Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

lampy do p11


Gość phil750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam myślałem o zamontowaniu w swojej p11 lamp od infinity g20 do przodu ale znalazłem taki filmik

i zauważyłem w 46 sekundzie filmu lampy soczewkowe które super wyglądają od czego są te lampy bądź jak przerobić swoje aby tak wyglądały??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co tamto auto to jest infiniti ze stanów i tam jest dużo więcej gadżetów do primer tj. do g20, i te lampy to pewnie jakieś oryginalne tuningowe. W polsce można kupić soczewke uniwersalną wypolerować szkło odblask na czarny mat i masz coś w podobie. Tylko niewiem jak to jest dokładnie z tymi soczewami ale ziomek zrobił coś takiego w golfie i miał tylko krótkie bo żeby to fajnie wyglądało wsadził tylko jedną soczewke ale efekt był zajefajny;] . A co do lamp z g20 to masz dwa wybory stany lub japonia żadne u nas niedozwolone :whistle: więc jak niemasz znajomego diagnosty to zapomnij o przeglądzie. A dróga sprawa to przy kontroli jak się by panowie miśki doczepili to też mogą dowód zabrać :rolleyes2: . Ale jak już byś się uparł to lepiej kupić z USA do w japoni ruch lewostronny więc bajka taka jak w anglii. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

odgrzewajmy, odgrzewajmy. Macie moze jakies pomysly na przerobke przednich lamp? :) Tylko nie malowanie na czarno bo to bez sensu :/ Szkoda, ze do naszych p11 nie ma zadnych gadzetow :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq22 --> Nie mam na mysli zabawy w wstawianie xenonow. to nie samochod to takich rzeczy. Mam na mysli, jakas delikatna brew albo jakies ladne klosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

znalazlem na allegro gosc sprzedaje primerke wlasnie z przerobionymi lampami na soczewkowe , zawsze mozna zadzwonic i pogadac na ten temat :)http://moto.allegro.pl/nissan-primera-p11-97-2-0-aut-klim-do-popr-blach-i2569860910.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze widzisz. i tak ma być bo teraz soczewka kieruje wiązką światła a nie klosz reflektora

zobacz jak jest w maździe 626 około 95r. od mijania masz soczewkę a na przeciwko niej czyste szkło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Mateusz_P11_144

Ja w mojej p11.144 zamontowałem xenon ;)

Co prawda oryginalny układ samopoziomowania był domontowany we Francji. I muszę przyznać ze "widzialność" w porównaniu z fabrycznymi to niebo a ziemia.

Nie mam tylko sprysków bo szkoda mi było zderzak dziurawić ;

Edytowane przez Mateusz_P11_144
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do xenonów spryski są wymagane, więc jak już tyle zrobiłeś to i spryski zamontuj ;)

Edytowane przez zuh1305
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Mateusz_P11_144

Do xenonów spryski są wymagane, więc jak już tyle zrobiłeś to i spryski zamontuj ;)

 

Wiesz.. Niby tak ale przeglądy normalnie przechodzę więc albo nie znają się diagności albo tak profesjonalnie to jest zrobione że myślą że tak ma byc ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Włąsnie zauważyłem. Gdy jest lampa reflektorowa swiatło Xenonu rozszczepia się i może powodować oslepianie przez rykoszet światła w kloszu,zaś w soczewce światło jest ładnie skupione i nie widze moim zdaniem ani potrzeby układu samo poziomowania ani sprysków tym bardziej że zawsze przed jazdą przecieram szmatką reflektory. Ale wile razu przepisy mijają się z rzeczywistościa.

Osobićie goniłbym ludzi którzy montują xenon np w passatach b4,b5 przed fl. Tam szkła kloszy są ryflowane i w ogóle zabija efekt ksenonu i faktycznie oślepia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak my w p11 też mamy ryflowanie i cały problem polega na tym że stare lampy mają poobijane i przymatowane szkło co powoduje że cześć światła rozszczepia się na szkle

choć nasza lampa ma osłonkę na żarnik i swieci dokładnie w te miejsca gdzie świeci żarówka halogenowa wiec nie ma problemu

 

np od dołu cały żarnik jest przykryty a od góry do połowy ,,,dlatego w P11 są takie ładne dwa słupy światła torszkę mnie to irytuje bo nie doświetla pobocza a mam nową lampę Valeo ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...