Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

spis telefonów


Marek1957
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Numery w telefonie zapisane mam w formacie +48501300400, używam polskich liter tzn. ż, ł itp. a telefon to Nokia e66.

 

Podczas odbioru auta sprzedawcy udało się tylko połączyć bezprzewodowo NC z telefonem. Ksiązka nie chciała się automatycznie zaimportować i dopiero w domu zrobiłem to ręcznie zgodnie z instrukcją.

Też mam Nokie e66 i zdarzało misię podobnie. Generalna zasada dla telefonów z Symbianem - musisz wpisać nr kontaktu tak jak się wyświetla w samochodzie. U mnie np musiałem usunąć wszystkie zera i prefiksy +48 przed numerem. To pomogło.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja mam inny problem :(

niestety nie posiadam NC, telefon HTC Tytan Kiser II, parowanie bez problemu, dodawanie kontaktów pojedynczo po BT - udało mi się przesłać tylko 2 kontakty, reszty zestaw QQ nie widzi pomimo, że HTC pokazuje status "kontakt wysłany".

mam też dziwny objaw po włączeniu stacyjki i uruchomieniu silnika, QQ łączy się z HTC (Connect OK) i od razu pokazuje Calling ... i się wiesza, nie wybiera żadnego numeru, nie łączy się, tylko wyłączenie stacyjki powoduje odblokowanie zestawu audio. Po ponownym włączeniu stacyjki to samo.

Doraźnie poradziłem sobie skasowaniem telefonu z listy sparowanych i ponownym sparowaniu. Efekt powtórzył się po 1-2 dniach. Znowu skasowałem i ponownie sparowałem, kilka dni już działa OK (nie łączy się automatycznie) choć nadal nie mogę dodać kontaktów :(

Dodam że w HTC mam Windows Mobile 6.x.

odświeżę temat,

sprawdzałem również na drugim egzemplarzu z Windows mobile 6.1

również nie działa przesyłanie kontaktu

wgrywałem również patch'e do Tytan Keiser II ze strony producenta - również nic nie wniosły

 

czy ktoś ma pomysł co z tym fantem zrobić ??

 

dodam, że problem z Auto-Calling...zniknął po ostatnim usunięciu z listy sparowanych i ponownym sparowaniu :)

Edytowane przez taaatooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam,

Czy macie problemy z dodawaniem książki telefonicznej do NC z Iphone 4s ?

Pozdrawiam

M.

żadnego problemu nie mam. Mam piątkę ale system ten sam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dopisaniu iphone do systemu dochodze do momentu " send name" czyli przeslij pozycje ... No i nie wiem jak przeslać kontakt poniewaz iphone nie ma opcji wysylania kontaktu przez bluetooth a jedynie smsem lub mailem ? Chyba pozostaje mi wprowadzanie ręczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba z nc musisz wybrać opcje żeby pobrał kontakty z telefonu i wtedy connect sam pobiera kontakty wszystkie

 

Byłem sprawdzić w aucie. Laczysz tel. pózniej wchodzisz w opcje, dalej telefon i pózniej download phonebook i czekasz ok. minuty

Edytowane przez Dareq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, Acenta nie ma connect więc mogę tylko ręcznie dopisać kontakty do książki :-) Auto mam od kilku dni i dopiero uczę się go

Edytowane przez markus351
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, Acenta nie ma connect więc mogę tylko ręcznie dopisać kontakty do książki :-) Auto mam od kilku dni i dopiero uczę się go

Ja też od niedawna mam nowego QQ Acenta bez Nissan Connect i na pewno auto może sobie sobie skopiować książkę - mi z mojego HTC One skopiowało bez problemu po podłączeniu przez bluetooth. Więc zapewne jest to tylko kwestia kompatybilności z różnymi markami telefonów,niestety nie działa ze wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...