Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tylny środkowy zagłowek


Gość Yogipl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro pas + zagłówek to jakieś 200 zł. Roboty przy tym też niewiele. Jeżeli podatkowo będzie to możliwe to sam za jakiś czas będę chciał wyrzucić kratę.

Ale niestety demontaż kraty będzie musiał przeprowadzić wyspecjalizowany (czyli każdy motoryzacyjny) watsztat, bo auto nie zostanie przerejestrowane. Tak było poprzednio.

Można kupić samą fakturę, a demontaż zrobić samemu. To jest Polska właśnie. Skoda w 2004 za demontaż chciała 120zł. Warsztat opla 20 zł za fakturę i moja robota w 5 min. Najważniejsze: spod kanapy wyciągnąłem niezdemontowany środkowy pas, a zagłówek sobie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro pas + zagłówek to jakieś 200 zł. Roboty przy tym też niewiele. Jeżeli podatkowo będzie to możliwe to sam za jakiś czas będę chciał wyrzucić kratę.

Przejrzałem allegro i nic nie znalazłem do QQ. Czy QQ ma jakieś specyficzny środkowy zagłówek czy może można np. z innego typu Nissana? Poza tym kwestia koloru. Co do pasów tego problemu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem allegro i nic nie znalazłem do QQ. Czy QQ ma jakieś specyficzny środkowy zagłówek czy może można np. z innego typu Nissana? Poza tym kwestia koloru. Co do pasów tego problemu nie ma.

 

Sprzedawcy nie wystawiają zazwyczaj takich rzeczy na osobnych aukcjach. Trzeba na allegro poszukać ludzi którzy mają całe rozbite auta do rozbiórki, popytać, potargować się. Jestem przekonany, że za podaną przeze mnie kwotę dało by się kupić. Tytułem przykładu podam, że za 800 zł można kupić w ładnym stanie komplet: fotele przednie z airbagami, tylna kanapa, 4 boczki. Od razu zaznaczam, że z rozbitka (żeby nie wywoływać niepotrzebnej dyskusji o kradzionych częściach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sprzedawcy nie wystawiają zazwyczaj takich rzeczy na osobnych aukcjach. Trzeba na allegro poszukać ludzi którzy mają całe rozbite auta do rozbiórki, popytać, potargować się. Jestem przekonany, że za podaną przeze mnie kwotę dało by się kupić. Tytułem przykładu podam, że za 800 zł można kupić w ładnym stanie komplet: fotele przednie z airbagami, tylna kanapa, 4 boczki. Od razu zaznaczam, że z rozbitka (żeby nie wywoływać niepotrzebnej dyskusji o kradzionych częściach).

 

Przed zakupem QQ interesowałem się trochę jak wygląda zakup 3 rzedu foteli do QQ+2 na Allegro

( na poczatku miałem zamówioną wersję N1 ),

 

cenowo na Allegro to wygląda następująco: do krótkiego QQ komplet foteli to koszt rzędu 1300 PLN wzwyż ,

a do wersji +2 około 2200 PLN wzwyż ( tapicerka materiałowa )

problemem będzie znalezienie odpowiedniej tapicerki, ale czasami można dosatać komplet z boczkami, i trzeba uważać bo dużo foteli jest od anglików

( ale ma to znaczenie tylko dla przednich foteli )

zakup używanego samego 3 rzędu do +2 jest praktycznie nierealny, a w serwisie ( nie sprawdzałem ) koszt będzie też pewnie grubo powyżej 2000PLN...

============================================================================================

dla osób zainteresowanych zakupem 3 rzędu siedzeń do wersji QQ +2 po FL

ponizej podaję link do aukcji ( koszt tylko 1400 PLN bez pasów... )

http://allegro.pl/nissan-qashqai-2-siedzenie-fotel-kanapa-siedzenia-i1265273871.html

Edytowane przez tomi-ei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...