Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pomżecie wybrać aluski :)


Gość mieszko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a te ostatnie są na OZ Racing F1 tylko sorki za jakość to tak na szybkiego B)

1 i ostatnie... jakoś nie potrafię się do czarnych alufelg przestawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wskazane to prawie wszystkie słabizna.

 

Zbyt nowoczesne wzory do P11, jedynie OZ się jakoś broni.

 

Zresztą, wiesz jak jest z felgami, każda wygląda inaczej, a o gustach się nie dyskutuje...

 

 

Jak chcesz tylko wygląd, to niskim kosztem znajdziesz fajne "repliki" na allegro. Można też wybierać spośród bardziej renomowanych kolekcji podobnych chińskich producentów typu Dragwheels (kilka świetnych propozycji dla P11 znajdziesz w ich ofercie).

 

Można wybrać też jakieś ponoć trwalsze felgi popularne... Dezent, TSW itp... ale wzory są wtedy nijakie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Można wybrać też jakieś ponoć trwalsze felgi popularne... Dezent, TSW itp... ale wzory są wtedy nijakie...

otóż to...

odnośnie tych 'replik' z allegro mimo ze mi sie podobają to z przymrózeniem oka obserwuje <_<

musze jednak przyznać ze faktycznie ciezko coś dostac do nissmo fajnego w przeciwieństwie do innych marek nie ma tu dużego wyboru :blink:

owszem są solidne i ciekawsze no ale cenowo nie zachecają :whistle:

choćby ROTA SUBZERO

post-30514-1281137457,2738_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na samym dole stronki są zdjęcia z zajefajnymi felami

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/55701-mrc-sunny-n14-gti/page__pid__745517__st__100entry745517

Mnie się bardzo podobają

dzieki solar, dobre fotki

i najprawdopodobniej od wiosny mój czarnuch bedzie się kulał na tych OZ-iego WHITE or BLACK albo jakieś białe szprychowane chodzą mi po głowie B)

 

P.S z tego co widziałem to koles tego TOP SPORT-a ma na sprzedaż B)

 

Panowie a co powiecie o takim "innym" felunku ewentualnie + lekka gleba żeby ładnie do nadkoli doszły

coś innego i stylowego czy przesada już :D

 

post-30514-052784200 1287609294_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...