Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Note 1.4 - koszt przeglądu po TRZECIM roku


was79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

???w micrusi pierwszą wymiaę miałem dopiero po 5 latach???ale to może na znikomy przebieg/60kkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy rozpisujecie się nad świeczkami Bosch,NGK,Champion ...a stosował ktoś z wsa świeczki Beru?

Macie jakieś doznania? bo ja tak!Zjeździłem dwa samochody na ich produkcie i nigdy mnie nie zawiodły.Również i przewody WN.

Sprawdzałem do Note również maja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w Notkach nie powinny być przypadkiem świece platynowe?

Powinny,a właściwie irydowo/platynowe NGK/CHAMPION Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece NGK proponuje kupować tutaj: http://www.e-ngk.pl/

Gość ma bardzo dobre ceny i jest pewny, zwłaszcza, że do clio też są ogólnie na rynku chore ceny, a silniki na platynowych NGK chodzą najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga z kupowaniem byle gdzie, bo 5 zł taniej. Są podróbki, a ten adres który podałem jest pewny, wiele osób poleca, a sam latam już od kilku tys. kilometrów z tego źródła :)

Aha taka ciekawostka: reno dopuszcza do silników F4R oprócz ngk, także świece boscha. Jak się jednak okazuje stosowanie tych świec powoduje nawet kilku KM spadki mocy. Moim zdaniem kupować to co podaje nissan w instrukcji

Edytowane przez was79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po przeglądzie po 36 miesiącach.

 

Robocizna - 252,00zł

Materiały: 448,51zł.

 

filtr oleju-41,62zł,

filtr powietrza- 70,74zł,

filtr pyłowy- 120,49zł

olej ShelHelixUltra 5W40- 203,66zł za 3,4l,

Uszczelka korka spustowego-12,00zł

Łącznie: - 700,51zł.

 

:dribble:

Acha zastosowali 3% rabatu na robociznę. czas przeglądu 2,5 h.

Świec w Mad Mobil Rybnik nie ruszali do wymiany jest jeszcze 5kkm.

:wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dziś zrobiłem przegląd po trzech latach. Koszt 650 PLN + własny olej. W cenie badanie techniczne na 2 lata. Przetrzepali autko solidnie. Uszczelnili pokrywę zaworów i zakwalifikowali łożyska McPherson`ów do wymiany  :|. Zrobią to w ramach gwarancji. Dodatkowo porobili zdjęcia "nagaru" na odbłyśniku reflektora o którym kiedyś wspominałem. Poszło do Nissana. Zobaczymy.

 

Świec nie robili. Mam 35000 przebiegu. "Spokojnie możemy to zrobić w przyszłym roku"  - i owszem, też tak myślę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...