie zamarzy piknik to sobie pojadę z przyjaciółmi na majówkę.

Edytowane przez wojtgor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...