Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

spis telefonów


Marek1957
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z z jakich telefonów można załadować listę kontaktów. ja ma Nokie E 51 i nie mogę tego zrobić może coś robie żle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z z jakich telefonów można załadować listę kontaktów. ja ma Nokie E 51 i nie mogę tego zrobić może coś robie żle

Mam ten sam telefon. Bez problemu sparowany i skopiowana lista kontaktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można kontaktów automatycznie skopiować, jedynie ręcznie wpisać

Można, można. Ale, niestety, po pierwsze - pojedynczo (nie mogłem wysłać na raz całej książki), a po drugie, w kontakcie nie może być polskich liter. Tak działa toto przynajmniej z moim LG GT500 i zwykłym radiem z CD w QQ (nie NC). W menu radia jest opcja importu kontaktu po BT, trzeba ją wybrać, a potem można wysłać kontakt z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samsung avila idealnie pracuje z nissan connet .Sciągnął bez problemu ksiązke felefoniczną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich dotychczasowych doświadczeń:

Nokia n95 8gb - łączy się z NC ale przy próbie ściągnięcia książki kopiuje tylko jeden kontakt i nic więcej;

Nokia e51 - łączy się oraz bezproblemowo ściąga książkę telefoniczną;

Samsung U-600 - tak jak nokia e51;

6310i - znajduje go, można autoryzować ale nie chcę łączyć, zapewne zbyt stary model;

 

Z informacji uzyskanych u dilera: NC jest kiepsko kompatybilny z wszelkiego rodzaju nokiami.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moją Nokią 5800 współpracuje bez problemu. Cała lista kontaktów została zaimportowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (ci, którym udało się zaimportować całą książkę), czy macie w nazwach wyłącznie literki z alfabetu łacińskiego, czy któryś z Was miał wśród kontaktów również takie z pl-literkami? Zastanawia mnie fakt, dlaczego czasami importuje całość, a czasami tylko jeden kontakt zamiast wszystkich (ja tak miałem, przy czym nie był to ani pierwszy ani ostatni kontakt z listy, a ostatni przed pierwszym z polskimi literkami w nazwie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Panowie (ci, którym udało się zaimportować całą książkę), czy macie w nazwach wyłącznie literki z alfabetu łacińskiego, czy któryś z Was miał wśród kontaktów również takie z pl-literkami? Zastanawia mnie fakt, dlaczego czasami importuje całość, a czasami tylko jeden kontakt zamiast wszystkich (ja tak miałem, przy czym nie był to ani pierwszy ani ostatni kontakt z listy, a ostatni przed pierwszym z polskimi literkami w nazwie).

 

Ja w telefonie wpisuje kontakty z polskimi literkami ... ą, ż, ł itp. I działa jak ma działać. Mała uwaga to ...

 

... przy odbiorze QQ sprzedawca sparował moją Nokie E66 z NC. Po sparowaniu czekał aż automatycznie NC pobierze sam kontakty z telefonu, ale to mu się nieudało. W domu zrobiłem tak jak jest w instrukcji tj. setup - phone - downolad phonebook now i wtedy wszytsko ładnie zadziałało i działa bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich dotychczasowych doświadczeń:

Nokia n95 8gb - łączy się z NC ale przy próbie ściągnięcia książki kopiuje tylko jeden kontakt i nic więcej;

 

 

SE P990i też tylko po sztuce. Chyba, że ja robię coś nie tak.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Nokia E66 nissan connet bez żadnych problemów.

se w995 sparowal bez problemow, ksiazka telefoniczna dodana do nc ale...bez opisow :( same numery telefonow wiec nieprzydatne dla mnie. nie mialem jednak czasu 'bawic sie' bo wakacje sie zaczely. pozdrawiam przyszlych wakacjuszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

SE P990i też tylko po sztuce. Chyba, że ja robię coś nie tak.

 

pozdrawiam

Z mojej Nokii 5800 zaimportował całą książkę (miałem opisy bez polskich liter), ale teraz jak dodałem nowy kontakt z polskimi literami, to wgrały się same numery bez opisu. Nawet jak usunąłem polskie litery, to ciągle importuje same numery. Kasuję starą książkę i wgrywam nową w całości. Jak wgrać kontakty pojedynczo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon Samsung Spica i5700: parowanie bez problemu, rozmowy -jakość świetna, pobrał wszystkie (chyba kontakty), niestety zamiast polskich liter -krzaki.

 

Dodatkowo NC potrafi się połączyć z telefonem w trybie stereo i można bezprzewodowo słuchać muzyki (przycisk AUX)

 

W tym telefonie jest system Android 1.6, więc przypuszczam że inne z tym systemem będą działały podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że po sparowaniu jakiś czas temu telefonu (Nokia e66) z NC, pobraniu kontaktów nie mam tych które od tego czasu dodałem bezpośrednio na telefon. Tak jakby NC nie uaktualniał ksiązki kontaktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że po sparowaniu jakiś czas temu telefonu (Nokia e66) z NC, pobraniu kontaktów nie mam tych które od tego czasu dodałem bezpośrednio na telefon. Tak jakby NC nie uaktualniał ksiązki kontaktów.

 

 

 

E-52 importuje ksiazke ale wycisza radio ...odpala sie funkcja czytania z telefonu - byc moze mam zle ustawienia w telefonie mozna to zmienic?

 

 

Jawrob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że po sparowaniu jakiś czas temu telefonu (Nokia e66) z NC, pobraniu kontaktów nie mam tych które od tego czasu dodałem bezpośrednio na telefon. Tak jakby NC nie uaktualniał ksiązki kontaktów.

Witam,

Automatyczna aktualizacja listy kontaktów przy każdym połączeniu BT sparowanego telefonu z NC nie jest przeprowadzana, bo przy dużej ich liczbie zajmowałoby to zbyt wiele czasu i w konsekwencji byłoby uciążliwe dla użytkownika. Bezproblemowo można zaktualizować listę kontaktów sparowanego telefonu w menu NC, w każdym czasie w miarę potrzeb bez konieczności usuwania i ponownego parowania telefonu.

Pozdrawiam,

Decanus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki: czy komukolwiek wyświetla się nazwa z książki telefonicznej przy połączeniu przychodzącym? Zaimportowałem książkę ale mimo to jak ktoś dzwoni to wyświetla się tylko numer telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam zapisany kontak w swojej książce telefonicznej to wyświetla mi się imię osoby dzwoniącej. Dodam że obsługując z NC listę połączeń odebranych,wybieranych, nieodebranych to również mam imiona osób z ksiązki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam zapisany kontak w swojej książce telefonicznej to wyświetla mi się imię osoby dzwoniącej. Dodam że obsługując z NC listę połączeń odebranych,wybieranych, nieodebranych to również mam imiona osób z ksiązki.

 

Świetna wiadomość! U mnie pomimo zaimportowania książki wyświetlają się numery.

Możesz napisać w jakim dokładnie formacie masz zapisane numery w telefonie (np +48501300400 czy 0501300400 czy 501300400)

 

Masz polskie znaki? Jaki telefon?

 

:-)

 

Pytam się, bo masz chyba najpełniejszą obsługę w Nissan Connect...

 

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać w jakim dokładnie formacie masz zapisane numery w telefonie (np +48501300400 czy 0501300400 czy 501300400)

 

Masz polskie znaki? Jaki telefon?

 

Numery w telefonie zapisane mam w formacie +48501300400, używam polskich liter tzn. ż, ł itp. a telefon to Nokia e66.

 

Podczas odbioru auta sprzedawcy udało się tylko połączyć bezprzewodowo NC z telefonem. Ksiązka nie chciała się automatycznie zaimportować i dopiero w domu zrobiłem to ręcznie zgodnie z instrukcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam Samsunga, model chyba 3010, bezproblemowo skonfigurowałam telefon z NC, przy połączeniu przychodzącym wyświetla się pełna nazwa dzwoniącego, tak, jak mam zapisane w książce. I o dziwo, są niektóre polskie litery, tj. "ź". :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...